קרן וולמארט מתחייבת על העברת סיוע הומניטרי בסך מיליון דולר לעזה

26 בנובמבר 2023 | מאת: | מאמרים בקטגוריה הודעות לעיתונות

קרן וולמארט מתחייבת על העברת סיוע הומניטרי בסך מיליון דולר לעזה

 

הצהרת דונה מוריס, מנהלת משאבי אנוש ב-Walmart

בנטונוויל, ארקנסו, 25 בנובמבר 2023, (BUSINESS WIRE):

Walmart, Inc וולמארט וקרן Walmart ממשיכות לבחון דרכים לתמיכה באנשים שנפגעו כתוצאה מהאירועים האלימים שהתרחשו בחודש החולף בישראל ובעזה לאחר התקפות הטרור של חמאס. לנוכח ההפוגה בלחימה, קרן Walmart מחויבת להעביר סך של מיליון דולר לתמיכה ב- Direct Relief, ארגון שלא למטרות רווח אשר יסייע באספקת שירותי רפואה דחופים לאזרחים בעזה ככל שהמצב יאפשר זאת.

התרומה מתבססת על השקעה של קרן Walmart, בסך מיליון דולר, אשר התקבלה מוקדם יותר בשירותי החירום של מגן דוד אדום בישראל.

ליבנו עם השותפים, הלקוחות והחברים שנפגעו, וכן עם כל אותם אנשים שסובלים מהמצב. הבה ונתמקד כולנו בהפגנת חמלה וטוב לב כלפי האחר. אנו ב-Walmart וב-Sam’s Club פועלים כדי לשמור על תחושת השייכות של כולם.

אודות Walmart

Walmart Inc. ‏(NYSE: WMT) היא חברת קמעונאות מונעת טכנולוגיה ומובלת על ידי אנשים, המסייעת לבני אדם לחסוך כסף ולשפר את איכות חייהם – בכל מקום ובכל עת – בחנויות, ברשת ובאמצעות המכשירים הניידים שלהם. מדי שבוע כ-240 מיליון לקוחות וחברים מבקרים בלמעלה מ-10,500 חנויות ובמספר עצום של אתרי מסחר אלקטרוני ב-19 ארצות. בשנת 2023 Walmart הציגה הכנסה שנתית בסך 611 מיליארד דולר, והחברה מעסיקה קרוב ל-2.1 שותפים ברחבי העולם. Walmart ממשיכה להוביל את תחום הקיימות, הפילנתרופיה הארגונית והזדמנויות התעסוקה. ניתן למצוא מידע נוסף אודות Walmart בכתובת  corporate.walmart.com, בפייסבוק בכתובת  facebook.com/walmart, ב-X (לשעבר Twitter) ב- twitter.com/walmart, וב-LinkedIn בכתובת linkedin.com/company/walmart/.

פילנתרופיה ב-Walmart

Walmart.org מייצגת את המאמצים הפילנתרופיים של חברת Walmart ושל קרן Walmart. Walmart.org מתמקדת בנקודות החוזקה הייחודיות של העסק, ופועלת במטרה לתת מענה לבעיות סביבה ולבעיות חברתיות בולטות וכן לאפשר שיתוף פעולה עם גורמים נוספים במטרה להביא לשינוי שיטתי וארוך טווח. ל-Walmart חנויות ב-19 ארצות, החברה מעסיקה למעלה מ-2 מיליון שותפים ועושה עסקים עם אלפי ספקים שמספקים בעצמם תעסוקה למיליוני בני אדם. Walmart.org עוזרת לאנשים לשפר את איכות חייהם באמצעות תמיכה בתכניות המעודדות ניידות תעסוקתית עבור עובדי החזית, קידום שוויון, טיפול באזורים מוכי רעב, יצירת הזדמנות כלכלית מכלילה עבור אנשים שקשורים בשרשראות האספקה, הגנה ושיקום הטבע, הפחתת כמות הפסולת ופליטת המזהמים וגיבוש קהילות חזקות בהן Walmart פעילה. לפרטים נוספים, ניתן לבקר בכתובת  www.walmart.org או להתחבר ב-X (לשעבר Twitter) @Walmartorg.

 

אנשי קשר

לפרטים נוספים, ניתן ליצור קשר עם: מחלקת קשרי עיתונות של Walmart (https://corporate.walmart.com/news/contact-media-relations)

 

מקור: Walmart Inc.

 

תוכן הודעה זו בשפת המקור, הוא הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. התרגומים הם למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם עם המסמך בשפת המקור, שהוא הגרסה היחידה של טקסט זה שהוא בעל תוקף משפטי.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire

סגור לתגובות על קרן וולמארט מתחייבת על העברת סיוע הומניטרי בסך מיליון דולר לעזה

מאת:

פרסם באתר כ - 1266 מאמרים.

.

דילוג לתוכן