רוזן, חברה מובילה ומדורגת, מעודדת את משקיעי Veradigm Inc. f/k/a Allscripts Healthcare Solutions, Inc להבטיח ייעוץ

3 בדצמבר 2023 | מאת: | מאמרים בקטגוריה הודעות לעיתונות

רוזן, חברה מובילה ומדורגת, מעודדת את משקיעי Veradigm Inc. f/k/a Allscripts Healthcare Solutions, Inc להבטיח ייעוץ לפני מועד חשוב בתביעה ייצוגית בניירות ערך – MDRX

 

ניו יורק, 3 בדצמבר 2023, (GLOBE NEWSWIRE) :

 

מדוע: משרד רוזן עורכי דין, The Rosen Law Firm, משרד עורכי דין בינלאומי העוסק בזכויות משקיעים, מודיע על הגשת תביעה ייצוגית בשם רוכשי מניות רגילות של Veradigm Inc. f/k/a Allscripts Healthcare Solutions, Inc (נאסד"ק: MDRX) בין התאריכים 26 בפברואר 2021 עד 13 ביוני 2023, שני התאריכים כוללים ("תקופת הייצוג"). כבר הוגשה תביעה ייצוגית. אם ברצונכם לשמש כתובע המרכזי, עליכם לעתור לבית המשפט עד ולא יאוחר מתאריך 22 בינואר 2024.

 

מה החשיבות: אם רכשתם מניות רגילות של  Veradigm במהלך התקופה המדוברת, ייתכן שאתם זכאים לפיצוי ללא דמי השתתפות עצמית, או עלויות מכוח הסדר תשלום מותנה.

 

מה הלאה? בכדי להצטרף לתביעה הייצוגית נגד חברת Veradigm, או למידע אודות התביעה הייצוגית היכנסו אל: https://rosenlegal.com/submit-form/?case_id=20675, או צרו קשר עם Phillip Kim פיליפ קים, במספר החינמי 866-767-3653, או בדוא"ל הבאים: [email protected], [email protected]. כבר הוגשה תביעה ייצוגית. אם ברצונכם לשמש כתובע המרכזי, עליכם לעתור לבית המשפט עד ולא יאוחר מתאריך 22 בינואר 2024. תובע מרכזי הוא גורם מייצג, הפועל בשמם של כל השותפים לתביעה בכל הנוגע לניהול ההתדיינות המשפטית.

 

למה משרד רוזן עורכי דין? אנו מעודדים את המשקיעים לבחור ייעוץ ראוי, בעל עבר של הצלחות מובילות. לעיתים קרובות, משרדי עורכי דין המוציאים הודעות חסרים ניסיון דומה, משאבים, או הכרת עמיתים משמעותית. היו נבונים בבחירת עורך דין. משרד עורכי הדין רוזן מייצג משקיעים ברחבי העולם, תוך ריכוז עיסוקו בתביעות ייצוגיות בניירות ערך ובליטיגציה נגזרת של בעלי מניות. משרד עורכי הדין רוזן השיג את הסדר התביעה הייצוגית הגדול ביותר אי פעם בניירות ערך נגד חברה סינית. משרד רוזן עורכי דין מדורג במקום הראשון על ידי ISS שרותי תביעה ייצוגית, בגין מספר יישובי תביעות ייצוגיות בשנת 2017. המשרד מדורג בין ארבעת הראשונים מדי שנה מאז שנת 2013, והחזיר מאות מיליוני דולרים למשקיעים. בשנת 2019 לבדה משרד עורכי הדין החזיר 438 מיליון דולרים למשקיעים. בשנת 2020, השותף המייסד לורנס רוזן הוכרז על ידי חברת law360 כ"ענק לשכת התביעות הייצוגיות". רבים מעורכי הדין במשרד זה מוכרים על ידי הביטאונים Lawdragon, Super Lawyers.

 

במה מדובר?  על פי התביעה, הנתבעים הציגו הצהרות כוזבות ומטעות באופן מהותי ו/או נמנעו מלגלות כי: (1) Veradigm הפריזה בהכנסותיה ההיסטוריות ב-20 מיליון דולר לפחות; (2) Veradigm ניפחה באופן מלאכותי את הכנסותיה על ידי רישום עסקאות כפולות, בין היתר, על פני תקופה העולה על שנתיים; (3) Veradigm ניפחה באופן מלאכותי את רווחיה ושולי הרווח שלה והציגה מצג שווא מהותי של ביקוש למוצרים ולשירותים של Veradigm במהלך תקופת הייצוג; (4) Veradigm לא קיימה בקרות פנימיות אפקטיביות על דיווחיה הכספיים; (5) Veradigm לא עמדה בעקרונות חשבונאיים מקובלים ("GAAP") בנוגע לנוהלי הכרה נאותים בהכנסות; ו-(6) כתוצאה מהאמור לעיל, התחזיות הפיננסיות של Veradigm היו כוזבות ומטעות באופן מהותי וחסרות כל בסיס סביר. כאשר הפרטים האמיתיים נכנסו לשוק, נטען בתביעה כי נגרמו למשקיעים נזקים.

 

כדי להצטרף לתביעה הייצוגית נגד Veradigm, היכנסו ל- https://rosenlegal.com/submit-form/?case_id=20675  או צרו קשר עם מר פיליפ קים Phillip Kim, במספר החינמי 866-767-3653, או בדוא"ל הבאים  [email protected] או [email protected] לקבלת מידע על התביעה הייצוגית.

 

אף מחלקה לא אושרה. עד שהדבר יקרה, אינכם מיוצגים על ידי גורם מייעץ, אלא אם סיכמתם עם גורם כזה. באפשרותכם לבחור גורם מייעץ מטעמכם. כמו כן, ביכולתכם להישאר חבר סמוי ולא לעשות דבר בשלב זה. יכולתו של משקיע להיות שותף להתאוששות עתידית פוטנציאלית אינה תלויה בשירותו כתובע מרכזי.

 

עקבו אחרינו לקבלת עידכונים בלינקדאין https://www.linkedin.com/company/the-rosen-law-firm או בטוויטר: https://twitter.com/rosen_firm או בפייסבוק: https://www.facebook.com/rosenlawfirm/.

 

 

פרסומי עורכי דין: תוצאות קודמות אינן מבטיחות תוצאה דומה.

 

למידע נוסף:

 

Laurence Rosen, Esq.
Phillip Kim, Esq.
The Rosen Law Firm, P.A.
275 Madison Avenue, 40th Floor
New York, NY 10016
Tel: (212) 686-1060
Toll Free: (866) 767-3653
Fax: (212) 202-3827
[email protected]
[email protected]
[email protected]
www.rosenlegal.com

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GlobeNewswire

 

סגור לתגובות על רוזן, חברה מובילה ומדורגת, מעודדת את משקיעי Veradigm Inc. f/k/a Allscripts Healthcare Solutions, Inc להבטיח ייעוץ

מאת:

פרסם באתר כ - 1267 מאמרים.

.

דילוג לתוכן