מומחים בשיווק ותיווך של דירות למכירה בתל אביב

14 במרץ 2024 | מאת: | מאמרים בקטגוריה נדלן

נשאלת השאלה אילו שאלות יש לשאול כאשר רוצים לבחור מתווך דירות בתל אביב לצורך מכירת דירה שניצבת בתחום תוכנית הרובעים של העיר, למשל?

האם מתווך נדלן שנבחר באמת שוחה ומבין בשוק הנדלן התל אביבי? האם הוא באמת יגן על האינטרסים שלנו כראוי וכמוכרי דירות?

האם הוא לא יהיה מצוי באיזשהו הליך ניגוד אינטרסים מול הרוכש? והאם הוא ילחם עבורנו לקבל את התמורה הראויה ביותר? ובכן במשרדנו בר-לב נדלן, החלטנו לעשות לכם סדר ולענות עבורכם על השאלות האלו.

שוק הנדלן הצפון תל אביבי ובתוכו מתווכים בתל אביב שמצויים בתחום התיווך והשיווק של דירות למכירה בצפון תל אביב הוא עצום. ומכאן נשאלת השאלה והיא: אילו שאלות מבריקות יש לשאול כאשר מעוניינים לגייס ולבחור מתווך דירות מומלץ בתל אביב למכור דירה?

האם מתווך הדירות באמת מתווך דירות מומלץ בתל אביב שמבין בתחום המורכב – דירות למכירה בצפון תל אביב? האם הוא באמת ימכור את דירתי במחיר המרבי תוך שהוא יגן על האינטרסים של בעסקה? האם הוא לא יהא מצוי בניגוד במעין ניגוד אינטרסים מולי בכך שיעביר מוסר כוזב ולא יתחשב ברצונותיי? האם בסופו ל יום המתווך התל אביבי ילחם עבורי.

ראשית אנו בר-לב נדלן חברת נדלן מובילה בתל אביב מתמחים בעסקאות נדלן בתל אביב ובלבד בעסקאות מסוג של דירות למכירה בצפון תל אביב, בייצוג מוכרי דירות וקונים במסגרת מקצועית של מקשה אחת.

אנו מלווים מוכרי דירות וכמו רוכשים ואת כל סוגי העסקאות במסגרת של דירות למכירה בצפון תל אביב, דירות למכירה בצפון הישן, דירה למכירה בבבלי, דירות למכירה בצפון החדש ועוד.

שנית, אנו מכירים את הניואנסים הקטנים שבעסקה מסוג של דירה למכירה בצפון תל אביב שמקובלים בהסכם, למול הקונה. כגון סוגיית היטל ההשבחה בצפון תל אביב, אינטרס הקונה, זכויות המוכרים, טענות הנוגעות לשווי דירה לא מדויק והתמורה הריאלית והמרבית שמגיעה למוכר, בכל אחת ואחת מהעסקאות. ועל כן נחסוך לצדדים כאב ראש, נקצר את הזמנים ונמנע דילמות מיותרות.

שלישית וכפי שצוין מעלה בתמצית, אנו מתמחים ועל אף בהיותנו מתווכים בתל אביב גם במיסוי מקרקעין הנוגע לתכנון מס נכון בעסקה וכחלק מכך אנו מקנים מעטפת מקצועית תוך שאנו מעניקים ללקוחותינו ייעוץ מיטבי ולגיטימי בעסקה.

1. מצוינות בכל צבעי הקשת.

משרדנו בר-לב נדלן, נמנה על אחד מבין משרדי התיווך בצפון תל אביב האיכותיים בעיר העברית הראשונה העמיד לו למטרה לאורך כל שנות פעילותו, לפעול למען הצדדים מתוך מחויבות למקצועיות בה הוא חי.

2. רואים את התמונה הגדולה

ייחודיותו של המשרד טמונה במקצועיות חסרת פשרות.

3. אתכם עד הפסגה

משרד בר-לב נדלן מהווה כתובת מקצועית עבור מוכרי דירות למכירה בצפון תל אביב. המשרד מושתת כולו על נאמנות ודיסקרטיות.

4. בר-לב נדלן | מוכנים לכל אתגר

צוות המשרד בקיא בצורה מעמיקה בזירת הנדלן התל אביבית עם הבנה כוללת של צרכי הלקוח השוטפים. הצוות מאפשר מענה מקצועי שוטף, יעיל  וחדשני.

5. המעמד של משרדנו בר-לב נדלן, מחייב.

משרד בר-לב זכה להכרה עקבית ממדריכי דירוג מקומיים, שנה אחרי שנה, בזכות פעילותו האיכותית והמצוינת.

6. מעבר לאופק

כאן המקום להדגיש כי הניסיון במקרקעין, לצד ההיכרות עם שלל ההיבטים בנדלן, בתוכנית הרובעים ובתחומי תכנון ובניה, ועוד כהנה וכהנה – מאפשרים לנו כמתווכים משפטנים להביט ממעוף הציבור ומזווית שונה ורחבה מעמיקה בכל רובדי עסקה מסוג של דירה למכירה בצפון תל אביב – וכמובן מוכנות לכל תרחיש אפשרי במהלך הייצוג בין מוכר לקונה.

עניין זה מציב את משרדנו בר-לב נדלן בחוד החנית ולאור זאת מקנה לו יתרון אדיר על פני משרדי תיווך בצפון תל אביב אחרים. אנו ממשיכים להיות מעת לעת מעודכנים בכל הפסיקות העכשוויות ויודעים כיצד להציג למוכרי דירות את זכויותיהם המרביים בעסקה, יודעים מהם הסעיפים עליהם קונים צריכים להתעקש שלבסוף מאושרים על ידי המוכרים.

 

לאחר שטיפלנו במאות עסקאות מסוג של דירות למכירה בצפון תל אביב, ובעשרות מקרים בם נכחנו והיינו עדים וחלוצים במסגרת הליכי היטלי השבחה בעיר, בהם ניסו לרמוס זכויות של מוכרי דירות, הסתבר לנו שעל פי רוב מוכרי דירות הנפגעים ביותר הם מוכרי דירות שאינם מצויים ובקיאים בתחום הנדלן והשוק הנדלן בצפון תל אביב.

לכן שמנו לעצמו כמטרה להוות כתובת מקצועית למוכרי דירות ולהגן ולסייע במימוש זכויותיהם בעסקה. אנחנו כאן במשרד בר-לב נדלן כדי להילחם עבורכם למכור את דירתכם במחיר המרבי ובפרק הזמן הקצר ביותר.

מכאן אנו נאחל לכם בהצלחה וכמובן שהנכם מוזמנים לפנות אלינו – פשוט תחפשו אותנו בגוגל ישראל:

בר-לב נדלן משרד מוביל לתיווך דירות בתל אביב

סגור לתגובות על מומחים בשיווק ותיווך של דירות למכירה בתל אביב

מאת:

הכותב הוא ברק בר-לב, המייסד והבעלים של בר-לב נדל"ן, משרד מוביל לשיווק ותיווך של דירות יוקרה בצפון תל אביב. ומשרדו של ברק ניחן במומחיות ייחודית במקרקעין ובמימוש מהיר של נכסים למכירה (60 יום לכל היותר),. ברק מתמקד בעיקר בעסקאות מכר של מגורי יוקרה בצפון תל אביב ובעסקאות של ארגון דיירים בהיקף מתחמי בתחום להתחדשות עירונית. ברק הוא בין החולצים בתחום. ניסיונו העשיר של ברק בר-לב ויכולותיו המרשימות שצבר בתחום הנדל"ן למגורים ובתחום ההתחדשות העירונית, מקנים לצוות משרדו מעמד בולט ואת המחויבות לספק ללקוח את הטוב ביותר, בין היתר על-ידי רשת ביטחון אישית ומקצועית, כזאת שמשיגה תוצאות מעולות.

פרסם באתר כ - 19 מאמרים.

.

דילוג לתוכן