רוזן, יועץ למשקיעים גלובלי, מעודד את המשקיעים ב- Arbor Realty Trust, Inc לשאול על חקירת תביעה ייצוגית בניירות ערך – ABR

15 בדצמבר 2023 | מאת: | מאמרים בקטגוריה הודעות לעיתונות

 

רוזן, יועץ למשקיעים גלובלי, מעודד את המשקיעים ב- Arbor Realty Trust, Inc לשאול על חקירת תביעה ייצוגית בניירות ערך – ABR

 

ניו יורק, 14 בדצמבר 2023, (GLOBE NEWSWIRE) :

 

מדוע: משרד רוזן עורכי דין, The Rosen Law Firm, משרד עורכי דין בינלאומי העוסק בזכויות משקיעים, מודיע על חקירה של תביעות ניירות ערך פוטנציאליות בשם בעלי המניות של Arbor Realty Trust, Inc.  (NYSE: ABR) הנובעות מהטענות כי Arbor פרסמה מידע עסקי מטעה באופן מהותי לציבור המשקיעים.

 

מה החשיבות: אם רכשתם ניירות ערך של  Arbor במהלך התקופה המדוברת, ייתכן שאתם זכאים לפיצוי ללא דמי השתתפות עצמית, או עלויות מכוח הסדר תשלום מותנה. משרד רוזן עורכי דין מכין תביעה ייצוגית להשבת הפסדי משקיעים.

 

מה הלאה? בכדי להצטרף לתביעה הייצוגית הפוטנציאלית נגד חברת Arbor, או למידע אודות התביעה הייצוגית היכנסו אל: https://rosenlegal.com/submit-form/?case_id=20777, או צרו קשר עם פיליפ קיםPhillip Kim , במספר החינמי 866-767-3653, או בדוא"ל הבאים: [email protected], [email protected].

 

במה מדובר?  במה מדובר?  ב-16 בנובמבר 2023, Viceroy Research פרסמה דו"ח שכותרתו "Arbor Realty Trust – Slumlord Millionaires". בדו"ח זה, Viceroy ציינה כי "משקיעים במימון גישור חתמים ותיקי ההלוואות שלהם נראים [… לא מוכנים לגל הפידיונות העצום שלא ניתן למחזר ונמצאים באופן משמעותי כולם מתחת למים. זה מוזר בסיטואציה מוארת שלא ציפינו למצוא". יתר על כן, Viceroy הודיעה כי מדובר ב"Short Arbor Realty Trust" וכי "בתעשייה זו מוכת אשליות והחלטות גרועות, Arbor בולטת כגרועה שבגרועות. הצלילה של Viceroy למסגרות ההתחייבות להלוואות של Arbor מצביעה על כך שכל ספר ההלוואות שלה נמצא במצוקה והביטחונות הבסיסיים מוגזמים בהרבה".

 

במידע זה, מחיר מניית Arbor ירד ב-1.6 דולר למניה, או 11.56%, ונסגר במחיר של 12.24 דולר ב-16 בנובמבר 2023.

 

למה משרד רוזן עורכי דין? אנו מעודדים את המשקיעים לבחור ייעוץ ראוי, בעל עבר של הצלחות מובילות. לעיתים קרובות, משרדי עורכי דין המוציאים הודעות חסרים ניסיון דומה, משאבים, או הכרת עמיתים משמעותית. היו נבונים בבחירת עורך דין. משרד עורכי הדין רוזן מייצג משקיעים ברחבי העולם, תוך ריכוז עיסוקו בתביעות ייצוגיות בניירות ערך ובליטיגציה נגזרת של בעלי מניות. משרד עורכי הדין רוזן השיג את הסדר התביעה הייצוגית הגדול ביותר אי פעם בניירות ערך נגד חברה סינית. משרד רוזן עורכי דין מדורג במקום הראשון על ידי ISS שרותי תביעה ייצוגית, בגין מספר יישובי תביעות ייצוגיות בשנת 2017. המשרד מדורג בין ארבעת הראשונים מדי שנה מאז שנת 2013, והחזיר מאות מיליוני דולרים למשקיעים. בשנת 2019 לבדה משרד עורכי הדין החזיר 438 מיליון דולרים למשקיעים. בשנת 2020, השותף המייסד לורנס רוזן הוכרז על ידי חברת law360 כ"ענק לשכת התביעות הייצוגיות". רבים מעורכי הדין במשרד זה מוכרים על ידי הביטאונים Lawdragon, Super Lawyers.

 

עקבו אחרינו לקבלת עידכונים בלינקדאין https://www.linkedin.com/company/the-rosen-law-firm  או בטוויטר: https://twitter.com/rosen_firm או בפייסבוק: https://www.facebook.com/rosenlawfirm/.

 

פרסומי עורכי דין: תוצאות קודמות אינן מבטיחות תוצאה דומה.

 

למידע נוסף:

 

Laurence Rosen, Esq.
Phillip Kim, Esq.
The Rosen Law Firm, P.A.
275 Madison Avenue, 40th Floor
New York, NY 10016
Tel: (212) 686-1060
Toll Free: (866) 767-3653
Fax: (212) 202-3827
[email protected]
[email protected]
[email protected]
www.rosenlegal.com

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GlobeNewswire

 

סגור לתגובות על רוזן, יועץ למשקיעים גלובלי, מעודד את המשקיעים ב- Arbor Realty Trust, Inc לשאול על חקירת תביעה ייצוגית בניירות ערך – ABR

מאת:

פרסם באתר כ - 1267 מאמרים.

.

דילוג לתוכן