דלתות פנים לבתים פרטיים

18 במאי 2017 | מאת: | מאמרים בקטגוריה בניה שיפוצים ונדל"ן

כאשר אתם מבקרים בבתים פרטיים, כמה פעמים חשתם התלהבות והתרגשות מדלתות הפנים של החברים והמכרים? זו יכולה להיות גם נחלתכם! כאן אנו נלמד אתכם כיצד לבחור דלתות פנים לבתים פרטיים משלכם. אתם תלמדו כיצד לאפיין את דלתות הפנים בהשוואה לקירות הבית, והתכולה של החדרים כמכלול. בסופו של יום, תדעו גם אתם כיצד להתאים דלתות פנים לבתים. זהירות: ייתכן כי תבינו שהדלתות הקיימות בבתיכם לא מתאימות, אבל במקרים כאלה, אם מדובר בדלת איכותית לא צריך להחליף, אלא די בשינוי התוואי העיצובי, למשל לצבוע מחדש, או לשייף כדי לשנות את הצורה (עבודות שגם מנעולן, ולא רק טכנאי דלתות, יכול לעשות עבורכם).

אפיון הצורה של דלת הפנים שלכם

על מנת לאפיין את הצורה של דלת הפנים, יש לחקור את מכלול הצורות המתהוות בחדר. למשל אם פרופיל החלון שלכם עגול, שידת הספרים שלכם מכילה מעטפת עגולה, האצטבה גם כן עגולה, וכד', אתם תצטרכו דלת בעלת קשר כלשהו לעיצוב העגול. האם זה אומר שתצטרכו דלתות קשת בסגנון איטלקי או ערבי? לא בהכרח, אם כי בבתים כפריים זה יכול להתאים. מה שלרוב קורה, הוא שהדלתות נשארות מלבניות כמו בדרך כלל, אבל תוואי המשקופים הוא תוואי עגול. לצדי הדלת מותקנים משקופים גליליים ולא מלבניים. כמובן שבמידה והבית שלכם הוא בית עם צורות מלבניות וריבועיות, כך יצטרכו להיראות גם הדלת וגם המשקופים שלה.

אפיון הצבעים של הדלת

כאן, חשוב להדגיש, מדובר בצבעים ולא בצבע בודד, משום שאתם בוחרים צבע גם לדלת עצמה וגם לפרזול. על פי רוב, הנוסחה הקלאסית לבחירה היא על פי בדיקה מה נעשה בבית שלכם, תוך גילוי שהוא מבוסס על 2 צבעים. הראשון ראשי, והשני משני ומופיע רק ברכיבי הפרזול. לדוגמה, כוננית ספרים חומה, וקצוות-מדפים מוזהבים. במקרים כאלו מומלץ שגם הדלת שלכם תיראה דומה. היא עצמה בצבע הראשי, והפרזולף כולל ידית הפתיחה, בצבע המשני. דרך אחרת היא להחליף את הקטבים, ולדאוג לכך שהדלת תהיה צבועה בצבע הפרזול, והידית בצבע הראשי. במקרים בהם אין בחדר רציפות-צבעים, פשוט רכשו דלת שקרובה ככל האפשר לגוונים הנצפים בקיר שליידה ובסביבתו.

אפיון העיבוד של הדלת

במידה והדלקתם מנורות, ובאור יום אין השפעה שלהן על הדלת, וגם קרני שמש לא מגיעים אליה, הקיר הוא קיר חשוך, ויש לפעול לטובת כך שהדלת שתקנו תהיה דלת מבריקה, ולא מט (ללא קשר לצבע). במידה וגיליתם שהקיר דווקא מואר, נהנה מקרינת שמש וגם מאור יוקד של המנורה, תצטרכו לרסן את הנעשה שם באמצעות דלת ללא ברק, בגימור מט.

לפרטים נוספים אודות דלתות פנים לבתים פרטיים היכנסו לאתר מסגריית אמיר והתרשמו ממגוון רחב של דלתות פנים מעוצבות !

סגור לתגובות על דלתות פנים לבתים פרטיים

מאת:

פרסם באתר כ - 17 מאמרים.

.

דילוג לתוכן