למה להתקין קירות וידאו?

21 במאי 2017 | מאת: | מאמרים בקטגוריה בניה שיפוצים ונדל"ן

יש כל מיני סיבות להתקנת קירות וידאו ממסכי לד. כמו למשל פיקוח וצפייה על כל מיני מקומות כמו חנויות או מרכולים, או למשל להצגת פרסומות כל שלטים ענקיים, הופעות באיצטדיונים, משחקי כדורגל, משחקי כדורסל, הופעות ועוד אירועים גדולים דומים.

הנה כמה נושאים שחשוב להקפיד עליהם כשקונים מסכי לד שמרכיבים את קירות הוידאו

איכות ורזולוציית התמונה: חשוב מאוד להקפיד לבדוק שהרזולוציה, החדות והצבעים מהתמונה נראים אותנטיים למציאות. החשיבות באיכות התמונה היא בהתאם לצורך. כך למשל חברת אבטחה צריכה לשים לב שהחדות של התמונה גבוהה במיוחד, ואילו בפרסומת הצבעים והרזולוציה יותר חשובים. ככלל, רזולוציה גבוהה יותר תוביל לקבלת תמונה חדה יותר.

ניסיון ואמינות החברה: בהוצאה יקרה שכזו חשוב מאוד להקפיד שהספק והמרכיב יודעים מה הם עושים. אם יש לכם ספק בניסיון ואמינות החברה תבקשו לראות דוגמאות של הרכבות שעשו בעבר. בנוסף, חשוב לבקש גם הצעת מחיר מכמה חברות ולהשוות ביניהן.

גמישות המערכת: מה הכוונה? מערכת מסכי הלד צריכה להיות בנויה בצורה מודולרית כך שניתן יהיה לשנות את מערך וכמות מסכי הלד בהתאם לצרכים של העסק.

ניהול פשוט של המערכת: חשוב להקפיד שמערכת ניהול מסכי הלד וקירות הוידאו תהיה יחסית פשוטה. הרי שההפעלה השוטפת והרציפה של המערכות נעשית על-ידי אנשים שאינם בעלי מקצוע טכני. לכן ההפעלה צריכה להיות פשוטה ולא מסורבלת. עדכון זול ומהיר של המערכת: אנו נמצאים בעידן של חידושים ושדרוגים בעידן הטכנולוגי, שמתקיימים במהירות. לכן, חשוב להקפיד שתהיה אפשרות לשדרג את המערכת בהתאם לחידושים ושינויים מבלי להצטרך להחליף את כל המסכים, אלא רק רכיבים מאוד ספציפיים. וזאת משום שהחלפת כל המסכים היא מאוד יקרה.

סגור לתגובות על למה להתקין קירות וידאו?

מאת:

פרסם באתר כ - 26 מאמרים.

.

דילוג לתוכן