וופורייזר – מיצוי אופטימלי של הצמח הפופולרי

25 באפריל 2017 | מאת: | מאמרים בקטגוריה גאדג'טים

למרבית האנשים על הכדור הזה (או לפחות כך הייתי רוצה להאמין), כבר ידוע שצמח הקנאביס מתהדר בעיקר במעלות ותכונות מרפאות, מאשר בנזקים. ולא מדובר כאן רק העניין הזה של לייבש אותו, לגלגל אותו ולעשן אותו. צמח הקנאביס משרת את המין האנושי כבר מאות שנים בשלל צורות ודרכים מגוונות ומופלאות. החל מהכנת בדים ליצירת ביגוד וכלה במפרשים לאניות ותרופות שונות. ההשפעה הפסיכו-אקטיבית שיש לצמח הזה על מוחנו, היא רק חלק מאד מסוים של כל החבילה המופלאה הזו שנקראת קנאביס.

בשנים האחרונות, גדלה ומתפשטת ההבנה שקנאביס, בתצורות שונות, עשוי להקל מאוד על אנשים הסובלים ממגוון בעיות פיזיות ומחלות שונות. עדויות הולכות ומתרבות גם על פעמים שקנאביס אף ריפא מחלות מסוימות ולא רק שימש כהקלה זמנית. הוא ידוע כמשכך כאבים יעיל, מעורר תאבון ולעתים אף אותה השפעה פסיכו-אקטיבית בזנים מסוימים היא זו המביאה הקלה למצבים נפשיים או קוגנטיביים. בסך רוב המקרים, הוא פשוט יעיל למטרת המשך תפקוד יומיומי תקין אצל חולים המבקשים הקלה למכאוביהם, והביקוש לאישור רפואי עבור הקנאביס הולך וגדל.

חרף העובדה שיותר ויותר אנשים נזקקים לקנאביס רפואי ומבקשים את האישור הרפואי המיוחל שיסייע להם לצלוח עוד יום, זהו תהליך מתיש וארוך שברוב המקרים אף מסתיים בסירוב לא ברור. אלה הזוכים לקבלו, יכולים לבחור כיצד לצרוך אותו. קנאביס יכול להגיע בטיפות של שמן מרוכז, ניתן לגלגל אותו עצמאית ולעשן אותו (או לקבל אותו מגולגל מבעוד מועד על ידי מתנדבים מ'תיקון עולם') וניתן גם לאדות אותו. האידוי מתבצי בדרך כלל במכשיר הקרוי וופורייזר ויש שיגידו שזו הצורה האופטימלית שבה יש לצרוך את הקנאביס הרפואי.

וופורייזר הוא מכשיר יחסית קטן ונוח לשימוש, אשר מעביר את החומר המוכנס אליו תהליך של אידוי ולא של שריפה, כמו במקרה של עישון. למעשה, בתהליך המדובר המשתמש שואף אל ריאותיו אדים ולא עשן.

ישנם לא מעט יתרונות לצריכת קנאביס באמצעות תהליך של אידוי, במיוחד עבור משתמשים אשר אינם מורגלים בעישון או פשוט אינם מעוניינים בפעולה זו. בנוסף, אופן תפעול הוופורייזר הוא קל ופשוט יחסית ולמעשה גם פחות מלכלך ומסריח, בניגוד לעשן וסיגריות מגולגלות המצריכות עזרים נוספים כמו פילטרים וניירות. לרוב, תפעול הוופורייזר מסתכם בהכנסת השמן או החומר של צמח הקנאביס אל המקום הייעודי לו בתוך במכשיר ואז פשוט להפעילו. הפעלת הוופורייזר מתחילה תהליך בו תוך זמן קצר, החומר מגיע לטמפרטורה גבוהה מספיק על מנת לשחרר אדים המופקים מהצמח או מזוקקים מן השמן.

אם בוחנים את השימוש העקבי בוופורייזר אל מול צריכת הקנאביס בעישון, ניתן להבחין בקלות ביתרונות הרבים של המכשיר אל מול עישון הקנאביס. הוא יותר יעיל ובריא מבחינה רפואית, השפעתו חזקה ואפקטיבית יותר לזמן רב יותר ואופן מיצוי החומרים הקריטיים בקנאביס שלעתים פשוט נשרפים בתהליך של עישון, מסייע בהשגת המטרה באופן מקסימלי.

סגור לתגובות על וופורייזר – מיצוי אופטימלי של הצמח הפופולרי

מאת:

אסטרטגיה שיווקית וקידום אתרים זה רק כיסוי. בחיים האמיתיים אני אוסף חתולים מהרחוב ומשקיע בהם את הנשמה למרות שאני יודע שאין להם טיפת הערכה כלפיי.

פרסם באתר כ - 29 מאמרים.

.

דילוג לתוכן