אנדרסן גלובל מוסיפה יכולות משפטיות באירלנד תוך שיתוף פעולה עם חברת Philip Lee LLP

5 בדצמבר 2023 | מאת: | מאמרים בקטגוריה הודעות לעיתונות

אנדרסן גלובל מוסיפה יכולות משפטיות באירלנד תוך שיתוף פעולה עם חברת Philip Lee LLP

 

סן פרנציסקו, 5 בדצמבר 2023, (BUSINESS WIRE‏):

Andersen Global ממשיכה להרחיב את הפלטפורמה שלה באירלנד באמצעות הסכם לשיתוף פעולה עם Philip Lee LLP. ההסכם יוסיף שירותים משפטיים משלימים ליכולות המס הקיימות של החברה בארץ.

Philip Lee LLP נוסדה בשנת 1993 כחברת בוטיק ומאז צמחה לממדים של חברה בהיקף מלא עם שירותים משפטיים ויכולות בתחומים הכוללים בלוקצ'יין, טכנולוגיה, נדל"ן, בנקאות, אבטחת סייבר, תעסוקה, אנרגיה ומשאבי טבע, תקשורת, תחרות, נכסים ותרופות. מטה החברה בדבלין, והיא מונהגת על ידי השותף המנהל ג'ונתן קלי. החברה עובדת עם לקוחות בלמעלה מ-100 ארצות ומספקת פתרונות מותאמים.

מארק וורסאץ, יו"ר אנדרסן גלובל ומנכ"ל אנדרסן, אמר "Philip Lee מהווה תוספת חשובה לפלטפורמה הגלובלית שלנו תוך כדי הרחבת יכולותינו ובמטרה לספק שירות חוצה גבולות ונטול שיבושים. ג'ונתן וצוותו חולקים את התשוקה שלנו למתן שירות ויתרמו ידע בעל ערך רב לחברים ולחברות עמן אנו משתפים פעולה".

"הצוות שלנו מבין היטב כל דרישה עסקית ומשפטית של כל לקוח ומזהה את הצורך של הלקוח בשירותים משולבים, מרובי תחומים ומקצועיים", שיתף קלי. "שיתוף הפעולה שלנו עם Andersen Global ישפר את יכולות המס שלנו באמצעות המשאבים של חברה גלובלית ויעמיק את מחויבותנו לשמור על יתרון תחרותי בשוק".

Andersen Global היא איגוד בינ"ל של חֶבְרות חבֵרות עצמאיות ונפרדות מבחינה משפטית שכוללות מומחי מיסים ומשפט ברחבי העולם. לאנדרסן גלובל, שהוקמה ב-2013 על ידי החֶבְרה החֲבֵרה האמריקנית Andersen Tax LLC , יש עכשיו יותר מ-14,000 אנשי מקצוע בכל העולם ונוכחות ביותר מ-400 מקומות באמצעות החֶבְרות החבֵרות וכמו כן חֶברות שיתוף הפעולה שלה.

 

למידע נוסף

Megan Tsuei
Andersen Global
415-764-2700

מקור: Andersen Global

תוכן הודעה זו בשפת המקור, הוא הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. התרגומים הם למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם עם המסמך בשפת המקור, שהוא הגרסה היחידה של טקסט זה שהוא בעל תוקף משפטי.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire

סגור לתגובות על אנדרסן גלובל מוסיפה יכולות משפטיות באירלנד תוך שיתוף פעולה עם חברת Philip Lee LLP

מאת:

פרסם באתר כ - 1266 מאמרים.

.

דילוג לתוכן