5 יתרונות בעבודה משותפת עם משרדי תיווך בתל אביב

12 במרץ 2024 | מאת: | מאמרים בקטגוריה נדלן

יתרונות רבים יש למשרדי תיווך בצפון תל אביב, כשאחד הבולטים שביניהם הוא מתן שירותים מקצועיים בתיווך ושיווק של דירות למכירה בצפון תל אביב ו/או ברכישה ו/או בהשכרה. להלן מספר יתרונות עיקריים אשר משקפים את ההבדלים בין בעלי נכסים פרטיים לבין משרדי תיווך בצפון תל אביב והכל כפי שיפורט בתמצית שלהלן:

לא אחת בעלי נכסים מחליטים לגשת לתהליך שיווק של דירות למכירה ו/או לרכישת דירה, מתוך ניסיון לצלוח את ההליך הכה מורכב באופן אישי ועצמאי מבלי לקחת את הצורך בליווי מקצועי, וזאת חרף העובדה שדירות למכירה בצפון תל אביב מולידות את הצורך הרב להסתייע בגורם מקצועי שמכיר את שוק הנדלן מקרוב

ובכן אנו סבורים כי חשיבה זו נשענת ביות היתר על חיסכון בתשלום דמי תיווך ועל חובבנות, ובנוסף על המציאות הדינמית שבה אנו חיים כיום, לאור העובדה שאנו מצויים בעידן מעט שונה, עידן האינטרנט, כשניתן להניח שאפשר יהא בקלי קלות לחשוף לשוק החופשי, דירות למכירה בצפון תל אביב באמצעות מספר מודעות חינמיות רלוונטיות וכתוצאה מכך לצפות למבול של טלפונים.

אנו סבורים כי המקרה הנדון לא כל כך פשוט כפי שהוא רק נראה, וזאת מאחר ויש לקחת בחשבון שורה של פרמטרים שאותם בעלי העניין (הרוכשים/המוכרים) לא הביאו בתחילת הדרך בחשבון: 

לדוגמה: ישנה חשיבות עצומה לניסוח מודעת פרסום לדירה למכירה בצפון תל אביב, ועל אחת כמה וכמה לכשמדובר בדירות למכירה בצפון הישן, לצד השאלות הרבות שעלולות לצוף בדרך מצד הרוכשים השונים בעקבות מודעת הפרסום.

מכל מקום, השאלות כאמור, מחייבות תשובות מקצועיות שעליהן מוכר דירה פרטי לא תמיד ידע כיצד להשיב עליהן, ועל כן קמה החשיבות הרבה להסתייע במשרד לתיווך דירות מיומן.

גם לגבי כלי השיווק והפרסום המגוונים שעומדים לרשותם של משרדי תיווך בצפון תל אביב ואשר משמשים עבורם מעין כלי עבודה עוצמתיים לחשיפת דירות למכירה/ להשכרה.

כאן המקום לציין כי אנו לא מדברים על פרסום ברשתות החינמיות, אלא אנו מדברים על כלים אפקטיביים המשמשים את המתווכים בתל אביב, להבליט עד כמה שאפשר דירות למכירה בצפון הישן, ו/או החדש/ ואו שמא להשכרה ו/או לרכישה, וישנם עוד תרשומת ארוכה של פעולות שיווק שלא תמיד זוכות לתשומת לב מצד המוכר הפרטי, אם כי מחייבות תשומת לב נרחבת, מקצועית וראויה יותר.

אז באשר לשאלה האם להסתייע במשרדי תיווך בצפון תל אביב? הנה לכם מעט מהיתרונות העיקריים:

פרסום דירות למכירה בצפון הישן.

חלק בלתי נפרד מתפקידם של משרדי תיווך בצפון תל אביב הוא ללקט את מירב הרוכשים הפוטנציאליים בהתאמה, וכדי לוודא שכך יקרה, יצטרכו משרדי תיווך בצפון תל אביב לנקוט בשיטות שיווק יצירתיות שעולות לא מעט כסף וזאת משום שעליהם לצאת למסע פרסומי מאסיבי, לשם שתי מטרות ברורות ועיקריות:

האחת: לחסוך לבעל הדירה את הממון הכרוך בכל ההוצאות הצפויות במכירת הנכס: השנייה: לחשוף את הנכס לכמה שיותר רוכשים פוטנציאליים ובכל מדיה אפשרית.

כמו למשל, שיתופי פעולה שונים עם מתווכים בתל אביב, מה שיכול לעלות בהרבה את חשיפת הדירה, הצבת שילוט, דיוור, לפחות 8 מודעות שונות ברשתות השונות, ועוד ישנן דרכים רבות ומועילות בם יהא ניתן לחשוף ולפרסם דירות למכירה בצפון תל אביב ובהתאמה כמובן.

יצירתיות היא שם המשחק בעסקאות מסוג של דירות למכירה בצפון תל אביבאין אפילו אבק של ספק שפרסום של דירות למכירה בצפון הישן, כזה שמדויק וטוב, הוא פרסום שנעשה בצורה מקורית. ככל שהמודעה ייחודית יותר, כך היא יוצרת יותר באזז סביב הדירה של המוכר.

שלב הצגת הדירה

הצגת הדירה בעבור משרדי תיווך בצפון תל אביב, היא מעין שלב אומנותי, ככזה שרק משרד תיווך שמנוסה ומקצועי בעיר העברית הראשונה יוכל להבין. ביחס למוכר פרטי, משרד לתיווך דירות בצפון תל אביב ידע היטב כיצד לפעול בדרך היעילה והנכונה ביותר לשם הצגת דירה למכירה, כאילו היא מעין כלה שרגע לפני חופה, רק לצורך ההמחשה.

משרד לתיווך דירות בצפון תל אביב, ובתנאי שמדובר במשרד מיומן, ידע ויודע להבליט את הנכס במקומות הנכונים ולנגוע באלגנטיות רבה ביתרונותיה של הדירה המוצעת למכירה, יבין לעומקם של דברים ויזהה מי הם בדיוק הרוכשים האמיתיים שמתעניינים בדירה ומי אלה שבאים לגזול את זמנו של המשרד, ובכל מקרה ובמידת הצורך ידאג לפעול עבורם במתן הידע המקצועי והנדרש לעסקה. כך ואו כך, ידע להציג את הדירה באור שונה ובדרך האמינה, האדיבה והמקצועית ביותר.

אמינות ורצינות– משרד תיווך בצפון תל אביב, ידע לשלוף את שווי הנכס המדויק אותו יש לדרוש בעד הנכס הנמכר, ידע כיצד להתנהל ולהציג את הנכס הנמכר, איך לענות על שאלותיהן של הקונים, וכיצד לדאוג שהאינטרסים של כל הצדדים יתממשו בצורה אפקטיבית ויעילה ביותר.

כחלק בלתי נפרד מהעסקה, מתן המידע שיספק משרד תיווך לרוכש על נכס הנרכש ו/או שמוצע למכירה חייב ומחויב להיות מהימן, מה גם שבדרך זו יופחת במידה רבה ומשמעותית את הסיכויים שהעסקה תתפספס.

כאן המקום לציין כי לא אחת עסקאות נדלן מתפוצצות מחמת מתן מידע שגוי ו/או הצגת מצג שווא של מתווכים בגין שווי נכס לא הגיוני או כל פרט אחר הקשור בעסקה, ולכן קמה החובה להיות מהימן כלפי הצדדים ורציני בפרט.

גם כאן המקום להדגיש כי למשרד תיווך בצפון תל אביב, ישנו יתרון בולט נוסף והוא:  למשרד תיווך יש היכולת להעניק למוכר את החשיפה הנדרשת  דהיינו, בעת ההחלטה של המוכר למכור את דירת מגוריו, ישנם מספר מתווכים שיעבדו על הדירה, ובכך מתרחב מעגל הרוכשים הפוטנציאלים שיכולים להגיע לבקר בדירה.

לאחר שכל יתרונות שירותיי התיווך ברורים בשלב הבא יש לשים את האצבע על בחירת משרד מקצועי לתיווך דירות למכירה בצפון תל אביב:

תקופת בלעדיות – משרד תיווך דירות בצפון תל אביב מתחייב לפרסם את הדירה בכל הכלים הפרסומיים והשיווקיים הרלוונטיים ויהיה היחיד שיקבל את התשלום שנקבע בחוזה הבלעדיות, אלא כמובן רק אם ישלים את העסקה בהצלחה. מן העבר השני, בעל הנכס מתחייב בזאת כי בתקופת הבלעדיות לא יעביר את שיווק הנכס למתווך אחר ולא ינהל משא ומתן מאחורי גבו של המתווך ו/או יפרסם את דירת המגורים, והכל כדי לתת למשרד הזדמנות נאותה למכור את הדירה.

שיעור גובה עמלת התיווך –שיעור העמלה הוא בדרך גלל שני אחוזים פלוס מעמ משווי העסקה.

התרשמות אישית– רצוי להכין מראש מספר שאלות רלוונטיות שיופנו למשרד התיווך, מה שיאפשר לכם להתרשם מרמת המקצועיות של המשרד.

כאן המקום לחדד, כי משרד לתיווך דירות בצפון תל אביב, מקצועי כמובן ובעל ניסיון רב תחומי, יוכל לספק לצדדים מענה מקצועי וללא רבב שעולה על אחת כמה וכמה מציפיות העסקה.

סגור לתגובות על 5 יתרונות בעבודה משותפת עם משרדי תיווך בתל אביב

מאת:

הכותב הוא ברק בר-לב, המייסד והבעלים של בר-לב נדל"ן, משרד מוביל לשיווק ותיווך של דירות יוקרה בצפון תל אביב. ומשרדו של ברק ניחן במומחיות ייחודית במקרקעין ובמימוש מהיר של נכסים למכירה (60 יום לכל היותר),. ברק מתמקד בעיקר בעסקאות מכר של מגורי יוקרה בצפון תל אביב ובעסקאות של ארגון דיירים בהיקף מתחמי בתחום להתחדשות עירונית. ברק הוא בין החולצים בתחום. ניסיונו העשיר של ברק בר-לב ויכולותיו המרשימות שצבר בתחום הנדל"ן למגורים ובתחום ההתחדשות העירונית, מקנים לצוות משרדו מעמד בולט ואת המחויבות לספק ללקוח את הטוב ביותר, בין היתר על-ידי רשת ביטחון אישית ומקצועית, כזאת שמשיגה תוצאות מעולות.

פרסם באתר כ - 19 מאמרים.

.

דילוג לתוכן