מרי קיי מתרחבת להונגריה ומגבירה את היופי וההעצמה במרכז אירופה

2 בדצמבר 2023 | מאת: | מאמרים בקטגוריה הודעות לעיתונות

מרי קיי מתרחבת להונגריה ומגבירה את היופי וההעצמה במרכז אירופה

 

דאלאס, 30 בנובמבר 2023, (BUSINESS WIRE) :

Mary Kay Inc.  מרי קיי, חברת מותג היופי האייקוני והתומך העולמי בהעצמת נשים, נרגשת להכריז על התרחבותה להונגריה, מהלך אסטרטגי שמסמן את החדירה הנוספת האחרונה של החברה לשוק האירופי. הרחבה זו עולה בקנה אחד עם אבן הדרך ליום השנה ה-60 של מרי קיי, המדגיש את מורשתה המתמשכת במתן הזדמנויות ליזמות חסרות תקדים ומוצרי טיפוח וקוסמטיקה צבעוניים באיכות גבוהה.

הפעילות של מרי קיי בהונגריה תהיה תחת פיקוח ממשרדי הרפובליקה הצ'כית של מרי קיי בפראג. כדי לחגוג את ההתרחבות המשמעותית הזו, התקיימו אירועים גם בפראג וגם בבודפשט. הרחבה זו מתבססת עם השבח האחרון על המותג  לגבי התואר שלו כמותג המכירה הישירה בעולם של טיפוח עור וקוסמטיקה צבעונית על ידי Euromonitor International1.

"ההתרחבות להונגריה היא משהו שתמיד שקלנו, ואנחנו יודעים שהזמן להציג את הזדמנות הקריירה שאין שניה לה והמוצרים שאי אפשר לעמוד בפניהם בשוק החדש הזה, הוא עכשיו", אמרה טרה יוסטאס, נשיאת מרי קיי, באזור האירופי. "אני סמוך ובטוח שתחת הנהגתה של אדיטה זאבובה והשווקים המצליחים מאוד שלנו ברפובליקה הצ'כית וסלובקיה של מרי קיי, ניצור הזדמנויות של השתכרויות תוססות ובנות קיימא לנשות הונגריה".

אדיטה זאבובה, המנהלת הכללית של מרי קיי בצ'כיה וסלובקיה, הביעה את התלהבותה מהרחבת השוק החדשה.

"אנו שמחים להעצים יזמיות שאפתניות בהונגריה, תוך התאמה עם משימת הליבה שלנו, להעשיר את חייהן של נשים", אמרה זאבובה. "יזמות זוכה בהערכה רבה ונתמכת בהונגריה, והמחקר שלנו מראה שנשים יאמצו את ההזדמנות החדשה הזו לעבוד, ללמוד ולהקים עסקים בני קיימא משלהן".

עם המשטח התרבותי העשיר של הונגריה, המורשת התוססת והכלכלה הדינמית, חברת מרי קיי בע"מ אמורה להציג מגוון של יוזמות שמטרתן לחזק את ההעצמה הכלכלית של נשים בהונגריה. יוזמות אלו כוללות תוכניות חינוכיות, חונכות והשקעות כלכליות משמעותיות במדינה.

למידע נוסף אנא עקבו אחר מרי קיי הונגריה www.marykay.hu, והישארו בקשר ברשת Instagram וכן Facebook.

אודות  Mary Kay

עכשיו, בעבר ובעתיד. מרי קיי אש הייתה אחת מהחברות הראשונות שהצליחו לפרוץ את תקרת הזכוכית. בשנת 1963 היא הקימה בטקסס את מותג החלומות שלה למוצרי יופי, במטרה אחת: להעשיר את חייהן של נשים. חלום זה פרח והפך לחברה גלובלית המעסיקה מיליוני נציגי מכירות עצמאיים ביותר מ-35 מדינות. במשך 60 שנה, ההזדמנות שמרי קיי העניקה הובילה להעצמתן של נשים באמצעות חינוך, חונכות, הסברה וחדשנות ועזרה להן להגדיר את עתידן. מרי קיי משקיעה במדע שמאחורי היופי ובייצור של מוצרים לטיפוח העור, קוסמטיקה צבעונית, תוספי תזונה ובשמים מן השורה הראשונה. מרי קיי מאמינה בחשיבות שימור כדור הארץ לדורות הבאים, בהגנה על נשים שחלו בסרטן ובנשים שחוו או חוות התעללות במשפחה, ובצורך לעודד בני נוער לממש את החלום שלהם. קבלו מידע נוסף בכתובת marykayglobal.com, חפשו אותנו ב-Facebook, Instagram ו-LinkedIn או עקבו אחרינו ב-X (לשעבר טוויטר).

 

1 "מקור Euromonitor International Limited; מהדורת יופי וטיפוח אישי ב-2023, מכירות ערך ב-RSP, נתוני 2022."

גלריית תמונות/מולטימדיה אפשר למצוא בכתובת:

https://www.businesswire.com/news/home/53864391/en

למידע נוסף:

Mary Kay Inc. Corporate Communications
marykay.com/newsroom
972.687.5332 or [email protected]

מקור: Mary Kay Inc.

 

תוכן הודעה זו בשפת המקור, הוא הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. התרגומים הם למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם עם המסמך בשפת המקור, שהוא הגרסה היחידה של טקסט זה שהוא בעל תוקף משפטי.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire

סגור לתגובות על מרי קיי מתרחבת להונגריה ומגבירה את היופי וההעצמה במרכז אירופה

מאת:

פרסם באתר כ - 1266 מאמרים.

.

דילוג לתוכן