ארונות הזזה טרנדים 2017

16 במאי 2017 | מאת: | מאמרים בקטגוריה בית ומשפחה

ארונות הזזה נחשבים לאטרקטיביים שבארונות הבית. ארונות הזזה נושאים בחובם את כל היתרונות המשמעותיים ביותר עבורכם כדיירי החדר, או כמשתמשי חדר השירות בו הם מותקנים. לארונות הללו בדרך כלל אין נפח, זה תלוי ביכולת לחצוב בקיר שלכם. אם לא ניתן לחצוב בו, ניתן להטמיע בו ארונות ארוכים ורחבים, עם ממד עומק צר, בו ההשפעה של הנפח תהיה כמעט אפסית. בנוסף, לא תצטרכו לפתוח כלל את הדלתות אלא רק להזיז אותן הצידה, מה שחוסך מקום רב בחדרים בהם הארונות מותקנים.

ארונות הזזה מודפסים

הטרנד החם של 2017. בואו להתפנק בארון המעוצב על פי המוטיבים האהובים עליכם. ניתן למצוא ארונות הזזה מזכוכית צבעונית, או ארון מזכוכית עם צבעי זכוכית. לחילופין, ניתן למצוא ארונות עץ מעוטרים בצבעים, כשהזכוכית משמשת אך ורק למראה. גולת הכותרת היא ארון הזזה מראה, עם ראי לא שקוף, אלא אדום, כחול, כתום, ירוק וכד' – בסגנון נייר צלופן.

חלק מהארונות יכולים להחליף את תמונות הקיר

יצירות האומנות המוטבעות על הארונות משוות מראה של תמונה על הקיר. כאשר הארון שלכם חצוב בקיר, והתמונה המודפסת נמצאת בחזית שלו, המראה הוא בדיוק כמו של תמונה מעוטרת ענקית או טפט תלוי על הקיר. אם בא לכם לפתור גם את נושא העיצוב וגם את בעיית האחסון, מומלץ להצטייד בארון הזזה מודפס.

ארונות הזזה עם נצרה

ארונות הזזה שסגירתם נעשית באמצעות נצרה. הנצרה משמיעה "טיק" שסוגר את הארון, או מפעילה קפיץ שפותח את דלת הארון ומאפשר לכם להזיז אותה. ארונות אלו אטרקטיביים מאד, עשויים אך ורק מחומרים עמידים, ובטיחותיים לשימוש ילדים.

ארונות הזזה עם מגנט

ארונות בהם אין צורך במאמץ פתיחה כביר, אלא פשוט להזיז את הדלת הצידה באמצעות ידית שתותקן על הארון. הנגנט ישתחרר ויגרום להזזת הדלת. סגירת הדלת תתאפשר אף היא באמצעות המגנט שעל משקוף הארון, אשר ידביק את זה שנמצא בצד הדלת. ארונות אלו קלים מאד לשימוש, ויעילים עבור מי שלא מעוניין להתעסק עם נצרות פתיחה, אלא להגיע מיד לארון במצב פתוח ללא מאמץ ניכר. ארון זה נחשב לנפוץ במיוחד ומגיע בשלל גדלים על פי צרכיכם.

למידע נוסף אודות הטרנדים החמים של ארונות הזזה לשנת 2017 היכנסו

לארונות אמבטיה מעוצבים מקטלוג והתרשמו !

סגור לתגובות על ארונות הזזה טרנדים 2017

מאת:

פרסם באתר כ - 17 מאמרים.

.

דילוג לתוכן