Veson Nautical מרחיבה את יכולות האנליטיקה ושיתוף הפעולה שלה עם רכישת Shipfix

15 בדצמבר 2023 | מאת: | מאמרים בקטגוריה הודעות לעיתונות

Veson Nautical מרחיבה את יכולות האנליטיקה ושיתוף הפעולה שלה עם רכישת Shipfix

Veson Nautical תחזק את מיצוב הנתונים הייחודי שלה, מומחיות AI ויכולתה לייעל את זרימת העבודה לאורך שרשרת הערך, תוך שילוב כלי תקשורת פנימיים וחיצוניים בפלטפורמת IMOS, המקדמת את חזונה להיות הפלטפורמה הסטנדרטית המניעה את המסחר הימי

ג'ון וסון

ג'ון וסון, מנכ"ל Veson Nautical, מציג בכנס המשתמשים השנתי של Veson ONCOURSE2023

שון ריילי

שון ריילי, נשיא וסמנכ"ל תפעול של Veson Nautical, מציג בכנס המשתמשים השנתי של Veson ONCOURSE2023

ג'ון וסון ושון ריילי

ג'ון וסון, מנכ"ל ומייסד שותף של Veson Nautical, ושון ריילי, נשיא וסמנכ"ל תפעול של Veson Nautical, מציגים בכנס המשתמשים השנתי של Veson ONCOURSE2023

ג'ון וסון

ג'ון וסון, מנכ"ל ומייסד שותף של Veson Nautical

שון ריילי

שון ריילי, נשיא וסמנכ"ל תפעול של Veson Nautical

בוסטון, 14 בדצמבר 2023 (GLOBE NEWSWIRE):

Veson Nautical (Veson), המובילה העולמית של פתרונות ניהול מטענים ימיים, הודיעה היום על רכישת Shipfix, פלטפורמת הנתונים השיתופית למגזר הימי והמסחרי המונעת באמצעות כלים מתקדמים שנתמכים בבינה מלאכותית. כרכישה השנייה של Veson השנה, Shipfix תקדם את החתירה של Veson לספק נתונים איכותיים לתעשייה בהתאם להקשרים הנדרשים. Veson תמשיך להציע את חבילת הפתרונות הימיים של Shipfix, והיא תקלוט את הצוות המלא של Shipfix.

 

Shipfix נוסדה ב-2018 כדי לפתור את אתגר עומס הדואר האלקטרוני בו נתקלים חברות חכירה. על ידי פיתוח מוצרים חדשניים וכלים פורצי דרך עם תמיכה של בינה מלאכותית, Shipfix מספקת פלטפורמת נתונים ייחודית המאפשרת לאנשי מקצוע בתחום הסחר לקבל החלטות חכמות יותר ובסופו של דבר לסחור בצורה חכמה ומהירה יותר. חבילת המוצרים שלהם התרחבה מעבר למסחר חזיתי וחכירות אל צוותי תפעול ומסחר פיזי. Shipfix תומכת בלקוחות בהובלה יבשתית ומכליות לצד לקוחות אחרים המעוניינים בתובנות בשוק התובלה.

לקוחות משותפים יראו את ההשפעה המשולבת של Veson Nautical ו- Shipfix כאשר יכולות הנתונים והתובנות של Shipfix משולבות עם זרימות העבודה הקיימות מקצה לקצה של Veson כדי לייצר פתרון מסחר ותפעול מטענים ללא תחרות עבור השוק. בנוסף, הצעות בינת הנתונים הן של Veson Nautical והן של Shipfix יתחזקו באמצעות איחוד, רציונליזציה וסטנדרטיזציה של נתוני ייחוס קריטיים בתעשייה.

ג'ון וסון, מייסד שותף ומנכ"ל Veson Nautical, אמר: "כמות עצומה של נתונים נכנסת לקבלת החלטות לפני התיקון. אנו ברי מזל שיש לנו מערך נתונים משולב הולך וגדל המסייע ללקוחות למנף נתונים הקשריים בין מפרטי כלי שיט, מבני בעלות, סחורות, זרימות סחר ותזרימי טונות, והכל במקום אחד. אני נרגש לקבל בברכה רשמית את צוות המומחים של Shipfix ל-Veson כאשר אנו מוסיפים את פלטפורמת החכירה והתפעול המקובלת שלהם לחבילת הפתרונות שלנו".

אנטואן גריסיי, מייסד שותף ומנכ"ל משותף ב-Shipfix אמר: "יחד עם Veson Nautical, נספק את זרימת העבודה המשולבת האולטימטיבית ואת חוויית הנתונים שחברות ספנות ומסחר דרשו במשך למעלה מעשור. אנו נרגשים מאוד להתחיל ליישם את הסינרגיות בין החברות. המומחיות המשולבת שלנו תאפשר לנו לבנות מערך של תובנות מסחר ותפעול העונות על הדרישות המתוחכמות יותר ויותר של המשתתפים בשוק ההובלה".

סרג' אליין, מייסד שותף ומנכ"ל משותף ב-Shipfix, אמר: "כשאנטואן ואני הקמנו את Shipfix לפני חמש שנים, החזון שלנו היה להתגלות כפתרון האולטימטיבי לקהילת הספנות והמסחר, החל מפלטפורמת שיתוף פעולה מבוססת בינה מלאכותית וחבילה של מוצרי תובנות נתונים. כיום, כאשר Shipfix מאחדת כוחות עם Veson Nautical, היא מהווה הזדמנות ייחודית עבורנו להפוך באמת לפלטפורמה הימית המובילה, המשלבת מומחיות ימית הטובה מסוגה, תובנות נתונים ותזרימי עבודה של תקשורת מלפני ואחרי המתקנים. איחוד זה נועד למקסם את היעילות והפעילות של לקוחותינו בדרכים שלא נראו בעבר. זו ההתאמה המושלמת עבורנו, תוך מינוף סינרגיות יוצאות דופן של נתונים ותהליכי עבודה כדי להאיץ את הצמיחה שלנו ולספק באופן עקבי ערך מרבי לכל תעשיית השילוח".

אודות Veson Nautical

Veson Nautical מספקת פתרונות לניהול מטענים ימיים המניעים את כלכלת הספנות העולמית. פתרונות Veson, שסומכים עליהם קונים ומוכרים של מטענים ימיים בתפזורת בכל אזור בעולם, אחראים לניהול מטענים נסחרים בשווי 109 מיליארד דולר ולשינוע 4.4 מיליארד טון במסחר שנתי מדי שנה.

עם חבילה של הצעות במסחר ותפעול של מטענים ימיים, תיעוד כלי שיט, נתונים וניתוחים, המוצרים של Veson זוכים להכרה נרחבת בזכות התועלת החזקה שלהם, חדשנות מתמשכת והשפעה עסקית מדידה.

Veson היא אלופת הקידמה התומכת באופן פעיל בלקוחותיה, שותפיה והקהילה הרחבה יותר שלה בניווט בשינוי תוך עיצוב זרימות העבודה והסטנדרטים הטובים ביותר של המערכת האקולוגית של הספנות הימית המחוברת של מחר. Veson.com

אודות Shipfix

Shipfix היא פלטפורמת תזרימי עבודה ונתונים שיתופית למגזרים הימיים והמסחריים, והיא מונעת בידי כלים פורצי דרך שנתמכים בבינה מלאכותית. Shipfix הושקה ב-2018 ויש לה למעלה מאלף משתמשים ברחבי העולם ביותר מ-70 לקוחות גלובליים. הפלטפורמה מפשטת את תזרימי העבודה בהובלות ימיות תוך שימוש במודיעין שוק ומודיעין תפעולי תוך התמקדות בבעלי ספינות, סוחרי סחורות, תעשיות, משלחים וסוכני ספינות. לחברה ארבעה משרדים ברחבי העולם: בפריז, לונדון, סינגפור וטביליסי (גאורגיה).

עם Shipfix, אנשי מקצוע בתחום הספנות והסחר מקבלים החלטות מושכלות יותר ונעים מהר יותר. משתמשים יכולים למצוא את יתרון השוק שלהם בשווקים תנודתיים מאוד על ידי הפיכת נתוני התקשורת שלהם ליתרון תחרותי. Shipfix היא חלוצה בטרנספורמציית נתונים ברחבי התעשייה בכך שהיא מאפשרת שילוב עדין של בינה מלאכותית ואנושית. פתרונות התוכנה של שיפפיקס כוללים פלטפורמת front-end, אפליקציה למובייל וחבילת API מלאה. www.shipfix.com

אשת קשר לתקשורת
Claudia Norrgren
PR & Communications Manager
Veson Nautical
E: [email protected]
C: +447736675334

תמונות יח"צ הנלוות להודעה זו זמינות בכתובות

https://www.globenewswire.com/NewsRoom/AttachmentNg/a29f3b8b-025b-432d-a434-cf9457db4ab4

https://www.globenewswire.com/NewsRoom/AttachmentNg/6dfafab9-ddf4-4bae-ac47-82cca0b62e40

https://www.globenewswire.com/NewsRoom/AttachmentNg/411c6d67-1882-49dd-b2bd-bcf6ae869af3

https://www.globenewswire.com/NewsRoom/AttachmentNg/6d18b7f8-3109-4746-a024-13b1a7a44750

https://www.globenewswire.com/NewsRoom/AttachmentNg/b69a8617-d800-4c6b-ba2d-f7c39409e27d

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GlobeNewswire

סגור לתגובות על Veson Nautical מרחיבה את יכולות האנליטיקה ושיתוף הפעולה שלה עם רכישת Shipfix

מאת:

פרסם באתר כ - 1266 מאמרים.

.

דילוג לתוכן