STX Group משיקה פתרון הון חוזר להאצת ההמרה לשימוש באנרגיה מתחדשת

5 בדצמבר 2023 | מאת: | מאמרים בקטגוריה הודעות לעיתונות

STX Group משיקה פתרון הון חוזר להאצת ההמרה לשימוש באנרגיה מתחדשת

 

ה-SPV החדש מציג דרך חדשנית לאספקת מימון לשווקי סחורות סביבתיות

 

אמסטרדם, 5 בדצמבר 2023 (GLOBE NEWSWIRE):

STX Group, חברה מובילה לשווקים סביבתיים ופתרונות אקלים, הכריזה על השקת פתרון הון חוזר שתוכנן במיוחד עבור הסמכות שמירה על איכות הסביבה. ההשקה מגיעה כמענה לדרישה הולכת וגוברת מצד חברות להחזיק בתעודות הסמכה סביבתיות כדי לעמוד ביעדי ה-ESG שלהן. שיטות המימון המסורתיות בדרך כלל לא מצליחות לספק את המימון הדרוש. קבוצת STX הקימה ישות ייעודית עצמאית (Special Purpose Vehicle – SPV) המציעה לחברות את מימון ההון החוזר הדרוש עבור תעודות ההסכמה הסביבתית שלהן.

 

השירות החדש מספק ללקוחות ולצדדים שכנגד של STX Group גמישות פיננסית לניהול המרת האנרגיה.

 

פתרון ה-SPV החדש שהושק שונה ממימון מסורתי בזכות המגוון הרחב של תעודות הנזילות והנזילות המופחתת שניתן לממן, כמו גם מתן שיעורי מקדמה גבוהים יותר. ה-SPV מקבל בעלות זמנית על הסחורות הסביבתיות, מה שעשוי לאפשר טיפול ידידותי יותר במאזן לצורכי המימון. ה-SPV הא פתרון פלטפורמה אטרקטיבי עבור מלווים לקבל גישה לאחד התחומים הצומחים ביותר ביקום האשראי. באמצעות בסיס הלקוחות הנרחב שלה, ל-STX Group יש גישה ללא תחרות לצדדים נגדיים המעוניינים לממן את האחזקות שלהם בתעודות הסמכה עבור שמירה על איכות הסביבה. זה מאפשר למלווים להוסיף חשיפה לאשראי מובטח לצדדים נגדיים בעלי דירוג גבוה לפורטפוליו שלהם.

 

הצגת ה-SPV באה בעקבות רצף של פתרונות ושירותים פיננסיים חדשים שהוצגו בידי STX Group מוקדם יותר השנה, מה שמציב את החברה בחזית השווקים הפיננסיים הקיימים בהם לסחורות סביבתיות יש תפקיד שהולך ומתפתח. המומנטום הזה מודגש על ידי תוספות אחרונות לפורטפוליו של STX Group, כולל השקת מתקן בסיס ההלוואות באפריל 2023 בו בסיס רחב של סחורות סביבתיות הוכר לראשונה כבטחונות בידי בנקים גלובליים, וחשיפת קרן הפחמן של STX Group באוקטובר 2023. שניהם מוכיחים את החשיבות הגוברת של סחורות סביבתיות כמכשירים פיננסיים מרכזיים.

"ההשקה של פתרון חדש זה מספקת הזדמנויות עצומות ללקוחות ולצדדים הנגדיים שלנו כשהם מגדילים את פעילותם בשוקי הסחורות הסביבתיים. אנו שמחים לעבוד איתם על ידי מתן גישה יעילה ובטוחה יותר לשוק", אמר בארט וסלינק, מנהל כספים וסיכונים ראשי בקבוצת STX.

SPV מנוהלת באופן עצמאי על ידי Vistra, אחת מחברות ניהול הקרנות המובילות ונותני השירותים הארגוניים. ויסטרה מפוקחת על ידי הבנק המרכזי ההולנדי DNB.

אודות STX Group

STX Group היא סוחרת סחורות סביבתיות וספקית פתרונות אקלים עולמית מובילה. במשך יותר מ-15 שנה החברה נמצאת בחזית ההשתנות הגלובלית לעבר כלכלה דלת פליטה פחמנית. על ידי מינוף המומחיות שלה בתמחור מדויק של זיהום ופליטות, היא סייעה לטפח אמון בפתרונות מבוססי שוק להפחתת ההשפעות של פליטת פחמן על הכלכלה.

עם הצעות המסחר ופתרונות האקלים התאגידיים שלה, STX Group מבטיחה שהכסף יזרום למאות ואלפי פרויקטים שהופכים את העולם למקום ירוק יותר, תוך מתן הוכחות מוסמכות לתאגידים על תרומתם להתקדמות סביבתית.

לאחר שרכשה את Vertis ואת חברת הבת שלה Strive בדצמבר 2021, קבוצת STX מתגאה כעת בצוות מגוון של כמעט 500 עובדים מלמעלה מ-50 מדינות. מטה STX Group נמצא באמסטרדם, הולנד, ויש לה 13 משרדים ברחבי העולם ונפח מסחר שנתי של מעל 4 מיליארד אירו.

למידע נוסף, אנא בקרו באתר https://stxgroup.com/

הערה לעורכים – לא לפרסום

איש קשר לתקשורת

Jaime Santisteban

[email protected]

+33 6 80 80 99 98

קובץ מצורף

קבוצת STX משיקה פתרון הון חוזר להאצת המעבר לאנרגיה מתחדשת

 

Jaime Santisteban

STX Group

+33 6 80 80 99 98

[email protected]

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GlobeNewswire

סגור לתגובות על STX Group משיקה פתרון הון חוזר להאצת ההמרה לשימוש באנרגיה מתחדשת

מאת:

פרסם באתר כ - 1266 מאמרים.

.

דילוג לתוכן