טקס פרסי \\\\

12 בדצמבר 2023 | מאת: | מאמרים בקטגוריה הודעות לעיתונות

 

טקס פרסי \\\\\\\"קולות הסולידריות\\\\\\\" השנתי העשירי של Vital Voices מוענק לארבעה פעילים חברתיים גברים יוצאי דופן במאבק למען זכויות נשים

גולש הסקייטבורד האגדי טוני הוק, חבר בית הנבחרים ג\\\\\\\'ימי גומז (CA-34), פעיל זכויות האדם פאלו סואו ואמן הצדק החברתי אומייד שריפי זכו לכבוד מהפילנתרופית ומעצבת האופנה דיאן פון פירסטנברג ומנשיאת ומנכ\\\\\\\"לית Vital Voices אליז נלסון על עבודתם לקידום שוויון מגדרי.

ניו יורק, 12 בדצמבר 2023 (GLOBE NEWSWIRE):

לציון יום השנה ה-75 ליום זכויות האדם הבינלאומי, השבוע העניקה Vital Voices Global Partnership כבוד בגאווה לארבעה פעילים חברתיים גברים שהפגינו אומץ ומחויבות יוצאי דופן לקידום זכויות נשים.

הפילנתרופית ומעצבת האופנה דיאן פון פירסטנברג והמייסדת השותפה של Vital Voices, הנשיאה והמנכ\\\\\\\"לית אליז נלסון,  אירחו את טקס פרסי הסולידריות השנתי העשירי  ביום שני בערב בבניין ההיסטורי של IAC בניו יורק – יום אחד בלבד לאחר יום זכויות האדם השנתי ה-75. הם כיבדו את גולש הסקייטבורד האגדי טוני הוק, את נציג ארה\\\\\\\"ב ג\\\\\\\'ימי גומז (CA-34), את האמן והאקטיביסט אומייד שריפי ואת פעיל זכויות האדם פאלו סואו.

טוני הוק זכה להכרה על תמיכתו בבנות בספורט, במיוחד באמצעות הקרן שלו, פרויקט Skatepark , ועבודה עם Skateistan באפגניסטן.  

חבר בית הנבחרים ג\\\\\\\'ימי גומז מהמחוז ה-34 של קליפורניה זכה לכבוד על תמיכתו בשוויון למטפלים במדיניות הלאומית של ארה\\\\\\\"ב ועל כך שהוביל על ידי דוגמה אישית ביצירת השדולה הראשונה אי פעם לאבות הקונגרס האמריקני.

אומייד שריפי, אמן ופעיל חלוצי, זכה לכבוד על מאמציו ברחבי העולם להפנות את תשומת הלב לדיכוי נשים ונערות במזרח התיכון באמצעות קבוצתו, ArtLords, תנועה עממית עולמית שנוסדה באפגניסטן כדי לקדם שלום, זכויות נשים ושינוי חברתי באמצעות אמנות רחוב.

פאלו סואו, פעיל זכויות אדם ללא חת מגמביה, זכה להכרה על עבודתו במתן שירותי טיפול קריטי לשורדות אלימות מגדרית.

\\\\\\\"בעשור האחרון זה מעודד מאוד לספור יותר ויותר גברים יוצאי דופן כשותפים לעבודה הזאת. קולם של גברים הוא קריטי לחלוטין אם ברצוננו להאיץ את קצב השינוי – ולהוכיח ששום דבר אינו בלתי אפשרי\\\\\\\", אמרה אליז נלסון, מייסדת שותפה, נשיאה ומנכ\\\\\\\"לית Vital Voices.

\\\\\\\"המצטיינים השנה הם דוגמאות מדהימות לסולידריות בפעולה. כל אחת בדרכה שלה, הן החליטו להצטרף למאבק לשוויון מגדרי – מאבק שנשים מובילות כבר עשרות שנים, במיוחד הנשים המובילות של Vital Voices\\\\\\\", אמרה דיאן פון פירסטנברג, מייסדת ויו\\\\\\\"ר משותפת, DVF וחברת מועצת המנהלים של Vital Voices.

מי שהעניק את הפרסים למצטיינים השנה היה נשיא ומנכ\\\\\\\"ל Equimundo, ד\\\\\\\"ר גארי בארקר, Ph.D, זיינב חוסייני מסקייטיסטן באפגניסטן, יו\\\\\\\"ר  מועצת המנהלים של Vital Voices קייט ג\\\\\\\'יימס, ופעילת זכויות האדם התוניסאית, היזמית וחברת מועצת המנהלים של Vital Voices,  אמירה יחיאוי.

תמונות נבחרים של האירוע ניתן למצוא כאן.

למידע נוסף על האירוע, צרו קשר: [email protected].

אודות Vital Voices Global Partnership

כעת, כשהיא חוגגת 26 שנים, Vital Voices Global Partnership השקיעה ישירות ביותר מ-20,000 נשים מנהיגות ב-185 מדינות וטריטוריות מאז הקמתה ב-1997. מונעת על ידי האמת האוניברסלית שנשים הן המפתח להתקדמות בקהילותיהם ומדינות אינן יכולות להתקדם ללא נשים בעמדות מנהיגות, Vital Voices סיפקה תמיכה מוקדמת למנהיגים שהפכו לחתני פרס נובל לשלום, חתני פרס משוררים צעירים בארה\\\\\\\"ב, ראשי ממשלות, חדשנים עטורי פרסים, מגיני זכויות אדם חלוצים ויזמים חברתיים פורצי דרך,  כולל אמנדה גורמן ומללה יוספזאי. כדי לקדם ולהרחיב עבודה זו, בשנת 2022 פתחה Vital Voices את הדלתות לשגרירות העולמית הראשונה בעולם לנשים, המטה העולמי למנהיגות נשים של Vital Voices. זהו מרחב ראשון מסוגו המאפשר התכנסות, חדשנות, תכנון ופעולה – והכל במטרה לשרת נשים מנהיגות המתמודדות עם האתגרים הגדולים ביותר בעולם.

מצאו את Vital Voices באינטרנט:
Facebook: facebook.com/vitalvoices
Twitter: @vitalvoices
Instagram: @vitalvoices
LinkedIn: Vital Voices Global Partnership

קבצים מצורפים

Voices of Solidarity

Vital Voices 10th Annual “Voices of Solidarity” Awards Honorees

למידע נוסף:

Vital Voices

[email protected]

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GlobeNewswire

סגור לתגובות על טקס פרסי \\\\

מאת:

פרסם באתר כ - 1266 מאמרים.

.

דילוג לתוכן