רוזן, יועץ משקיעים גלובלי, מעודד את המשקיעים ב- Golden Heaven Group Holdings Ltd.  לפנות לחקירת תביעה ייצוגית בניירות ערך – GDHG

15 בדצמבר 2023 | מאת: | מאמרים בקטגוריה הודעות לעיתונות

 

רוזן, יועץ משקיעים גלובלי, מעודד את המשקיעים ב- Golden Heaven Group Holdings Ltd.  לפנות לחקירת תביעה ייצוגית בניירות ערך – GDHG

 

ניו יורק, 14 בדצמבר 2023, (GLOBE NEWSWIRE) :

 

מדוע: משרד רוזן עורכי דין, The Rosen Law Firm, משרד עורכי דין בינלאומי העוסק בזכויות משקיעים, ממשיך לחקור תביעות ניירות ערך פוטנציאליות בשם בעלי המניות של Golden Heaven Group Holdings Ltd.  (נאסד"ק: GDHG) הנובעות מהטענות כי Golden Heaven  פרסמה מידע עסקי מטעה באופן מהותי לציבור המשקיעים.

 

מה החשיבות: אם רכשתם ניירות ערך של  Golden Heaven במהלך התקופה המדוברת, ייתכן שאתם זכאים לפיצוי ללא דמי השתתפות עצמית, או עלויות מכוח הסדר תשלום מותנה. משרד רוזן עורכי דין מכין תביעה ייצוגית להשבת הפסדי משקיעים.

 

מה הלאה? בכדי להצטרף לתביעה הייצוגית הפוטנציאלית נגד חברת Golden Heaven, או למידע אודות התביעה הייצוגית היכנסו אל: https://rosenlegal.com/submit-form/?case_id=20494  , או צרו קשר עם פיליפ קיםPhillip Kim , במספר החינמי 866-767-3653, או בדוא"ל הבאים: [email protected], [email protected].

 

במה מדובר?  ב-13 בנובמבר 2023, בשעות השוק, חשפה Hindenburg Research  כי היא מבצעת שורט על מניית Golden Heaven. בחלק הרלוונטי, Hindenburg  הצהירה כי "פארקי ההיי-טק לכאורה של גן עדן הזהב בסין נראים כמו נופי גיהנום דיסטופיים". יתר על כן, Hindenburg הצהירה כי יש לה "ספקות גדולים לגבי הדו"חות הכספיים המדווחים של Golden Heaven בהתחשב בהבדל בין הפעילות המדווחת שלה בפארק לבין המציאות הנצפית, ובהתחשב בטענות הונאה שלא פורסמו ובעיות העומדות בפני היו"ר והמנכ"ל שלה".

 

במידע זה, מחיר המניה של Golden Heaven ירד ב-6.63 דולר למניה, או 27.92%, ונסגר במחיר של $17.12 ב-13 בנובמבר 2023.

 

למה משרד רוזן עורכי דין? אנו מעודדים את המשקיעים לבחור ייעוץ ראוי, בעל עבר של הצלחות מובילות. לעיתים קרובות, משרדי עורכי דין המוציאים הודעות חסרים ניסיון דומה, משאבים, או הכרת עמיתים משמעותית. היו נבונים בבחירת עורך דין. משרד עורכי הדין רוזן מייצג משקיעים ברחבי העולם, תוך ריכוז עיסוקו בתביעות ייצוגיות בניירות ערך ובליטיגציה נגזרת של בעלי מניות. משרד עורכי הדין רוזן השיג את הסדר התביעה הייצוגית הגדול ביותר אי פעם בניירות ערך נגד חברה סינית. משרד רוזן עורכי דין מדורג במקום הראשון על ידי ISS שרותי תביעה ייצוגית, בגין מספר יישובי תביעות ייצוגיות בשנת 2017. המשרד מדורג בין ארבעת הראשונים מדי שנה מאז שנת 2013, והחזיר מאות מיליוני דולרים למשקיעים. בשנת 2019 לבדה משרד עורכי הדין החזיר 438 מיליון דולרים למשקיעים. בשנת 2020, השותף המייסד לורנס רוזן הוכרז על ידי חברת law360 כ"ענק לשכת התביעות הייצוגיות". רבים מעורכי הדין במשרד זה מוכרים על ידי הביטאונים Lawdragon, Super Lawyers.

 

עקבו אחרינו לקבלת עידכונים בלינקדאין https://www.linkedin.com/company/the-rosen-law-firm  או בטוויטר: https://twitter.com/rosen_firm או בפייסבוק: https://www.facebook.com/rosenlawfirm/.

 

פרסומי עורכי דין: תוצאות קודמות אינן מבטיחות תוצאה דומה.

 

למידע נוסף:

 

Laurence Rosen, Esq.
Phillip Kim, Esq.
The Rosen Law Firm, P.A.
275 Madison Avenue, 40th Floor
New York, NY 10016
Tel: (212) 686-1060
Toll Free: (866) 767-3653
Fax: (212) 202-3827
[email protected]
[email protected]
[email protected]
www.rosenlegal.com

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GlobeNewswire

 

סגור לתגובות על רוזן, יועץ משקיעים גלובלי, מעודד את המשקיעים ב- Golden Heaven Group Holdings Ltd.  לפנות לחקירת תביעה ייצוגית בניירות ערך – GDHG

מאת:

פרסם באתר כ - 1266 מאמרים.

.

דילוג לתוכן