מודרנה סוקרת את ההתקדמות והשאיפות שלה בתחומי הסביבה, החברה והממשל (ESG) באירוע משקיעי ESG שני

8 בדצמבר 2023 | מאת: | מאמרים בקטגוריה הודעות לעיתונות

מודרנה סוקרת את ההתקדמות והשאיפות שלה בתחומי הסביבה, החברה והממשל (ESG) באירוע משקיעי ESG שני

אסטרטגיית ה-ESG של החברה מדגימה את מאמציה לקדם קיימות בריאותית וסביבתית גלובלית, כמו גם את מחויבויותיה לעובדים ולקהילות

קיימברידג', מסצ'וסטס, 7 בדצמבר 2023, (ACCESSWIRE) :

Moderna, Inc. מודרנה (נאסד"ק: MRNA), תספק היום עדכון על אסטרטגיית הסביבה, החברה והממשל (ESG) שלה באירוע משקיעי ה-ESG השני שלה. בהתבסס על יום ה-ESG הראשון שלה בנובמבר 2022, החברה תדגיש את התקדמות השנה במסע ה-ESG שלה ואת העבודה העתידית שלה כדי להשפיע עוד יותר על הבריאות הגלובלית ולהגן על הסביבה.

"מדע פלטפורמת ה-mRNA שלנו הועיל לחולים ברחבי העולם ועם זה מגיעה אחריות גדולה מכיוון שהמדע לבדו לא יפתור את אתגרי הבריאות הגדולים ביותר בעולם", אמר סטפן בנסל, מנכ"ל מודרנה. "אנו מחויבים להתקדם מעבר לכוחה של הטכנולוגיה שלנו – להתמודד עם פערי בריאות מתמשכים, ליצור קשר עם הקהילות שלנו ולהכיר בכך שבריאות האדם ובריאות כדור הארץ קשורות זו בזו באופן מורכב. אנו מצפים לבנות על התקדמות ה-ESG המשמעותית שלנו כדי להפוך לגרסה הטובה ביותר של מודרנה".

אסטרטגיית ה-ESG של מודרנה מנוסחת סביב חמישה תחומים:

*תרופות לחולים: מודרנה ממנפת את הפלטפורמה שלה לתרופות רבות, החל מחיסונים להגנה על מאות מיליוני אנשים מפני וירוסים נפוצים שאין להם חיסונים זמינים כיום, ועד למספר טיפולים למחלות נדירות עם הזדמנות אדירה להשפעה. במסגרת הניסויים הקליניים שלה, מודרנה מאמינה שגישה מחויבת להציע נגישות שווה לשירותי בריאות היא בת השגה והכרחית. החברה מחויבת גם להשתמש בפלטפורמה שלה כדי לסייע בתגובה מהירה לאיומי בריאות הציבור הגדולים ביותר, ומקדמת צנרת של תוכניות עדיפות רלוונטיות לתגובה להתפרצות ומוכנות למגפות. מודרנה שמה זה זמן רב בראש סדר העדיפויות שיתופי פעולה אסטרטגיים לטובת הבריאות העולמית, כולל השותפות שלה עם הקואליציה לחדשנות בהיערכות למגפות (CEPI), ותוכנית גישת mRNA של מודרנה, מאמץ משותף המאפשר לחוקרים ברחבי העולם להשתמש בטכנולוגיית mRNA של מודרנה.

*סביבה: מודרנה מתקדמת במסעה לעבר אפס פליטות פחמן נטו (טווחים 1 ו-2) עד שנת 2030. החברה קידמה את תוכנית הקיימות הסביבתית הכוללת שלה, כולל באמצעות יישום אסטרטגיית הקיימות שלה, שיפור הגילוי של מדדי ביצוע מרכזיים, הגשת שאלון CDP הראשון שלה לשינוי אקלים וייזום ניתוח סיכוני אקלים ותרחישים. מאמצים אלה תומכים בציפיות של בעלי עניין פנימיים וחיצוניים לפעילות בת-קיימא ולהסתגלות של מודרנה לכלכלה דלת פחמן.

*עובדים ותרבות: מודרנה מדורגת באופן עקבי כמעסיק מוביל ומשיגה מעל ציוני אמת מידה על מעורבות, תרבות ושייכות. מודרנה ממשיכה לטפח תרבות שבה כל עובד יכול לתרום באופן משמעותי למשימת החברה, מאמץ המשמש למשוך ולשמר את הכישרונות הטובים ביותר. על ידי חיים יומיומיים של הערכים והלך הרוח של החברה, הצוות של מודרנה לא רק מקדם את מדע ה-mRNA, אלא גם בונה ארגון שדואג עמוקות למטופלים, לעובדים, לסביבה ולקהילה.

*קהילה: מודרנה מחויבת להשפיע לטובה על קהילות ברחבי העולם. העובדים חדורי המטרה של מודרנה ממשיכים להוות דוגמה למשימת החברה, כאשר כמעט שניים מתוך שלושה עובדים משתתפים בפעילויות התנדבות או תורמים כחלק מתוכנית התאמת העובדים החדשה של מודרנה. קרן הצדקה של מודרנה ממשיכה לספק תמיכה כספית לארגונים ולמטרות המקדמות את בריאות הציבור, מקדמות חינוך מדעי ותומכות בשייכות, הכללה וגיוון.

*ממשל ואתיקה: מודרנה שמה בראש סדר העדיפויות אחריותיות ושקיפות סביב מאמצי ה-ESG שלה, כולל באמצעות פרסום דוח ה-ESG השנתי השני שלה ומחויבות מתמשכת לחשיפת מדדי מפתח. מודרנה יזמה הערכת חומריות ESG, הכוללת סקרי בעלי עניין רחבים, והיא גם ממנפת את הבינה המלאכותית לבניית ניתוח דינמי של נושאים מהותיים.

"מימוש שאיפות ה-ESG שלנו מתאפשר הודות לתרבות חזקה שמטמיעה את ערכי השקיפות, האחריות והבעלות בכל רמות הארגון", אמרה שאנון טימין קלינגר, המנהלת המשפטית הראשית של מודרנה, מזכירת החברה ונשיאת קרן מודרנה. "אותה נחישות שמושקעת בחדשנות שלנו מתבטאת במחויבות שלנו להשפיע באופן חיובי על הקהילות שבהן אנו עובדים וחיים".

מידע על שידורי אינטרנט

כדי להירשם לשידור החי של אירוע משקיעי ESG של מודרנה, בקרו באתר https://moderna-esg-day-2023.open-exchange.net/registration. שידור האינטרנט המאוחסן בארכיון יהיה זמין תחת "אירועים ומצגות" במדור משקיעים באתר מודרנה למשך שנה לאחר השיחה: https://investors.modernatx.com.

אודות Moderna

מודרנה מובילה ביצירת תחום רפואת ה-mRNA. באמצעות התקדמות טכנולוגיית ה-mRNA, מודרנה מדמיינת מחדש כיצד מייצרים תרופות ומשנה את האופן שבו אנו מטפלים במחלות ומונעים אותן עבור כולם. על ידי עבודה בצומת של מדע, טכנולוגיה ובריאות במשך יותר מעשור, החברה פיתחה תרופות במהירות וביעילות חסרות תקדים, כולל אחד החיסונים הראשונים והיעילים ביותר נגד COVID-19.

פלטפורמת ה-mRNA של מודרנה אפשרה פיתוח תרופות וחיסונים למחלות זיהומיות, אימונו-אונקולוגיה, מחלות נדירות ומחלות אוטואימוניות. עם תרבות ייחודית וצוות גלובלי המונע על ידי הערכים ודפוסי החשיבה של מודרנה כדי לשנות באופן אחראי את עתיד בריאות האדם, מודרנה שואפת לספק את ההשפעה הגדולה ביותר האפשרית לאנשים באמצעות תרופות mRNA. למידע נוסף על מודרנה, בקרו באתר modernatx.com וצרו איתנו קשר ב-X (לשעבר טוויטר), פייסבוק, אינסטגרם, יוטיוב ולינקדאין.

ליצירת קשר

Media:

Chris Ridley
Vice President, Communications
617-800-3651
[email protected]

Investors:

Lavina Talukdar
Senior Vice President & Head of Investor Relations
617-209-5834
[email protected]

מקור:  Moderna, Inc

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית ACCESSWIRE

סגור לתגובות על מודרנה סוקרת את ההתקדמות והשאיפות שלה בתחומי הסביבה, החברה והממשל (ESG) באירוע משקיעי ESG שני

מאת:

פרסם באתר כ - 1266 מאמרים.

.

דילוג לתוכן