BlueGrace Energy Bolivia מכריזה על השתתפות בוועידת COP28 לשינויי אקלים הקרובה שתתקיים בדובאי

28 בנובמבר 2023 | מאת: | מאמרים בקטגוריה הודעות לעיתונות

 

BlueGrace Energy Bolivia מכריזה על השתתפות בוועידת COP28 לשינויי אקלים הקרובה שתתקיים בדובאי, איחוד האמירויות הערביות, בין ה-30 בנובמבר ל-12 בדצמבר 2023

חברי צוות ההנהגה של BGEB ייסעו לדובאי כדי להצטרף למנהיגי העולם, פוליטיקאים, מומחים ומנהיגי המגזר הפרטי לדיון על משבר האקלים, והפתרונות העומדים על הפרק, ברמה העולמית.

דובאי, איחוד האמירויות הערביות, 27 בנובמבר 2023, ACCESSWIRE:

BlueGrace Energy Bolivia (BGEB), חברה מכובדת באיגוד שוק ההון הבינלאומי (ICMA) ופורצת דרך בשימור הסביבה, אמורה להשפיע משמעותית בוועידה ה-28 הקרובה של Conference of the Parties (COP28) לאמנת המסגרת לשינויי האקלים של האו"ם (UNFCCC). אירוע מרכזי זה אמור להתקיים בדובאי, איחוד האמירויות הערביות, בין ה-30 בנובמבר ל-12 בדצמבר 2023.

בפורום הגלובלי הזה, המשלחת של BGEB, בראשות המנכ"ל חוליו מונטנגרו, תציג את התובנות המקצועיות שלה לגבי התפקיד החיוני של שווקי הפחמן, הפועלים תחת רגולציה או באופן התנדבותי, בסיוע לממשלות ולתאגידים להגיע ליעדי נטו אפס פליטת פחמן השאפתניים שלהם. מונטנגרו אף מדגיש את דחיפות המצב: "הסלמת איום ההתחממות של כדור הארץ ושינויי האקלים מחייבים פעולות דחופות וחדשניות מצד מנהיגי המגזר הפרטי והציבורי כאחד כדי להבטיח עתיד בר קיימא. תמיכת האומות המאוחדות בקיזוז פחמן מסמנת צעד קריטי אל עבר התנקות גלובלית מפליטת פחמן. עם זאת, חיוני לשמור ולהאיץ את המומנטום בפיתוח ובהשתתפות של שווקי הפחמן. חשוב לא פחות הוא ביסוס בסיס של אמון ושקיפות, החיוניים לשווקים אלה לצורך מימוש מלא של הפוטנציאל שלהם".

למרבה הפלא, BGEB השיגה מעל 90% מיעדי האו"ם לפיתוח בר קיימא (SDGs), עדות למסירותה ולפוטנציאל שלה בהתחייבות לפרויקטים משמעותיים להשקעה. פרויקטים אלה לא רק עולים בקנה אחד עם המטרות של BGEB של ורטיקליזציה והרחבת השוק העולמי, אלא גם מחזקים את הנוכחות הבינלאומית הגוברת שלה ואת המומחיות שלה בתחום.

ביוזמה פורצת דרך, BlueGrace Energy Bolivia מובילה פרויקט לשימור שטח נרחב של 20.5 מיליון האקר ביער הגשם של האמזונס בבוליביה. יוזמה זו, חסרת תקדים בהיקפה, מדגימה את מחויבותה העמוקה של BGEB לשימור הסביבה. זה מיישר קו עם SDGs של האו"ם וכולל מכשירים פיננסיים חדשניים כמו טוקניזציה של אג"ח SDG ונכסי הון יער טבעי.

תוך מינוף טכנולוגיות חדשניות כגון בינה מלאכותית ותצלומי לוויין, BGEB צפויה לתרום תרומה משמעותית ליעדי האקלים העולמיים על ידי כימות מדויק של זיכויי פחמן. יוזמה זו היא צעד מכריע במאמץ העולמי להילחם בשינויי האקלים.

יתר על כן, שיתופי הפעולה של BGEB חורגים מעבר למטרות סביבתיות. החברה יצרה שותפויות עם ארגוני מפתח כמו ICMA, MAXIMANCE 2030 LTD, DevvStream ואחרים, תוך התמקדות בהעצמת קהילות ילידיות. שותפויות אלה נועדו לשפר את הגישה לחינוך, בריאות ותשתיות, ובכך לטפח גישה הוליסטית המשלבת הגנה על הסביבה, מעבר לאנרגיה נקייה והעצמה קהילתית.

חוליו מונטנגרו מוסיף: "אנו מצפים ליצור קשר עם בעלי עניין מרחבי העולם בדובאי כדי לדון בסוגיות מפתח אלה. המחויבות שלנו ב-BLUEGRACE ENERGY BOLIVIA היא לטפח את הדיונים ושיתופי הפעולה האלה, ולקדם את סדר היום לעתיד בר-קיימא ואחראי יותר לסביבה".

בהקשר של שוק קיזוז הפחמן המותאם שצומח במהירות, אשר צפוי להגיע להיקף שוק של כ-100 מיליארד דולר עד 2030, היוזמות של BGEB רלוונטיות במיוחד. צמיחת שוק זו מונעת על ידי הגידול בביקוש ארגוני ובאמצעות רגולציות מחמירות יותר, במיוחד עבור אשראי המבוסס על פתרונות של הטבע. דיווחים ממקורות כמו Bloomberg מדגישים את התפקיד הקריטי של אשראי פחמן בהשגת נטו אפס פליטות. כדי להגביל את ההתחממות הגלובלית ל-1.5 מעלות צלזיוס עד 2030, יש צורך בהשקעה של 44 טריליון דולר באנרגיה מתחדשת. למעלה מ-6,323 גופים מגבירים את התחייבויותיהם להפחתת פליטות במסגרת יוזמת המטרות המבוססות על מדע, ומוסדות פיננסיים גדולים כמו Citi Group ו-JP Morgan משקיעים באופן משמעותי באשראי פחמן, מה שממחיש את הסינרגיה בין שוק ההון ופעילות אקלימית.

השותפויות והיוזמות של BGEB הן עדות לכוחן של פעולה קולקטיבית וחדשנות בחתירה לעתיד בר-קיימא וניטרלי פחמן. בעוד החברה מתכוננת להשתתפותה ב- COP28, היא עומדת כמגדלור של אחריות סביבתית וחלוצה בתחום האנרגיה הנקייה והעצמה קהילתית בבוליביה.

אודות BlueGrace Energy Bolivia:

BlueGrace Energy Bolivia, קונסורציום עולמי של מומחי אנרגיה, מחויב לקדם את המעבר לעתיד של נטו אפס בתגובה לאתגרי שינויי האקלים. הצוות שלנו מתמחה באנרגיה נקייה ומתחדשת, ומתגאה בעשרות שנות ניסיון בפרויקטים חלוציים של מעבר אנרגיה במאה ה-21. מעוגנים במומחיות מקצועית ויושרה בלתי מעורערת, אנו שואפים ליצור ערך אמיתי לעסקים ולחברה. קבלו מידע נוסף בכתובת https://bluegracebolivia.com/.

למידע נוסף אנא צרו קשר עם:

JULIO JOSE MONTENEGRO
[email protected]
+1 (305) 9728173 (Miami – EE.UU.)

NELSON PINEDA MARTINEZ
[email protected]
+591 714-72257 (Bolivia)

לכל פניות התקשורת, אנא צרו קשר:

Ivan Linde
[email protected]
+1 (786) 273-7068 (Miami – EE.UU.)

כתב ויתור

הודעה זו נועדה לשימוש אינפורמטיבי בלבד ואין לראות בה הכוונה פיננסית, משפטית או השקעות. הוא כולל תחזיות והצהרות שאינן מבוססות על אירועי עבר. כל אמירה בהודעה זו שאינה עובדה היסטורית היא השלכה. על הקוראים להיות מודעים לכך שהבסיס לתחזיות אלה עלול להיות שגוי ומומלץ לא להסתמך עליהן בלבד. כל התחזיות בהודעה זו מגיעות עם אזהרה. הם עדכניים נכון למועד הפרסום, ולחברה אין כל כוונה לעדכן אותם, למעט כמתחייב מתקנות ניירות ערך.

תמונות קשורות

https://www.accesswire.com/users/newswire/images/808423/cop28banner.png

https://www.accesswire.com/users/newswire/images/808423/separator.png

סרטון קשור

 

מקור: BLUEGRACE ENERGY BOLIVIA

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית ACCESSWIRE

סגור לתגובות על BlueGrace Energy Bolivia מכריזה על השתתפות בוועידת COP28 לשינויי אקלים הקרובה שתתקיים בדובאי

מאת:

פרסם באתר כ - 1266 מאמרים.

.

דילוג לתוכן