אנדרסן גלובל מחזקת את נוכחותה בסין

21 במרץ 2024 | מאת: | מאמרים בקטגוריה הודעות לעיתונות

אנדרסן גלובל מחזקת את נוכחותה בסין

 

סן פרנסיסקו, 21 במרץ 2024, (:(BUSINESS WIRE

 

אנדרסן גלובל Andersen Global חיזקה עוד יותר את הפלטפורמה שלה בסין באמצעות הסכם שיתוף פעולה עם Zhonghua Huyin סוכני מס מוסמכים בע"מ (Zhonghua Huyin Certified Tax Agents Limited) ועם Shanghai Zhonghua חברת ייעוץ לניהול ארגוני בע"מ (Shanghai Zhonghua Enterprise Management Consulting Co. Ltd.) הידועים בשם Zhonghua, בשנחאי.

בהובלת השותף המנהל, מארק ג'ו, חברת Zhonghua  מציעה יכולות מס בשירות מלא וגם שירותי מיזוג ורכישה. שירותי המס של המשרד כוללים תיאומי מס, ייעוץ, תמחור העברות ומיסוי בינלאומי. שירותי המיזוג והרכישה, שהחברה מציעה גם כן כוללים בדיקת נאותות פיננסית ומס, הערכת שווי וייעוץ עסקאות. צוות החברה פועל מהמשרדים הממוקמים בשנחאי ומספק פתרונות מותאמים ללקוחות לרבות חברות ציבוריות מקומיות ובינלאומיות, מפעלים בבעלות ממשלתית בקנה מידה גדול (SOEs), מפעלים העובדים בהשקעות זרות (FIE), ומפעלים בבעלות פרטית (POE).

"החברה שלנו ממנפת את הידע הנרחב שלה בשוק בכדי לספק ללקוחות פתרונות מותאמים אישית, שהם ראשונים במעלה", אמר מארק. "שיתוף הפעולה עם Andersen Global מציע הזדמנות אידיאלית להרחבת המשאבים הגלובליים שלנו ולקידום היתרון התחרותי שלנו בשוק."

מארק ל. וורסאץ, יו"ר אנדרסן גלובל ומנכ"ל אנדרסן אמר, "הארגון שלנו ממשיך למקד את מאמצי ההתרחבות שלנו בשוק חשוב זה ותוספת המאמצים הזו מתאפשרת הודות לפלטפורמה הקיימת שלנו באזור. אנו מצפים לשיתוף הפעולה העתידי עם מארק וצוות המקצוענים המנוסים שלו".

אודות Andersen Global:

Andersen Global  אנדרסן גלול היא איגוד בינ"ל של חֶבְרות חבֵרות עצמאיות ונפרדות מבחינה משפטית שכוללות מומחי מיסים ומשפט ברחבי העולם. לאנדרסן גלובל, שהוקמה ב-2013 על ידי החֶבְרה החֲבֵרה האמריקנית Andersen Tax LLC , יש עכשיו יותר מ-15,000 אנשי מקצוע בכל העולם ונוכחות ביותר מ-425 מקומות באמצעות החֶבְרות החבֵרות וכמו כן חֶברות שיתוף הפעולה שלה.

למידע נוסף

Megan Tsuei
Andersen Global
415-764-2700מקור: Andersen Global

תוכן הודעה זו בשפת המקור, הוא הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. התרגומים הם למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם עם המסמך בשפת המקור, שהוא הגרסה היחידה של טקסט זה שהוא בעל תוקף משפטי.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire

סגור לתגובות על אנדרסן גלובל מחזקת את נוכחותה בסין

מאת:

פרסם באתר כ - 1266 מאמרים.

.

דילוג לתוכן