טיפים חשובים להחלטות נכונות לקראת השכרת דוכני מזון

3 במאי 2017 | מאת: | מאמרים בקטגוריה קייטרינג

כמו רבים אחרים גם אתם משקיעים רבות בהפקת האירוע ומקווים לאירוח מוצלח בו האורחים ייהנו ואתם תצליחו להשיג את המטרות שהצבתם לעצמכם. השכרת דוכני מזון מצליחה לשדרג כל אירוע, האוכל הופך לחוויה מהנה ואתם מצליחים גם לספק לאורחים אוכל טוב שהם אוהבים וגם אטרקציה אטרקטיבית מהנה.

אנחנו בחברת food-stalls  דוכני מזון מספקים דוכני מזון לאירועים, בעזרת הטיפים הבאים תצליחו לבחור נכון בדוכנים המתאימים ביותר לסוג האירוע, מזג האוויר, סוג האורחים, שיקולי תקציב ועוד.

השכרת דוכני מזון לפי סוג האירוע

את הפקת האירוע כולו אתם מכוונים על פי סוג האירוע המתוכנן, ישנם דוכני מזון ואטרקציות המתאימים לאירועים מכובדים וישנם כאלו התואמים אירועים לילדים או צעירים. כך למשל, בעבור אירועים מכובדים נמליץ על דוכן יוגורט בריא או דוכן של וופל בלבד.

בהתייחסות אל סוג האירוע חשוב יהיה להתייחס גם למזג האוויר ולהבדיל בין אירועי קיץ לבין אירועי חורף, השכרת דוכני מזון המספקים גלידות ומשקאות אייס מתאימה לאירועים בעונת הקיץ, לקראת החורף נחליף את דוכני הגלידה בדוכני קרפ צרפתי חם או וופל בלגי.

סוג האורחים : מבוגרים, צעירים או ילדים?

אם אתם רוצים להבטיח שהאורחים שלכם ייהנו מהדוכנים כדאי לבסס את בחירת הדוכנים ואת בחירת שאר האטרקציות על אפיון של קהל האורחים. קיימים דוכני מזון שמתאימים לאירועים לאנשים מבוגרים מכובדים וקיימים דוכני המיועדים לילדים, בני נוער וצעירים המעדיפים אוכל פשוט, קליל ומתוק.

כמה זה עולה? שיקולי תקציב

את האירוע כולו אתם מנהלים על פי תקציב ידוע מראש, השכרת  דוכני מזון תתבצע בהתאם לתקציב העומד לרשותם. אתם אלו שתחליטו האם העלות של השכרת דוכני מזון תצא מהתקציב של האוכל והשתייה או מהתקציב של האטרקציות.

דוכני מזון לאירועים אפשר למצוא בכמה תקציבים, נבהיר כמובן כי תקציב נמוך יביא דוכנים זולים ופשוטים יותר בעוד תקציב גבוה יניב דוכני מזון איכותיים יותר ואף יוקרתיים.

טיפ נוסף, את הדוכנים ואת שאר התפריט והאטרקציות לאירוע תבחרו על פי המיקום, אם בחרתם במתחם אירועים פתוח חיצוני חשוב יהיה לבחור בדוכנים מתאימים. לא כל דוכני המזון שמתאימים לאולם אירועים סגור יתאימו גם למתחם חיצוני.

סגור לתגובות על טיפים חשובים להחלטות נכונות לקראת השכרת דוכני מזון

מאת:

פרסם באתר כ - 48 מאמרים.

.

דילוג לתוכן