הרחקת יונים ע\

27 באפריל 2017 | מאת: | מאמרים בקטגוריה הרחקת והדברת מזיקים

חיים בסביבה עירוניים יכולים להיות מהנים במיוחד, עם גישה נוחה לכל מקום, קירבה לאזורים מרכזיים, חיי לילה ענפים ועוד. למרות זאת, ישנם כמה מטרדים לא נעימים במיוחד בסביבה אורבנית, כמו יונים למשל, שהתרבו בצורה בלתי רגילה בעשורים האחרונות.

ההסתגלות של היונים לסביבה בה חיים בני אדם הפכה את הרחקתן לקשה במיוחד, שכן הן מרגישות בנוח ליד אנשים, וכבר לא פוחדות מהם. למרות זאת, אין זה אומר שאין דרך להיפטר מהן. כיום יש מגוון שיטות יעילות במיוחד להרחקת החיות הללו, כמו דוקרנים נגד יונים, שהפכו לפופולריים יותר ויותר ככל שעובר הזמן.

דוקרנים להרחקת יונים – כיצד זה עובד?

המילה \'\'דוקרנים\'\' מעוררת לעתים קונוטציה לא נעימה, וחשש שהיונים ייפגעו כתוצאה מההתקנים הללו. אך השם \'\'דוקרנים נגד יונים\'\' הוא מטעה, שכן היונים לא נפגעות מהשיטה הזו. דוקרנים נגד יונים הם בעצם מעין מקלות דקים המסודרים בשורה ועשויים נירוסטה או פוליקרבונט. המגע עם המקלות הללו גורם לתחושת דקירה לא נעימה, מה שגורם ליונים להתרחק מהמקום.

כאשר יונים נעמדות על דוקרנים נגד יונים, הן חשות בדקירה קלה שמקשה עליהן להישאר במקום, מה שגורם להרחקה שלהן. לא רק שזהו פיתרון רגעי להרחקת יונים, אלא משמש גם כמענה קבוע לבעיה הזו. כשליונים אין דרך להיכנס למקום מסוים בגלל דוקרנים נגד יונים, הן לא מקננות בו, מה שמונע פלישה של הדור הבא שלהן.

דוקרנים נגד יונים – דגשים חשובים

דוקרנים להרחקת יונים הם יעילים במיוחד להרחקת יונים כפי שנאמר. על מנת שהשיטה הזו אכן תעבוד, חייבים להתקיים כמה תנאים:

  1. התקנה של דוקרנים איכותיים: דוקרנים להרחקת יונים אמורים להיות עשויים כאמור מנירוסטה או פוליקרבונט. החומרים הללו עמידים לפגעי מזג האוויר, מה שמבטיח את העמידות שלהם, ולכן מומלץ לרכוש ולהתקין רק אותם.
  2. חזרה של הדוקרנים למקומם: כשיונים נעמדות על דוקרנים, הן מפעילות עליהם לחץ שעלול לכופף אותן. דוקרנים נגד יונים שעשויים בצורה איכותית צריכים לחזור למקומם בקלות ולהיראות כמו חדשים. זה חשוב, שכן אם הדוקרנים יתכופפו, יונים יוכלו לעמוד עליהן בקלות, ולכן מומלץ לבחור רק כאלו שחוזרים למקומם.
  3. התקנה מקצועית: שורות של דוקרנים להרחקת יונים בגבעתיים צריכות להיות מותאמות לאזור עליו הן מותקנות. ישנן שיטות מיוחדות שמאפשרות לעשות זאת, כמו הדבקה או הלחמה. מומלץ להיעזר באנשי מקצוע כשי להתאים ולהתקין דוקרנים נגד יונים, ולמנוע את חזרתן.

יונים בסביבה העירונית הפכו למטרד של ממש בשנים האחרונות, אך למרבה השמחה יש עבורן פתרון יעיל. דוקרנים להרחקת יונים מהווים פתרון פשוט, אלגנטי והומני ליונים, ובמחירים משתלמים במיוחד שיאפשרו לכם לחיות בנחת ובלי מטרדים סביבכם.

סגור לתגובות על הרחקת יונים ע\

מאת:

פרסם באתר כ - 19 מאמרים.

.

דילוג לתוכן