כיצד ניתן לזהות סוכן נדל"ן שכדאי להתקשר עמו

12 במרץ 2024 | מאת: | מאמרים בקטגוריה נדלן

רוכשים דירה ו/או נכס מקרקעין בצפון תל אביב ו/או מוכרים דירה בצפון תל אביב? חולמים על חלום נדלני נוצץ ובצידו רווח שמן ו/או שמא מסתפקים בדירה יד שנייה?

נתחיל

מתווכים בתל אביב|

לפני מכירת דירה ו/או רכישה, יש לקחת בחשבון כי למתווך נדלן מיומן יש תפקיד מפתח ומהותי בכל תהליך הרכישה/ מכירת דירה, תהליך מורכב שנושא עימו רבדים רבים לאורך כל חיי העסקה בין המוכר לבין הקונה.

מתווך נדלן הוא גורם שנוטל חלק משמעותי בעסקה והינו זה שמלווה את הצדדים ועוזר להם בהיבט המקצועי ובלא מעט מקרים רבים גם בהיבט הרגשי, והכל כדי לגשת לעסקת מכר מוצלחת ובטוחה.

על כן, שווה להכיר מעט יותר את חשיבות הסיוע במתווך נדלן שאליו הצדדים פונים ממש רגע לפני שמחליטים ויוצאים למסע מרתק של רכישה ו/או מכירת דירה בתא.

כאן נשאלת השאלה מה בדיוק השירות המוצע לבעלי הנכסים ו/או לקונים, וכיצד עסקאות מסוג של דירות למכירה בצפון תל אביב יכולות לבלוט לאטרקטיביות יותר, האם במסגרת מתן שירותי התיווך הרוכש יקבל את מלוא תשומת הלב ואת שלל הכלים הנדרשים לייעוץ בנטילת משכנתא, ואיזה מתווך מבין כל משרדי התיווך וה.מתווכים בתל אביב יוכל למכור נכס בפרק זמן של 60 ימים ו/או לשלוף עבור הרוכש את הנכס המתאים ביותר.

ראשית אנו סבורים כי דירות למכירה בצפון תל אביב חוסות בצילו של תחום נדלני סבוך ולפיכך קמה החובה להסתייע במומחים בלבד.

שוק הנדלן מוצף בסוכני נדלן אשר כל אחד ואחד מהם עובד בדרכים שונות ובסגנונות שונים, וכאן עולה השאלה מי מבניהם המיומן וכיצד ניתן לאתר את המוכשר?

ובכן, כאשר מתכננים למכור דירה בתל-אביב, בעלי נכסים/ ורוכשים נדרשים לבחור במתווך נדלן – האחד, מבין שלל המתווכים המוצעים בשוק החופשי לשם הטיפול במכירת/ ברכישת הדירה, כדי שזה יוכל להעניק להם פתרונות תכליתיים ופרקטיים לכל שאלה שתעלה במהלך חיי העסקה.

אף על פי שלא מומלץ, אם כי, ישנם מצבים בהם רוכשים ו/או בעלי נכסים תוהים האם עדיף לטפל בעצמם ברכישה ו/או במכירת הדירה וזאת מתוך חשיבת החיסכון של עשרות אלפי שקלים בעמלות תיווך.

בכל הנוגע לעסקאות נדלן בצפון תל אביב ובסביבתם ובשל ההליך האומנתי הכרוך בעסקה, די ידוע כי כדי להעסיק איש נדלן מוכשר ומיומן, צריך לקחת בחשבון שזהו עסק לא זול בכלל. מדובר בעסקאות נדלן מורכבות ביותר הדורשת התמחות מיוחדת ובקיאות רבה בכל היבטי המקרקעין והתכנון והבנייה, עסקאות מסוג אלה לא מתאימות לכל מתווך בתל אביב, אלא אך ורק למתווכים ספציפיים, ולפיכך הסכומים להעסקת איש נדלן ככזה, בהחלט בהתאם.

הנה לכם מספר רב של זוויות מהותיות שיעזרו לכם בעלי הדירות השונים וכמובן הרוכשים השונים להבין את מהות נחיצותם של המתווכים בתל אביב בדבר קבלת ההחלטות בכלל, ובשוק הנדלן המורכב בתל אביב בפרט.

כאן המקום לציין כי חשוב להבין שמתווך נדלן הוא קודם איש מקצוע בתחומו.

מיומנותו של מתווך מקצוען טמונה ביכולת להעריך את שוויה של הדירה במדויק ואת סיכויי ההצלחה במכירתה. כחלק מתפקידו יהא עליו לנהל משא ומתן בצורה הטובה ביותר תוך הצגת שלל הנתונים לצדדים בעסקה לצד פתרונות יצירתיים, והכל על מנת שאלו יוכלו לקבל את ההחלטה המושכלת ביותר בעבור הדירה.

אנו תומכים בתזה והיא: כשצדדים ניגשים לעסקת נדלן בדמות של דירות למכירה בצפון תא ו/או דירות לרכישה, לאור העובדה כי בנכסים אלה נעוץ בם חיובים בדמות של היטלי השבחה, עדיף לצדדים באלף מונים להיות חוסים תחת מטריית ביטחון של מתווך מיומן, ולא חלילה ליפול לידי יס מן, חובבן.

מתווכים בתל אביב, ככאלה מיומנים ושמנוסים מכל מקום בשוק הדירות הצפון תל אביבי, מציעים ללקוחותיהם יתרונות רבים ששווים את זמנם וכספם – אין חולק כי בעלי נכסים רבים שמעוניינים לפעול באופן פרטני ועצמאי יכולים בכל שלב להעלות מודעה לאתר יד 2 ולזכות בכמות שהיא של פניות, אך אנו מנגד סבורים כי מתוכן, כמעט כולן תהיינה פונות בכלל לסוכני נדלן ולא לרוכשים פוטנציאליים מתעניינים.

דירות למכירה בצפון תא

כדי למכור אותן יש ראשית לתקוף בכל ערוצי השיווק! החל באתרים מרכזיים בארץ ובחוץ לארץ וכלה בשילוט מרהיב ובפלטפורמות שונות כמו יד2, מדלן, קומו, פייס בוק, יו טיוב ויש עוד…

כמו כן, על מנת ליצור תהליך יעיל ואיכותי, מומלץ להפיק בעבור בעל הנכס סרטון אשר ישקף לרוכש את הנכס ב-360 מעלות, למעשה מדובר בכלי שיווקי שבו מתווכים בתל אביב, יכולים לספק לקונה סיור וירטואלי בדירה ובכך לא להטריד את מנוחת השוכרים בדירה, ככל שמדובר בדירה עם שוכרים.

למותר לציין כי סרטונים אלה מחויבים להיעשות ברמה בלתי מתפשרת ומדוע? כי רק כך ניתן יהא לזכות בכמות בלתי מבוטלת של צפיות ומשם לנגוע ישירות בלקוחות הנכונים.

דירות למכירה בצפון תא זהו עסק של אמנים!

מתווך נדלן מחויב להיות בקיא בכל רזי המקרקעין והתכנון והבנייה, להכיר מקרוב את תוכנית הרובעים של תל אביב ואת סוגיית היטלי ההשבחה בעיר לרבות הדרכים לתקיפת שומת היטל ההשבחה, וזאת באמצעות הכוונה נכונה מניסיונו האישי.

גם בדבר גיוס אנשי מקצוע, יכול המתווך להמליץ על עורכי דין המתמחים במיסוי מקרקעין לצורך הקטנת מס השבח, שמאי מקרקעין לצורך הפחתת חבות היטל ההשבחה, והכל כדי לשמור על הממון של המוכר ולמנוע הפתעה בלתי צפויה בדמות של תשלומי מיסים גבוהים, ומכל מקום לטפל בהליך וללוות את הצדדים עד לרישום הערת האזהרה.

מכאן נוסיף, כי התקשרות חוזית לתקופה קצרה עם מתווך נדלן תל אביב, מומלצת ומשתלמת למוכר כמעט בכל המקרים מאחר וזה ניחן בכישרון מופתי לספק לדירה את כמות הלקוחות הנכונים, בין היתר לייעץ לבעל הנכס בהכנת הדירה למכירה וזאת באמצעות מספר טיפים פשוטים אשר יהפכו את הנכס לאטרקטיבי יותר ואף יעלו בהרבה מאוד את ערכו, לקצר את תהליך המכירה לצדדים, לנהל משא ומתן יעיל, לייעץ בדבר החבות בהיטל השבחה וכמובן למקסם את הסיכויים לקבל את המחיר הטוב ביותר עבור הדירה.

כאן המקום להדגיש כי חשוב שמתווך בתל אביב יכיר היטב את הסביבה שבה ממוקמת הדירה המוצעת למכירה, כפי שאנו מכירים את אזור פעילותינו.

מכירים אותנו? אם לא, ההפסד הוא שלכם!

משרדנו, בר-לב נדלן: מהווה כתובת מקצועית עבור מוכרי דירות, מתמחה בתיווך של דירות למכירה בצפון תל אביב, וממוקם בניסים אלוני 17, פארק צמרת, תל אביב, פסע משכונת בבלי וצעד מהצפון החדש והישן – בצפון תל אביב.

אנו פועלים בתחום הנדלן למגורים בצפון תא יותר מעשור ומתחייבים להעניק ללקוחותינו ליווי אישי ומקצועי ביותר, נטול רגשות אמוציונליות, עם המון עבודת מחשבה ויצירתיות רבה, שתתבטא לאורך כל חיי ההליך הכה מורכב.

אנו מכירים כל אבן בצפון תל אביב וכמובן מעודכנים בכל עסקת מכר שנעשתה בעיר, אפילו אם ככזו שבוצעה אתמול  מחויבותנו כלפי הצדדים נובעת ובאה לידי ביטוי בערכיו הבלעדיים והייחודים של משרדנו בר-לב ובבחירת אנשי נדלן איכותיים, וזאת מתוך הכרה ברורה כי הנכס הוא הדבר היקר ביותר לאדם.

ההיכרות העמוקה עם שוק הנדלן הצפון תל אביבי, היא חלק בלתי נפרד מאתנו, אנו נושמים את העיר, מדברים אותה ויודעים היטב להתחייב ללקוח לדירה מכורה ב 60 יום.

בר-לב נדלן משרד מצטיין לתיווך דירות בתל אביב

 

סגור לתגובות על כיצד ניתן לזהות סוכן נדל"ן שכדאי להתקשר עמו

מאת:

הכותב הוא ברק בר-לב, המייסד והבעלים של בר-לב נדל"ן, משרד מוביל לשיווק ותיווך של דירות יוקרה בצפון תל אביב. ומשרדו של ברק ניחן במומחיות ייחודית במקרקעין ובמימוש מהיר של נכסים למכירה (60 יום לכל היותר),. ברק מתמקד בעיקר בעסקאות מכר של מגורי יוקרה בצפון תל אביב ובעסקאות של ארגון דיירים בהיקף מתחמי בתחום להתחדשות עירונית. ברק הוא בין החולצים בתחום. ניסיונו העשיר של ברק בר-לב ויכולותיו המרשימות שצבר בתחום הנדל"ן למגורים ובתחום ההתחדשות העירונית, מקנים לצוות משרדו מעמד בולט ואת המחויבות לספק ללקוח את הטוב ביותר, בין היתר על-ידי רשת ביטחון אישית ומקצועית, כזאת שמשיגה תוצאות מעולות.

פרסם באתר כ - 19 מאמרים.

.

דילוג לתוכן