דירה למכירה בצפון תל אביב : בדיוק עכשיו זה הזמן למכור

14 במרץ 2024 | מאת: | מאמרים בקטגוריה נדלן

כיצד משבר מלחמת חרבות ברזל השפיע על עסקאות נדלן מסוג של דירות למכירה בצפון תל אביב יד 2? האם נכון יהא לתקופה זו, כדאי ושווה למכור בית בצפון תל אביב?

ובכן, במאמר שלהלן תקבלו סקירה קצרה האם נכון לשנת 2024, לנו כבעלי נכסים להציע את דירתנו לשוק החופשי, דירת מגורים למכירה בצפון תל אביב, וזאת ובין היתר לאור העלייה החדה בשוק הדיור התל אביבי, נכון ליום 14.3.2024

דבר אחד ברור – כל עוד כדור הארץ ממשיך להסתובב, שנת 2023 תיזכר לנצח כשנה עבור רבים, ובפרט ה 7/10/23, מועד ש כולנו נזכור.

אין זה סוד שמלחמת חרבות ברזל  גבתה מחיר כבד של חיי אדם, כמו גם בחיים החברתיים והכלכליים העולמיים. אולם למזלנו, באותו פרק של שיעור היסטוריה של עשרות שנים או מאה, גם ילדינו ונכדותינו ילמדו ש-2023 היא גם שנת רצף מבולבל של קבלת החלטות מצד ממשלת ישראל. לעומת זאת כדור הארץ המשיך וממשיך להסתובב כהרגלו ואנחנו  בקושי מצליחים להסתגל כמעט לשנת 2024 וכנגד כל הסיכויים.

ובכן, השלכות מלחמת חרבות ברזל על שוק הדיור, רבים לא ישכחו כל כך מהר. בתקופה זו, לא כ שכן עבור כולנו שנת 2023 שנה מהותית ביותר, הכלכלה השתנתה באופן דרמטי ובתקופה זו עסקים רבים נסגרו, קרסו והיו מצויים בסכנת כישלון, ומה לגבי ענף הנדלן למגורים בתל אביב?

ובכן השוק התל אביבי בתחילת מלחמת חרבות ברזל די קפוא ואף היה נראה כאילו הוא עומד להתרסק לרסיסים על אדמת הקרקע. זו בין היתר הסיבה שבעטייה פורסם המאמר הנל.

כיצד מלחמת חרבות ברזל השפיעה על יד 2 דירות למכירה בצפון תל אביב?

והאם עכשיו מדובר בזמן טוב למכור בית בצפון תא?

עסקאות מסוג של דירות למכירה בצפון תל אביב
שוק הדיור התל אביבי חווה שינויים משמעותיים מדי שנה בכלל ובעשור האחרון בפרט. משקיעים ומשפחות צעירות חיפשו ומחפשים במלוא המרץ אחר דירות למכירה בצפון תל אביב והכל לשם הבטחת את עתידם המיוחל.

בשנת 2023 מאז פרוץ מלחמת חרבות ברזל חווה שוק הדיור התל אביבי מגמה שלילית ביותר – אם כי וכמעט היה נדמה שבקרב רוכשים ומשקיעים נעצר המרוץ לרכישת דירה בישראל, או ליתר דיוק היה רק מדובר בסך הכול -בפגיעה קלה בכנף.

בחודשים האחרונים של 2024 חל שינוי תפנית בעלילה ואפשר כבר לראות עלייה הדרגתית בקצב דירות למכירה בצפון תל אביב, קצב ההתעוררות מצד רוכשים רבים שמתעניינים בדירות למכירה בצפון תל אביב יד 2.

מדובר באותם רוכשים הייטקיסטים, זוגות צעירים, משפחות, כולם עם עיניים נוצצות שמגיעים בהמוניהם למשרדי נדלן בצפון תל אביב, במטרה לרכוש דירות יד 2 בצפון תל אביב.

חלקם הגדול חוסה תחת המשקיעים בנדלן, ואחרים לעומת זאת הם זוגות צעירים ומשפחות המחפשות לשפר את איכות חייהם.

יתרה מכך, רוכשים פוטנציאליים, ורבים מהם מאותתים שבועת הנדלן טרם התפוצצה, כפי שמומחים חזו, והם מראים סימנים מוקדמים לעלייה נוספת שצריכה להתרחש ממש כבר בזמן הקרוב.

לגופו של עניין, מאז פרוץ מלחמת חרבות ברזל ב 7/10 מספר עסקאות נדלן של דירות למכירה בצפון תא די קפא על שמריו אולם היה יציב, נכון לגבי שנת 2023. אך בתחילת 2024 שיעור אחוז מחירי הדירות בצפון תא, מיד השתנה ושיקף מגמת עלייה של 5% לפחות, כלומר אם בעבר הלא רחוק מחירי דירות למכירה בבלי, דירת 3 חדרים לדוגמא, שוויה נאמד כאז על כ- 4 מיליון ומאתיים מאות אלף שקלים, הרי שנכון להיום  בכדי לרכוש את אותה דירה תצטרכו להוסיף עוד חמישה אחוזים יותר!!

מדובר בתוספת לא פשוטה לסכום משמעותי ביחס לשווי הדירות למכירה בשנה שעברה, כמובן שאנו ערים לכך שתקופת מלחמת חרבות ברזל השפיעה על חלק ניכר מהציבור, כתוצאה מפגיעה חזיתית בשוק התעסוקה והמשכורת של אנשים רבים צנחו בעקבות פיטורים בלתי צפויים במשק ו/או שמא בשל יציאה לחופשה ללא תשלום.

דירות למכירה בצפון תל אביב יד 2 I זהו הזמן שלכם למכור!

אם אתם מחפשים לדעת מתי הזמן הנכון ביותר עבורכם למכור את דירתכם? אז דעו לכם, כי נכון למרץ 2024, זהו הזמן הנכון והטוב ביותר עבורכם להציע את דירתכם למכירה בצפון תל אביב יד 2.

ומדוע?

אנו משוכנעים כי בשנים הבאות עלינו לטובה צפויה דווקא השפעה לרעה על שוק הדיור ואפילו מחירי הדיור צפויים לעמוד בקיפאון, וזאת בעקבות שינויים דרמטיים שהוכנסו לאחרונה לחוק התכנון והבנייה ולחוק ההסדרים וגדולה מזאת, חזרה של תוכנית מחיר למשתכן ומחיר בהנחה, שאומרה להציף את הציבור הרחב בדירות אשר שווים בהרבה מתחת למחיר השוק. ונוסיף, כי משקיעים רבים בענף הנדלן למגורים התל אביבי לרבות משרדי תיווך בצפון תל אביב, מצביעים נכון לשנת 2024 על מגמה של התעניינות קיצונית בקרב רוכשי דירות שמחפשים דירות למכירה בצפון תא, מגמה שרק הולכת מתעצמת וגוברת בפרט בקרב זוגות צעירים והן בקרב של משפרי דיור ומשקיעים.

נתונים אלו, נלקחו מהלשכה המרכזית לסטטיסטיקה ואתר יד 2 ודעות של מומחים ועוד…

כל אלה הציגו נתונים שהעלו את שיעור אחוז הרוכשים המתעניינים כיום בדירות למכירה בתל אביב, ויותר מכך -מדובר באחוז גבוה ביותר של צפייה בלוח הדירות המוצע, דעו לכם כי שיעור האחוזים בצפייה בדירות למכירה בצפון תל אביב עולה כיום על 10%, לעומת זה שפורסם בשנת 2023.

כל רוכש דירה פוטנציאלי יודע: שמיקום הנכס והעיתוי הנכון הם שני אלמנטים מהותיים ביותר בתחום דירות למכירה בצפון תל אביב ובתחום השקעות נדלן. ונוסיף על זה, כי התחלות הבנייה בתל אביב לנוכח תוכנית הרובעים משגשגות וכתוצאה מכך יוצאים לפועל פרויקטים רבים וחדשים. לפיכך כאשר מדובר בדירות למכירה בצפון הישן של תל אביב, וששנת ההיתר לבנייתם הוא קודם לינואר 1980, בשביל הרוכש הפוטנציאלי, יהא מדובר בהזדמנות מעולה לרכישה, שמא יוכל  הרוכש לקצור את הפירות כבר בשנים הבאות – מכל מקום שוק הדיור התל אביבי כיום בשיאו.

לסיום:

החלטתם למכור דירה בצפון תא? אם כן, הנכם מוזמנים לפנות אלינו!
משרדנו בר-לב נדלן מהווה כתובת מקצועית עבור מוכרי דירות, מאגד בתוכו את שלל המידע שאתם צריכים לדעת על תוכניות הרובעים בתל אביב, לצד המידע הרב תחומי בנושא היטל השבחה שמוטל על בעל הנכס בעת המכירה.

צוות של מתווכים בתל אביב משפטנים זמין לרשותכם, כולנו בעלי השכלה משפטית מומחים בשיווק ותיווך של דירות למכירה בצפון תל אביב ואנו נלווה אתכם לאורך כל חיי העסקה ונרכז עבורכם את כל המידע הנדרש בעסקה.

למותר לציין כי אנו נערוך סיור לרוכשים פוטנציאלים בכדי לרכז את שלל והיתרונות של הנכס ונדאג לסייע להם באופן יעיל ומקצועי, והכל לשם מטרה אחת והיא: למכור את דירתכם בפרק זמן שלא יעלה על 60 יום בלבד!

בר-לב נדלן: כתובת מקצועית עבור מוכרי דירות

סגור לתגובות על דירה למכירה בצפון תל אביב : בדיוק עכשיו זה הזמן למכור

מאת:

הכותב הוא ברק בר לב, המייסד והבעלים של בר-לב נדל"ן המתמחה בתיווך דירות יוקרה. המשרד בר-לב נדל"ן ניחן במומחיות ייחודית במקרקעין ובמימוש מהיר של נכסים למכירה (60 יום לכל היותר). ניסיונו העשיר של הכותב ויכולותיו המרשימות שצבר בתחום הנדל"ן למגורים מקנים לצוות משרדו מעמד בולט ואת המחויבות לספק ללקוח את הטוב ביותר, בין היתר על-ידי רשת ביטחון אישית ומקצועית, כזאת שמשיגה תוצאות מעולות.

פרסם באתר כ - 21 מאמרים.

.

דילוג לתוכן