לא בכדי נאמר: יש להסתייע במתווך דירות מומלץ בתל אביב

13 במרץ 2024 | מאת: | מאמרים בקטגוריה נדלן

אז….. החלטת למכור את דירתכם הממוקמת בתל אביב ופניתם לחיפוש של מגה סוכן נדלן המתמחה בעסקאות של דירות למכירה, סוכן נדלן מומלץ בתל אביב, מכאן דוקטור גוגל ישראל פתח בפניך שורת תוצאות שכולן מלאות  סוכני נדלן תותחים. ובכן אם כן, נותר המקום רק לבחור באחד בסיוע של כלי בדיקה ועוד כלי סינון נוספים. הקודם שבהם – הינה היא הגדרת הציפיות שלך מסוכן הנדלן המומלץ ומתהליך המכר עצמו.

  • כמו כן מובן מאליו שמי שלמעשה עונה על הקריטריונים ואף עולה עליהם הוא סוכנן הנדלן הוא הנבחר! כאן המקום לציין כי לסוכן הנדלן יש חוק ברזל והוא: אין לקדם דירות/נכסים עם חריגות אדריכליות . לפיכך, במסגרת הבדיקה הראשונית, נקטנו ביוזמה לפנות למחלקת ההנדסה בעירייה לצורך: בדיקת תיקי הבניין, בדיקת המצב התכנוני של הנכס ובירור זכויות הקניין. יחד עם זאת, על מנת לא לבזבז זמן, אנרגיה ומשאבים, אנו מבטיחים להתנהל עם קונים פוטנציאליים רלבנטיים בעלי יכולת פיננסית ותאום הציפיות שלך עמם כפי שיפורט כדלקמן.

    הזמן הקצר ביותר – מכירת הדירה בזמן הקצר ביותר.
    תשואה מקסימליות – הנכס יימכר בשווי שוק מעל לשווי השוק.
    אפס טרחה – אתה תהיה חופשי מריצות וכאבי ראש איסוף נתונים ומסמכים מרשויות כגון , טאבו, מחלקת הנדסה עירונית… וכו'
    יתרון בלעדי וייחודי אשר יבטיח למכור את הדירה שלך תוך 60 יום! ראיתם הבטחה כזו או דומה באתר של סוכנות נדלן בתל אביב. (אגב, בדרך כלל התהליך הזה לוקח פחות מזמנו).

כיצד אנו יכולים להבטיח הבטחה כזו? כל ההסברים והכתבות נעוצים באתר המקצועי שלנו>> בר-לב נדלן .

 

מוזמנים לחפש אותנו בדוקטור גוגל 🙂

סגור לתגובות על לא בכדי נאמר: יש להסתייע במתווך דירות מומלץ בתל אביב

מאת:

הכותב הוא ברק בר-לב, המייסד והבעלים של בר-לב נדל"ן, משרד מוביל לשיווק ותיווך של דירות יוקרה בצפון תל אביב. ומשרדו של ברק ניחן במומחיות ייחודית במקרקעין ובמימוש מהיר של נכסים למכירה (60 יום לכל היותר),. ברק מתמקד בעיקר בעסקאות מכר של מגורי יוקרה בצפון תל אביב ובעסקאות של ארגון דיירים בהיקף מתחמי בתחום להתחדשות עירונית. ברק הוא בין החולצים בתחום. ניסיונו העשיר של ברק בר-לב ויכולותיו המרשימות שצבר בתחום הנדל"ן למגורים ובתחום ההתחדשות העירונית, מקנים לצוות משרדו מעמד בולט ואת המחויבות לספק ללקוח את הטוב ביותר, בין היתר על-ידי רשת ביטחון אישית ומקצועית, כזאת שמשיגה תוצאות מעולות.

פרסם באתר כ - 19 מאמרים.

.

דילוג לתוכן