על חידושים בתחום בניית הארונות

4 במאי 2017 | מאת: | מאמרים בקטגוריה בניה שיפוצים ונדל"ן

אחד הדברים שמשדרגים כל בית הוא החלפת הארונות. גם אם מדובר בהחלפה של ארונות מטבח או בנייה של חדר ארונות, או "סתם" ארון אחד מרכזי בסלון, חשוב לדעת על החידושים בתחום בניית הארונות. יש הרבה מאד פיתוחים ושינויים שכדאי לדעת אודותיהם, גם בגלל שחשוב להתעדכן בעיצוב / אסתטיקה, אבל גם כי לפעמים ידע חוסך כסף, בגלל שבחרתם דגם שמתאים יותר לחדרים שלכם וכולי.

אלומיניום!

המילה האחרונה על חידושים בתחום בניית הארונות היא שימוש בחומרים קלילים ודקים. הסיבה לכך: ניקיון קל יותר, שינוע ותזוזה פשוטים, קלות הרכבה / פירוק, מודולאריות וזה עולה הרבה פחות מאשר ארון כבד ויצוק. ההשראה העיקרית היא הארונות התעשייתיים. זה נכון, בעיקר, למשל למטבח. שם השפעה ניכרת בחומרי הגלם ממטבחים מקצועיים / תעשייתיים. למשל, נירוסטה, אלומיניום, זכוכית. מדוע להעדיף זאת על פני עץ? עץ הוא כבד, עתיק ונראה ישן. זה מתאים לאירופה, לבקתות שיש לחמם. אבל בארץ חשוב שיהיה קליל, על מנת שהאור הטבעי שנכנס לחדרים ישמר. בנוסף, קל לנקות את זה כי זה לא סופח את הלכלוך. קל וחומר במטבח – שם אדים, שמן טיגון וריחות הבישול דבקים לארונות העץ. לכן נכון לעשות שימוש בארונות מחומרים שמהם עושים ארונות למטבח מקצועי במסעדה, למשל.

יתרונות של אלומיניום

אם התעניינתם על חידושים בתחום בניית הארונות, אז מגמת העיצוב ממש השתנתה לאור השימוש באלומיניום. החומר הקל, הזול אך החזק מאד, שאנחנו מכירים אותו מתחומים רבים, הפך להיות מאד פופולארי בארונות ברחבי הבית, ובמיוחד במטבח. מצד אחד, שמירה על עיצוב ברמה הגבוהה ביותר. מצד שני, חוזק ויכולת תחזוקה פשוטה. זה הופך את הבחירה של הארונות, לא משנה של איזה מותג או חברה, לאיכותי מאד, עמיד ואטרקטיבי מאד.

איך בוחרים ארון?

שלושה דברים יכתיבו את בחירת הארון. ראשית, העיצוב – האם הוא יפה בעיניכם, שימושי ומתאים לשאר הבית? השני, המחיר – ישנם תקציבים שונים לחומרים שונים ועליכם לבחור משהו שאתם יכולים לעמוד בו. קנו משהו באמצע, לא היקר ולא הזול ביותר, וככה תיהנו מכל העולמות. השלישי, בחירת חומרים איכותיים ביחס לתקציב שמאפשרים לכם לשמור על הארון לאורך שנים.

למידע נוסף אודות חידושים בתחום בניית ארונות היכנסו לארונות זכוכית לאמבטיה והתרשמו !

סגור לתגובות על על חידושים בתחום בניית הארונות

מאת:

פרסם באתר כ - 17 מאמרים.

.

דילוג לתוכן