עבדולעזיז אל-גודאימי, ותיק ארמקו, מצטרף ל-EIG כיועץ בכיר ויו"ר התפעול של המזרח התיכון וצפון אפריקה

4 בדצמבר 2023 | מאת: | מאמרים בקטגוריה הודעות לעיתונות

 

עבדולעזיז אל-גודאימי, ותיק ארמקו, מצטרף ל-EIG כיועץ בכיר ויו"ר התפעול של המזרח התיכון וצפון אפריקה

 

וושינגטון, 4 בדצמבר 2023, (BUSINESS WIRE):

חברת EIG, משקיעה מוסדית מובילה במגזרי האנרגיה והתשתיות העולמיים, הודיעה היום כי עבדולעזיז אל-גודאימי הצטרף ל-EIG כיועץ בכיר ויו"ר הפעילות של EIG במזרח התיכון וצפון אפריקה ("MENA"). לעבדולעזיז אל-גודאימי, לשעבר סגן נשיא בכיר לפיתוח תאגידי בחברת ארמקו של סעודיה ("ארמקו"), יש למעלה מ-38 שנות ניסיון בשווקי האנרגיה והוא יספק ייעוץ אסטרטגי ל-EIG לגבי פעילויות ההשקעות שלה והמשך הצמיחה באזור.

"אנו נרגשים לקבל את פני עבדולעזיז לחברה", אמר ר' בלייר תומס, יו"ר ומנכ"ל EIG. "המומחיות העמוקה שלו במגזר והניסיון העשיר שלו במזה"ת וצפון אפריקה, יהיו מכריעים עבור EIG בהשגת הזדמנויות השקעה נוספות בתשתיות אנרגיה קריטיות ותשתיות הקשורות לאנרגיה, ולחברות הפורטפוליו שלנו בעת שהן מנווטות את האתגרים המורכבים של המעבר לעתיד דל פחמן".

"למדתי להכיר את בלייר ואת צוות ה-EIG דרך השותפות של המשרד עם ארמקו ואני להוט לבנות על הצלחתם באזור", אמר עבדולעזיז אל-גודאימי. "כאשר מעבר האנרגיה נמשך בחשיבותו וסולל את הדרך למחר טוב יותר, EIG ממוקמת היטב במציאת הזדמנויות למנף את המומחיות התפעולית שלה, ולחזק את ההימנעות מפחמן של מגזר האנרגיה של האזור. אני מצפה לעזור ליצור ערך עבור חברות הפורטפוליו של המשרד והמשקיעים שלה".

עבדולעזיז אל-גודאימי שימש כסגן נשיא בכיר לפיתוח תאגידי בארמקו, לפני שפרש מהתפקיד בדצמבר 2022. בתפקיד זה, הוא עזר לארמקו להשיג גישה גדולה יותר לשווקים בצמיחה ולטכנולוגיות באמצעות אופטימיזציה של תיקים והתאמה אסטרטגית. עבדולעזיז אל-גודאימי כיהן בעבר בכמה תפקידי ניהול נוספים בארמקו, כולל סגן נשיא בכיר במורד הזרימה וסגן נשיא של מערכות חשמל. מר אל-גודאימי מכהן כיום כדירקטור בחברת Vision Invest Holding ובנק אלפרנסי הסעודי. בעבר כיהן כיו"ר מועצות המנהלים של Motiva Enterprises LLC, Arlanxeo, Saudi Aramco Total Refining and Petrochemical Company, Aramco Trading Company וכן Petró Rabigh. הוא מחזיק בתואר ראשון בהנדסת נפט ותואר שני במנהל עסקים.

אודות EIG

EIG היא משקיעה מוסדית מובילה במגזרי האנרגיה והתשתיות העולמיים עם 23.0 מיליארד דולר מנוהלים, נכון ל-31 בספטמבר 2023. EIG מתמחה בהשקעות פרטיות בתחומי האנרגיה ותשתיות הקשורות לאנרגיה ברמה עולמית. לאורך 41 שנות פעילותה, EIG השקיעה במגזר האנרגיה 45.9 מיליארד דולר ביותר מ-400 פרויקטים או חברות ב-42 מדינות על פני שש יבשות. לקוחותיה של EIG כוללים רבים מתוכניות הפנסיה המובילות, חברות ביטוח, הקדשים, קרנות מוסדיות וקרנות הון ריבוניות בארה"ב, אסיה ואירופה. מטה חברת EIG ממוקם בוושינגטון, עם סניפים ביוסטון, לונדון, סידני, ריו דה ז'ניירו, הונג-קונג וסיאול. למידע נוסף, בקרו באתר EIG בכתובת www.eigpartners.com.

גלריית תמונות/מולטימדיה אפשר למצוא בכתובת –

https://www.businesswire.com/news/home/53864962/en

למידע נוסף:

 

אנשי קשר

לאמצעי התקשורת
FGS Global
Kelly Kimberly / Brandon Messina
+1 212-687-8080
[email protected]

מקור: EIG

 

תוכן הודעה זו בשפת המקור, היא הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. התרגומים הם למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם עם המסמך בשפת המקור, שהוא הגרסה היחידה של טקסט זה שהוא בעל תוקף משפטי.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire

סגור לתגובות על עבדולעזיז אל-גודאימי, ותיק ארמקו, מצטרף ל-EIG כיועץ בכיר ויו"ר התפעול של המזרח התיכון וצפון אפריקה

מאת:

פרסם באתר כ - 1266 מאמרים.

.

דילוג לתוכן