רוזן, משרד עורכי דין מוביל, מעודד את המשקיעים ב- Barclays PLC לקבל ייעוץ

15 בדצמבר 2023 | מאת: | מאמרים בקטגוריה הודעות לעיתונות

 

רוזן, משרד עורכי דין מוביל, מעודד את המשקיעים ב- Barclays PLC לקבל ייעוץ לפני תאריך יעד חשוב בתביעה ייצוגית בניירות ערך  שהוגשה לראשונה על ידי החברה- BCS, BCLYF

 

ניו יורק, 14 בדצמבר 2023, (GLOBE NEWSWIRE) :

 

מדוע: משרד רוזן עורכי דין, The Rosen Law Firm, משרד עורכי דין בינלאומי העוסק בזכויות משקיעים, מזכיר לרוכשים את ניירות הערך של  Barclays PLC  (NYSE: BCS) (OTC: BCLYF) בין התאריכים 22 ביולי 2019 עד 12 באוקטובר 2023, שני התאריכים כוללים ("התקופה הייצוגית"), את המועד האחרון החשוב של 2 בינואר 2024 להגשת תביעה ייצוגית בניירות ערך שהחלה החברה.

 

מה החשיבות: אם רכשתם ניירות ערך של  Barclays במהלך התקופה המדוברת, ייתכן שאתם זכאים לפיצוי ללא דמי השתתפות עצמית, או עלויות מכוח הסדר תשלום מותנה.

 

מה הלאה? בכדי להצטרף לתביעה הייצוגית נגד חברת Barclays, או למידע אודות התביעה הייצוגית היכנסו אל: https://rosenlegal.com/submit-form/?case_id=19796 , או צרו קשר עם מר פיליפ קיםPhillip Kim , במספר החינמי 866-767-3653, או בדוא"ל הבאים: [email protected], [email protected]. כבר הוגשה תביעה ייצוגית. אם ברצונכם לשמש כתובע המרכזי, עליכם לעתור לבית המשפט עד ולא יאוחר מתאריך 2 בינואר 2024. תובע מרכזי הוא גורם מייצג, הפועל בשמם של כל השותפים לתביעה בכל הנוגע לניהול ההתדיינות המשפטית.

 

למה משרד רוזן עורכי דין? אנו מעודדים את המשקיעים לבחור ייעוץ ראוי, בעל עבר של הצלחות מובילות. לעיתים קרובות, משרדי עורכי דין המוציאים הודעות חסרים ניסיון דומה, משאבים, או הכרת עמיתים משמעותית. רבים ממשרדים אלה אינם מטפלים בפועל בתביעות ייצוגיות בניירות ערך, אלא רק מתווכים המפנים לקוחות או שותפים עם משרדי עורכי דין המתדיינים בפועל על התיקים. היו נבונים בבחירת עורך דין. משרד עורכי הדין רוזן מייצג משקיעים ברחבי העולם, תוך ריכוז עיסוקו בתביעות ייצוגיות בניירות ערך ובליטיגציה נגזרת של בעלי מניות. משרד עורכי הדין רוזן השיג את הסדר התביעה הייצוגית הגדול ביותר אי פעם בניירות ערך נגד חברה סינית. משרד רוזן עורכי דין מדורג במקום הראשון על ידי ISS שרותי תביעה ייצוגית, בגין מספר יישובי תביעות ייצוגיות בשנת 2017. המשרד מדורג בין ארבעת הראשונים מדי שנה מאז שנת 2013, והחזיר מאות מיליוני דולרים למשקיעים. בשנת 2019 לבדה משרד עורכי הדין החזיר 438 מיליון דולרים למשקיעים. בשנת 2020, השותף המייסד לורנס רוזן הוכרז על ידי חברת law360 כ"ענק לשכת התביעות הייצוגיות". רבים מעורכי הדין במשרד זה מוכרים על ידי הביטאונים Lawdragon, Super Lawyers.

 

במה מדובר?  על פי התביעה, לאורך כל תקופת התביעה הייצוגית הנתבעים הציגו הצהרות כוזבות ו/או מטעות באופן מהותי ו/או נמנעו מלגלות כי: (1) בניגוד לטענות פומביות כוזבות, למנכ"ל הקבוצה לשעבר של Barclays, ג'יימס "ג'ס" סטיילי ("סטיילי") היו יחסים קרובים מאוד עם ג'פרי אפשטיין ("אפשטיין"); (2) על פי הדיווחים, סטיילי היה מודע לפעילותו הפלילית של אפשטיין וייתכן שאף תקף מינית קורבן שנסחר בעבר על ידי אפשטיין; (3) יחסיו האישיים הקרובים של סטאלי עם אפשטיין, ופעילות פלילית פוטנציאלית, אם יתגלו, עלולים לגרום נזק מוניטין, משפטי ופיננסי לברקליס; (4) כתוצאה מכך, תגובתה של Barclays  לפניית רשות ההתנהלות הפיננסית הבריטית ("FCA") בנוגע ליחסיו של סטאלי עם אפשטיין הייתה שקרית באופן מהותי; (5) Barclays, לאחר שנודע לה על מידע הסותר את תגובתו לפניית ה-FCA, נמנעה מלעדכן את התגובה כך שתהיה מדויקת, או לנקוט פעולה משמעותית אחרת; (6) כתוצאה מכך, הצהרות הנתבעים בדבר עסקיה, פעילותה וסיכוייה, היו כוזבות ומטעות באופן מהותי ו/או חסרות בסיס סביר בכל עת. כאשר הפרטים האמיתיים נכנסו לשוק, נטען בתביעה כי נגרמו למשקיעים נזקים.

 

כדי להצטרף לתביעה הייצוגית נגד Barclays, היכנסו ל- https://rosenlegal.com/submit-form/?case_id=19796  או צרו קשר עם מר פיליפ קים, במספר החינמי 866-767-3653, או בדוא"ל הבאים  [email protected] או [email protected] לקבלת מידע על התביעה הייצוגית.

 

אף מחלקה לא אושרה. עד שהדבר יקרה, אינכם מיוצגים על ידי גורם מייעץ, אלא אם סיכמתם עם גורם כזה. באפשרותכם לבחור גורם מייעץ מטעמכם. כמו כן, ביכולתכם להישאר חבר סמוי ולא לעשות דבר בשלב זה. יכולתו של משקיע להיות שותף להתאוששות עתידית פוטנציאלית אינה תלויה בשירותו כתובע מרכזי.

 

עקבו אחרינו לקבלת עידכונים בלינקדאין https://www.linkedin.com/company/the-rosen-law-firm  או בטוויטר: https://twitter.com/rosen_firm או בפייסבוק: https://www.facebook.com/rosenlawfirm.

 

משרד עורכי הדין רוזן מייצג משקיעים ברחבי העולם, תוך ריכוז עיסוקו בתביעות ייצוגיות בניירות ערך ובליטיגציה נגזרת של בעלי מניות. משרד רוזן עורכי דין מדורג במקום הראשון על ידי ISS שרותי תביעה ייצוגית, בגין מספר יישובי תביעות ייצוגיות בשנת 2017. המשרד מדורג בין ארבעת הראשונים מדי שנה מאז שנת 2013. משרד עורכי הדין רוזן השיג את הסדר הפשרה הגדול ביותר אי פעם בתביעה ייצוגית בניירות ערך נגד חברה סינית. עורכי הדין במשרד רוזן עורכי דין מדורגים ומוכרים על ידי מקורות עצמאיים ומכובדים רבים. משרד עורכי הדין רוזן הבטיח מאות מיליוני דולרים למשקיעים.

 

פרסומי עורכי דין: תוצאות קודמות אינן מבטיחות תוצאה דומה.

 

למידע נוסף:

 

Laurence Rosen, Esq.
Phillip Kim, Esq.
The Rosen Law Firm, P.A.
275 Madison Avenue, 40th Floor
New York, NY 10016
Tel: (212) 686-1060
Toll Free: (866) 767-3653
Fax: (212) 202-3827
[email protected]
[email protected]
[email protected]
www.rosenlegal.com

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GlobeNewswire

 

סגור לתגובות על רוזן, משרד עורכי דין מוביל, מעודד את המשקיעים ב- Barclays PLC לקבל ייעוץ

מאת:

פרסם באתר כ - 1266 מאמרים.

.

דילוג לתוכן