ExaGrid זכתה ב-2 פרסי תעשייה בטקס פרסי ה-SDC לשנת 2023

6 בדצמבר 2023 | מאת: | מאמרים בקטגוריה הודעות לעיתונות

ExaGrid זכתה ב-2 פרסי תעשייה בטקס פרסי ה-SDC לשנת 2023

ExaGrid קיבלה את פרס "חברת האחסון של השנה" זו השנה ה-4 ברציפות

מרלבורו, מסצ'וסטס, 5 בדצמבר 2023,BUSINESS WIRE) ):

חברת ®ExaGrid, הספקית של פתרון הגיבוי השכבתי היחיד בענף, הודיעה היום כי זכתה בשני פרסי תעשייה, כולל:

*חידוש הגיבוי/הארכיון של השנה

*חברת האחסון של השנה

 

הפרסים הוענקו במהלך הטקס ה-14 של פרסי ה-SDC, שנערך בלונדון ב-30 בנובמבר 2023.

פרסי ה-SDC (אחסון, דיגיטליזצייה, ענן) ממוקדים בהכרה בחדשנות, מומחיות והצלחה בענף ה-IT, לרוחב מגוון דיסציפלינות מרכזיות. אחסון, אבטחה, ענן, אוטומציה, דיגיטליזצייה – אלה הן כמה מאבני הבניין העיקריות של העסקים הדיגיטליים של ימינו, שמתווים את המסלול במגזרי התעשייה הנבחרים.

הזוכים נקבעים לפי הצבעת הציבור. פרסי השנה הנוכחית מציינים שנה שמינית של זכיות עבור ExaGrid בטקס (שהיה ידוע לשעבר בשם "פרסי SCV"), ואת השנה הרביעית ברציפות שבה ExaGrid זוכה בפרס "חברת האחסון של השנה".

אחסון הגיבוי השכבתי הייחודי של ExaGrid הוא פתרון האחסון היחיד שמיועד אך ורק למטרות גיבוי, ובמיוחד לצורך שיפור ביצועי הגיבוי, ביצועי השחזור, יכולת ההרחבה במקביל לצמיחת הנתונים, האבטחה, ההתאוששות מתוכנות כופר, התאוששות מאסונות וכלכלת גיבוי, וזאת תוך שמירה על עלויות נמוכות, הן מראש והן לאורך זמן. כל הפתרונות האחרים הם פתרונות אחסון גנריים או מכשירים של מניעת כפילויות שמבוססים על ארכיטקטורת scale-up. במהלך השנה אחרונה, הצמיחה של ExaGrid הואצה והחברה הרחיבה את צוותי המכירות ותמיכת הלקוחות שלה ברחבי העולם, תוך שמירה על נתונים חיוביים בגזרת המזומנים, ה-EBITDA והרווח וההפסד. ExaGrid תומכת ביותר מ-4,000 ארגונים ברחבי העולם, ביותר מ-80 מדינות.

ExaGrid ממשיכה לזכות בהכרה בזכות מכשירי האחסון גיבוי השכבתיים שלה וזוכה בשבעה פרסי תעשייה בשנת 2023, כולל:

*פרסי SDC – חידוש הגיבוי/הארכיון של השנה

*פרסי SDC – חברת האחסון של השנה

*פרסי האחסון “The Storries XX” – ספקית חומרת הגיבוי הארגונית של השנה

*פרסי האחסון – “The Storries XX” – חברת האחסון הבלתי משתנה של השנה

*פרסי Network Computing (מחשוב רשת) – מוצר השנה שנבדק בפעולה – קטגוריית חומרה

*פרסי Network Computing (מחשוב רשת) – חברת השנה

*פרסי Network Computing (מחשוב רשת) – מוצר האחסון של השנה

 

"אנחנו מעריכים את ההכרה המתמשכת שבה אנו זוכים הודות לאחסון גיבוי השכבתי, ומוקירים תודה לכל מי שהצביעו עבורנו, כמו גם לעובדי החברה, ללקוחותינו ולשותפי הערוץ שלנו על תמיכתם", אומר ביל אנדרוז, נשיא ומנכ"ל ExaGrid. "אנחנו גאים להיבחר שוב כ"חברת האחסון של השנה", בחירה שמעידה לא רק על טיב המוצר שלנו, אלא גם על תמיכת הלקוחות האיכותית שלנו ועל ההצלחה והצמיחה שלנו כחברה. רוב תודות לצוות של פרסי SDC על הערב הנפלא שארגנו, ושבמהלכו זכו רבים מן הגורמים המובילים בענף להוקרה, וברכות לעמיתינו שזכו בפרסים".

אודות  ExaGrid

ExaGrid מספקת אחסון גיבוי מדורג עם אזור נחיתה ייחודי מבוסס מטמון כוננים, מאגר החזקה לטווח ארוך וארכיטקטורת התרחבות. אזור הנחיתה של ExaGrid מספק את הגיבויים, השחזורים ואת אתחולי המכונות וירטואליות המהירים ביותר. מאגר ההחזקה מציע את העלות הנמוכה ביותר לשמירה לטווח ארוך. ארכיטקטורת ההתרחבות של ExaGrid כוללת התקנים מלאים ומבטיחה חלון גיבוי באורך קבוע ככל שהנתונים גדלים, ומבטלת שדרוגים יקרים והתיישנות מוצרים. ExaGrid מציעה את גישת אחסון הגיבוי הדו-שכבתי היחידה עם שכבה שאינה מחבורת לרשת, מחיקות מושהות ואובייקטים בלתי ניתנים לשינוי להתאוששות מהתקפות של תוכנות כופר.

 

ל- ExaGrid מהנדסי מכירות פיזיות ומערכות טרום מכירה במדינות הבאות: ארגנטינה, אוסטרליה, בנלוקס, ברזיל, קנדה, צ'ילה, חבר העמים, קולומביה, צ'כיה, צרפת, גרמניה, הונג קונג, הודו, ישראל, איטליה, יפן, מקסיקו, המדינות הנורדיות, פולין, פורטוגל, קטאר, ערב הסעודית, סינגפור, דרום אפריקה, דרום קוריאה, ספרד, טורקיה, איחוד האמירויות הערביות, בריטניה, ארצות הברית ואזורים נוספים.

בקרו אותנו בכתובת exagrid.com או התחברו אלינו בלינקדאין. ראו מה יש ללקוחות שלנו לומר על חוויות ExaGrid שלהם ולמדו מדוע הם מקדישים כעת הרבה פחות זמן לגיבוי, בסיפורי ההצלחה של הלקוחות שלנו. ExaGrid גאה בציון +81 NPS שלה.

ExaGrid הוא סימן מסחרי רשום של ExaGrid Systems, Inc.. כל הסימנים המסחריים הנוספים הם רכוש בעליהם בהתאמה.

למידע נוסף:

אנשי קשר

מדיה:
מרי דומינצ'לי
ExaGrid
[email protected]

מקור: ExaGrid

 

תוכן הודעה זו בשפת המקור, הוא הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. התרגומים הם למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם עם המסמך בשפת המקור, שהוא הגרסה היחידה של טקסט זה שהוא בעל תוקף משפטי.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire

סגור לתגובות על ExaGrid זכתה ב-2 פרסי תעשייה בטקס פרסי ה-SDC לשנת 2023

מאת:

פרסם באתר כ - 1266 מאמרים.

.

דילוג לתוכן