ADIO ו-Gradiant יוצרות שותפות שממוקדת באבטחת המים

8 בדצמבר 2023 | מאת: | מאמרים בקטגוריה הודעות לעיתונות

 

ADIO ו-Gradiant יוצרות שותפות שממוקדת באבטחת המים

* Gradiant, חברת לטיפול במים ובמי שפכים בייסוד MIT, מצטרפת למרכז המשקיעים התוסס של אבו דאבי, שמוביל את מערך הפתרונות הגלובליים לשינויי האקלים.

* Gradiant בוחרת באבו דאבי כמקום משכנם של משרדיה הראשיים באזור EMEA ומשתפת פעולה עם ADIO לטובת קידום יעדי קלינטק ואבטחת המים.

*ההסכם נחתם במהלך COP28, ועידת האו"ם לשינויי האקלים.

אבו דאבי, איחוד האמירויות הערביות, 7 בדצמבר 2023, (BUSINESS WIRE):

משרד ההשקעות של אבו דאבי (ADIO) הודיע היום כי Gradiant, חברת יוניקורן בייסוד MIT שממוקדת בפתרונות מים ושפכים, בחרה בבירת איחוד האמירויות כמקום משכנם של משרדיה הראשיים החדשים באזור אירופה, המזה"ת ואפריקה וכמרכז החדשנות הגלובלי שלה. ADIO ו-Gradiant חתמו על הסכם שיתוף הפעולה במהלך COP28, ועידת האומות המאוחדות לשינויי האקלים. החברה מצטרפת למרכז המשקיעים התוסס של אבו דאבי, אשר מוביל את תהליכי הפיתוח והמסחור של פתרונות גלובליים לשינויי האקלים.

ADIO תומך בצמיחתה של כלכלת אבו דאבי על ידי משיכת חברות חדשניות המשתייכות למגזרים כלכליים שמתאפיינים בצמיחה מהירה ותואמות לחזון ארוך הטווח של האמירות. שיתוף הפעולה של אבו דאבי עם Gradiant, ששווייה עומד על 1 מיליארד דולר, ממקם אותה בחזית הענף שמתאפיין בצמיחה מהירה. ערכו של שוק הטיפול במים ובמי שפכים צפוי להגיע לסך של 1.1 טריליון דולר עד לשנת 2030.

ADIO מספק ל-Gradiant תמיכה מקדמת צמיחה בהיקף נרחב וכן קשרים עם האקוסיסטם של אבו דאבי, לצד הזדמנויות מסחר בינלאומיות. החברה, שמשרדיה הראשיים נמצאים בבוסטון ואשר מעסיקה יותר מ-900 עובדים ברחבי העולם, נמצאת בעמדה ייחודית שמאפשרת לה להתמודד עם אתגרי המים העולמיים שהולכים והופכים משמעותיים יותר, ואשר מקורם בתיעוש, בצמיחת האוכלוסייה ובמצוקת המים. הטכנולוגיות של החברה מאפשרת לתעשיות החיוניות של העולם, לרבות מוליכים למחצה, פרמצבטיקה, מזון ומשקאות, אנרגיה מתחדשת, זיקוק וכימיקלים ואנרגיה למטב את פעילותם הקריטית למשימה ולצמצם את טביעת הרגל המימית שלהם.

לדברי באדר אל-אולאמה, מנכ"ל ADIO: "התוספת של חברה בשווי מיליארד דולר, שממלאת תפקיד פעיל בתמיכה בנושא שנמצא בעדיפות עולמית, מהווה תרומה משמעותית לאקוסיסטם החדשנות של אבו-דאבי ולהתחייבויות לאפס פליטות. ההתמקדות של Gradiant במתן שירות ללקוחות ממגזרי מפתח עולה בקנה אחד עם סדרי העדיפויות הכלכליים של אבו דאבי ופעילותה באמירות תהיה זרז צמיחה לרוחב מגוון תחומים. כחלק מהאסטרטגיה הרחבה שלה לאבטחת המים, איחוד האמירויות פועלת להגביר את השימוש החוזר במים מטופלים, מטרה שבה ADIO גאה לתמוך דרך שיתופי פעולה אסטרטגיים עם שחקנים גלובליים מרכזיים כמו Gradiant".

Gradiant מספקת פתרונות עיבוד ופתרונות דיגיטליים עבור מתקני מים ומי שפכים ונכון להיום מחזיקה ב-250 פטנטים, שמכסים קשת רחבה של טכנולוגיות. החברה משלבת מערך טכנולוגי מוביל בענף עם עוצמת הבינה המלאכותית, לקידום פתרונות מקצה לקצה עבור אתגרי המים המשמעותיים ביותר בעולם. היא פיתחה מוצר בשם SmartOps למיטוב ביצועי מפעלים וניהול נכסים של מערכות טיפול, תוך שימוש בלמידת מכונה ובינה מלאכותית.

לדברי פראקאש גובינדן, מנהל תפעול ראשי של Gradiant: "השותפות שלנו עם ADIO נותנת משנה תוקף למחויבותנו לפיתוח פתרונות מים בני קיימא ברחבי EMEA. בכוונתנו למצב את אבו דאבי ואת איחוד האמירויות בחזית החדשנות בתחום של טכנולוגיות המים, תוך התבססות על הצלחתנו המוכחת בסינגפור. הגישה שלנו עולה בקנה אחד עם החזון הכלכלי של אבו דאבי לשנת 2030, ואנחנו ממוקדים בשיפור אבטחת המים והאנרגיה באזור דרך הפתרונות המתקדמים שלנו".

מרכז החדשנות הגלובלי של Gradiant באבו דאבי יפתח וימסחר טכנולוגיות חדשות של טיפול במים. הוא גם יעבוד תוך שיתוף פעולה הדוק עם אוניברסיטת ח'ליפה, מאסדר ומוסדות אקדמיים מקומיים במטרה לשפר את אקוסיסטם החדשנות של אבו דאבי. שותפויות אלה יקדמו את טכנולוגיות RO Infinity ו- Carrier Gas Extraction (CGE) של Gradiant, לצד פתרונות חלוציים נוספים בתחום הטיפול במים.

ADIO תורם לפיתוחם של פתרונות אנרגיה בני קיימא באבו דאבי, לרבות שיתוף פעולה עםSiemens Energy AG, שנועד לאפשר את הקמת מרכז חדשנות הלקוחות שלו באמירות. המרכז הוא אחד מארבעה מרכזים גלובליים, שצפויים להאיץ את תהליך המסחור של פתרונות חדשניים במהלך המסע לאפס פליטות הן באיחוד האמירויות והן ברחבי העולם.

אודות ADIO

משרד ההשקעות של אבו דאבי (ADIO) מאפשר למשקיעים מקומיים, אזוריים ובינלאומיים לשגשג ולצמוח בבירת איחוד האמירויות, דרך שיתוף הפעולה ההדוק שהוא מקיים עם שותפים ממשלתיים, משקיעים עצמאיים וגורמים ארציים מובילים. ADIO הוא הפלטפורמה העיקרית של אבו דאבי שמעצימה את המגזר הפרטי בתהליכי צמיחה, שיתוף פעולה ותחרות גלובליים, על ידי מתן גישה להזדמנויות צמיחה, שותפויות אסטרטגיות ושווקים חדשים לרוחב מגזרי מפתח, החל בנדל"ן ותשתיות וכלה בתעשיות ובתעשיות חקלאיות – כל זאת תוך קידום ההשקעה המקומית בטאלנט, חדשנות וקיימות. הודות לרשת ההולכת ומתרחבת של משרדים גלובליים, המשקיעים יכולים ליצור קשר עם ADIO על ידי ביקור במשרדים הראשיים שבאבו דאבי או במשרדים הבינלאומיים שממוקמים בבייג'ינג, פרנקפורט, לונדון, ניו יורק, פריז, סן פרנסיסקו, סאול ותל אביב. בקרו בכתובת https://www.investinabudhabi.gov.ae/ למידע נוסף.

אודות Gradiant

Gradiant היא ספקית גלובלית של פתרונות מתקדמים לטיפול במים ובמי שפכים. דרך חבילה מלאה של פתרונות מבודלים וקנייניים מקצה לקצה, פרי פיתוחם של המוחות המובילים בתחום, החברה נותנת מענה לפעילויות הקריטיות למשימה של לקוחותיה בתעשיות החיוניות של העולם, כולל נפט וגז, מוליכים למחצה, פרמצבטיקה, מזון ומשקאות, ליתיום ומינרלים קריטיים ואנרגיה מתחדשת. הפתרונות החדשניים של Gradiant מצמצמים את כמות המים שנמצאת בשימוש ואת כמות השפכים הנפלטים, מאחזרים משאבים רבי ערך ומחדשים את מי השפכים והופכים אותם למים מתוקים. החברה, שבסיסה בבוסטון, הוקמה ב-MIT והיא מעסיקה יותר מ-1,000 עובדים ברחבי העולם. קבלו מידע נוסף בכתובת gradiant.com.

גלריית תמונות/מולטימדיה אפשר למצוא בכתובת – https://www.businesswire.com/news/home/53867804/en

 

למידע נוסף

 

אנשי קשר

פליקס וונג
Gradiant, סגן נשיא מחלקת שיווק
[email protected]

מקור: Gradiant

 

תוכן הודעה זו בשפת המקור, מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire

סגור לתגובות על ADIO ו-Gradiant יוצרות שותפות שממוקדת באבטחת המים

מאת:

פרסם באתר כ - 1266 מאמרים.

.

דילוג לתוכן