על פי דו"חות גלובליים של Preqin לשנת 2024 – נכסים חלופיים גלובליים נותרו עמידים ב-2023 על רקע אי הוודאות הכלכלית

13 בדצמבר 2023 | מאת: | מאמרים בקטגוריה הודעות לעיתונות

על פי דו"חות גלובליים של Preqin לשנת 2024 – נכסים חלופיים גלובליים נותרו עמידים ב-2023 על רקע אי הוודאות הכלכלית

כיסי הזדמנויות צצים באשראי הפרטי ובשווקים המשניים

לונדון, 13 בדצמבר 2023 (GLOBE NEWSWIRE):

Preqin, המובילה העולמית בנתונים, כלים ותובנות עבור נכסים חלופיים, פרסמה היום את את Alternatives in 2024 Report, כחלק מ-Preqin Global Reports 2024. הדו"ח מספק ניתוח מגמות על גורמי מפתח ומגמות המניעים את תעשיית הנכסים האלטרנטיביים.

 

בעוד 2023 היא שנה המאופיינת עד כה ברוחות של מיתון בשוק ובסביבת גיוס כספים מאתגרת עבור משקיעים ומנהלי קרנות כאחד, האנליסטים של Preqin נותרו אופטימיים לגבי התחזית עבור נכסים חלופיים גלובליים. לדוגמה, גיוס חובות פרטיים הצליח בצורה טובה יחסית בהשוואה לסוגי נכסי הון פרטיים אחרים, בעוד שהזרימה בשווקים המשניים אמורה להתחיל להתגבר ב-2024 כשבמקביל השוק חוזר לאיזון.

 

קמרון ג'ויס, ראש חטיבת ההשקעות הפרטיות, תובנות מחקר ב-Preqin, אומר, "בתוך המיתון החזק שמסומל על ידי הידוק מהיר של המדיניות המוניטרית ואי ודאות כלכלית, נכסים חלופיים נותרו עמידים יחסית. התעשייה ממשיכה להתפתח במהירות, והזדמנויות מבטיחות מציגות את עצמן בתחומים כמו חוב פרטי ושוק משני. אנו ממשיכים לחזות צמיחה מוצקה בתעשייה למרות ריכוך הציפיות לגבי גיוס כספים וביצועים".

דגשים עיקריים מכל סוג נכס:

הון פרטי עומד בפני מבחן חמור:

 

שוק ההון הפרטי נפגע מעליית הריבית – שהכבידה על פעילות העסקאות – וסביבת יציאה מוגבלת. מבצעי עסקאות מקווים לעלייה בפעילות במהלך 2024, והתיאבון של המשקיעים לטווח ארוך נשאר חזק.

 

הסנטימנט של משקיעי הון סיכון לגבי ביצועים משתפר:

 

התשואות על הון סיכון אותגרו בידי גורמים כמו סביבת היציאה הגרועה, הערכות גבוהות יותר לנכסים ועליית שיעורי הריבית. בהינתן נתונים אלו, סקר המשקיעים האחרון שלנו מראה שהתחזיות של המשקיעים משתנות, ובהשוואה הן יחסית חיוביות יותר לגבי הביצועים של קבוצת הנכסים ב-12 החודשים הבאים.

 

גיוס חובות פרטי מחזיק מעמד:

 

מבנה הריבית המשתנה של החוב הפרטי והוותק בערמת ההון אטרקטיביים במיוחד עבור משקיעים המחפשים נכסים הגנתיים יותר בתנאים מאתגרים, כאשר אסטרטגיות כמו הלוואות מזנין צומחות בפופולריות.

 

ה-AUM של קרנות גידור עולה למרות תזרימי הנטו:

 

צמיחת ה-AUM של קרנות גידור נבעה בעיקר מתשואות על נכסים ולא מתזרימים והוצאות. למעשה, התשואות של קרנות הגידור במהלך חודשים של תנודתיות בשוק הוכיחו שהן יכולות להיות יעילות כדי לספק הגנה למשקיעים מפני ירידות. אסטרטגיות נישה כמו מטבעות קריפטוגרפיים וניירות ערך צמודים לביטוח (ILS) זכו לחשיבות רבה בשל המתאם הנמוך שלהם בשוק הציבורי.

נדל"ן בלחץ:

עליית הריבית הכבידה על סנטימנט ההשקעות, וכתוצאה מכך פעילות גיוסי כספים ועסקאות חלשה יותר. כאשר משקיעים נוהרים לקרנות גדולות יותר בחיפוש אחר תחושת ביטחון, גיוס הכספים היה מאתגר עוד יותר עבור קרנות ראשונות וקטנות יותר.

התשתית עשויה לעבור את הפנייה:

 

גיוס הכספים ירד בחדות ב-2023, מהפך משמעותי לאחר שמנהלי הקרנות צברו סכומי שיא ב-2022. אבל הפעילות העסקית ברבעון השלישי הייתה איתנה ורוח גבית מהמרות אנרגיה תמשיך לעמוד בבסיס הצמיחה ארוכת הטווח של תשתיות לא רשומות.

למידע נוסף, צרו קשר עם מימי סלסט טיילור בכתובת [email protected].  

הערות לעורכים

Alternatives in 2024 Report הוא גרסה שזמינה באופן חופשי שמלווה את Preqin Global Reports 2024. דו"ח משלים זה בוחן את ההשפעה של מגמות מאקרו כלכליות ותנודתיות בשוק על נכסים חלופיים השנה, ומעבר לכך.

אם אתם עיתונאים במשרה מלאה וברצונכם לקבל עותק מלא של כל אחד מהדו"חות הבאים, אנא צרו קשר: פרייבט אקוויטי, הון סיכון, חובות פרטיים, קרנות גידור, נדל"ן ותשתיות. לאלה שאינם עיתונאים, הדו"חות הגלובליים של Preqin לשנת 2024 זמינים Preqin Insights+ subscribers.

אודות Preqin

Preqin – Home of Alternatives™, מעניקה לאנשי מקצוע פיננסיים שמשקיעים או מקצים בחלופות נתונים חיוניים ותובנות כדי לקבל החלטות בטוחות. היא תומכת בהם לאורך כל מחזור חיי ההשקעה עם מידע קריטי ופתרונות אנליטיקה מובילים. החברה הייתה חלוצה בשיטות קפדניות לאיסוף נתונים פרטיים במשך 20 שנה, ואפשרה ליותר מ -200,000 אנשי מקצוע ברחבי העולם לייעל את האופן שבו הם מגייסים הון, מקורות עסקאות והשקעות, מבינים ביצועים ונשארים מעודכנים. למידע נוסף בקרו באתר www.preqin.com.

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GlobeNewswire

סגור לתגובות על על פי דו"חות גלובליים של Preqin לשנת 2024 – נכסים חלופיים גלובליים נותרו עמידים ב-2023 על רקע אי הוודאות הכלכלית

מאת:

פרסם באתר כ - 1266 מאמרים.

.

דילוג לתוכן