מפגש הפסגה החמישי של Milken Institute במזרח התיכון ובאפריקה חזר לאבו דאבי

8 בדצמבר 2023 | מאת: | מאמרים בקטגוריה הודעות לעיתונות

 

מפגש הפסגה החמישי של Milken Institute במזרח התיכון ובאפריקה חזר לאבו דאבי

 

קרוב ל-1,000 מנהיגים מרחבי העולם מתכנסים, משתפים פעולה ויעבדו יחדיו במסגרת האירוע בן היומיים

וושינגטון, 7 בדצמבר 2023, (BUSINESS WIRE‏):

מפגש הפסגה החמישי במזרח התיכון ואפריקה (MEA) של The Milken Institute מתקיים ב-7-8 בדצמבר במלון רוזווד שבאבו דאבי. הנושא השנה הוא "התמודדות עם מורכבות באמצעות שיתוף פעולה", והוא נותן דגש על חשיבות המנהיגים העסקיים, המשקיעים, נציגי השלטון ובעלי עניין חשובים נוספים הפועלים יחדיו במטרה לתת מענה לבעיות קריטיות באזור ובעולם כולו.

"מפגש הפסגה של המזרח התיכון ואפריקה יתמקד השנה בפתרונות למספר אתגרים באזור, שיש להם השפעה על העולם כולו", אמר ריצ'ארד דיטיציו, מנכ"ל Milken Institute. "האירוע שלנו תוזמן כך שיתקיים בחפיפה עם אירוע COP28 המתקיים בדובאיי, אשר מהווה פלטפורמה נוספת להתמודדות עם בעיות דחופות שקשורות באקלים ובהשקעות ברות קיימא וכן בצורך במערכות מזון גמישות ובפרויקטים חכמים שקשורים באקלים. אנו מאמינים שטיפוח שיתוף הפעולה ועידוד דיאלוג יאפשרו פתרונות יצירתיים ותובנות רבות ערך במפגשים המתקיימים בחסות COP ו-MEA אשר יעצבו עתיד של שגשוג".

מפגש הפסגה יכלול דיונים עם פנל משתתפים וכן מפגשים אינטראקטיביים, כולל הכנה לגל הבא של פריצות דרך ביו-רפואיות; עתידו של העבר: הקמת גשרים חוצי גבולות של הבנה באמצעות תיירות של תרבות ומורשת; כלכלית הטכנולוגיה החדשה: המרת אתגרים בהזדמנויות; עלייתן של החלופות: עיצוב מחדש של ניהול ההשקעות; פריצה מעבר לגבולות: מגה מגמות לעיצוב העתיד; תשתית בעלת גמישות אקלימית: השקעה בהתאמה ובשיכוך; ערים מאריכות ימים: יצירת סביבה אופטימלית להזדקנות בריאה; ועוד.

בנוסף לדיונים רבי התובנות, המשתתפים יוכלו לחבור לעמיתים בענף, למשקיעים פוטנציאליים ולנציגי שלטון וליצור הזדמנויות לשיתוף פעולה ולצמיחה. למעלה מ-200 מנהיגים בתחום השלטון, הבידור, הפילנתרופיה וכן בקהילת ההשקעות יחלקו את המומחיות שלכם, כולל הנסיך טורקי אל פייסל אל סעוד, יו"ר King Faisal Center for Research and Islamic Studies; איוואן דוק מרקז, הנשיא ה-33 של קולומביה; מוחמד חסאן אלסווואיידי, שר ההשקעות של איחוד האמירויות; חלדון חליפה אל מוברק, מנכ"ל ומנכ"ל קבוצת Mubadala; ראניה אל משאט, השרה המצרית לשיתוף פעולה בינלאומי; רוסטין בנאם, יו"ר, ועדת המסחר בסחורות עתידיות; ג'וזף מקמוניגל, מזכ"ל, International Energy Forum; עמוס הוכשטיין, סגן עוזר ויועץ בכיר לנשיא בנושאי אנרגיה והשקעות, מועצת הבטחון הלאומית של הבית הלבן; נבאל רוויקנט, מייסד שותף, יו"ר ומנכ"ל לשעבר ב-AngelList; ג'ייק לווין, אחראי ראשי לנושא האקלים, US International Development Finance Corporation; וכן ג'ייסון בורדוף, מנהל מייסד של המרכז למדיניות אנרגיה גלובלית באוניברסיטת קולומביה.

ל-Milken Institute מחויבות רבת שנים לקידום פתרונות עבור בעיות גלובליות, ופסגת MEA היא עדות למחויבות זו. באמצעות כינוס של בעלי עניין ממגוון מגזרים, וכן טיפוח של שיתופי פעולה, הכנס מנסה לגרום להשפעה ארוכת טווח על הצמיחה והפיתוח הכלכליים באזור.

חברות וארגונים אשר לוקחים חלק במפגש כוללים את Mubadala Investment Company, ‏Bridgewater Associates, ‏Citi, ‏NEOM, ‏Softbank Investment Advisors, ‏UBS AG, וכן Dubai Holdings.

Milken Institute תשדר את המפגשים הציבוריים של ועידת הפסגה למזרח התיכון ולאפריקה, תוך הרחבת הגישה לאירוע. ניתן לעיין בסדר היום של הועידה וכן לצפות במפגשים הפתוחים לציבור כאן.

לקבלת עדכונים בנוגע לאירוע, עקבו אחר Milken Institute בפייסבוק, בלינקדאין, X, ו-באינסטגרם עם #MIGlobal.

אודות Milken Institute

מכון מילקן – The Milken Institute  הוא צוות חשיבה א-מפלגתי ללא מטרות רווח המתמקד בהאצת התקדמות מדידה בדרך לחיים בעלי משמעות. עם דגש על בריאות פיננסית, פיזית, נפשית וסביבתית, אנו משלבים את הרעיונות הטובים ביותר ואת המשאבים החדשניים כדי לפתח שרטוטים להתמודדות עם כמה מהסוגיות הגלובליות הקריטיות ביותר שלנו דרך העדשה של מה דחוף עכשיו ומה הלאה. לקבלת מידע נוסף, בקרו בכתובת www.milkeninstitute.org

למידע נוסף:

אנשי קשר

Chad Clinton
+1 (202) 262-1067
[email protected]

 

מקור: The Milken Institute

 

תוכן הודעה זו בשפת המקור, מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire

סגור לתגובות על מפגש הפסגה החמישי של Milken Institute במזרח התיכון ובאפריקה חזר לאבו דאבי

מאת:

פרסם באתר כ - 1266 מאמרים.

.

דילוג לתוכן