רוזן, עורכי דין במשפט לאומי, מעודד משקיעים עם הפסדים ב- FARFETCH Limited להבטיח ייעוץ

26 בנובמבר 2023 | מאת: | מאמרים בקטגוריה הודעות לעיתונות

 

רוזן, עורכי דין במשפט לאומי, מעודד משקיעים עם הפסדים ב- FARFETCH Limited להבטיח ייעוץ לפני תאריך יעד חשוב בתביעה ייצוגית בניירות ערך – FTCH

 

ניו יורק, 26 בנובמבר 2023, (GLOBE NEWSWIRE) :

 

מדוע: משרד רוזן עורכי דין, משרד עורכי דין בינלאומי העוסק בזכויות משקיעים, מזכיר לרוכשים את ניירות הערך של  Farfetch Limited (NYSE: FTCH) בין התאריכים 9 במרץ 2023 עד 17 באוגוסט 2023, שני התאריכים כוללים ("התקופה הייצוגית"), את המועד האחרון החשוב של 19 בדצמבר 2023 להגשת תביעה הייצוגית בניירות ערך .

 

מה החשיבות: אם רכשם ניירות ערך של  Farfetch Limitedבמהלך התקופה המדוברת, ייתכן שאתם זכאים לפיצוי ללא דמי השתתפות עצמית, או עלויות מכוח הסדר תשלום מותנה.

 

מה הלאה? בכדי להצטרף לתביעה הייצוגית נגד חברת Farfetch, או למידע אודות התביעה הייצוגית היכנסו אל: https://rosenlegal.com/submit-form/?case_id=19961 , או צרו קשר עם מר פיליפ קים, במספר החינמי 866-767-3653, או בדוא"ל הבאים: [email protected], [email protected]. כבר הוגשה תביעה ייצוגית. אם ברצונכם לשמש כתובע המרכזי, עליכם לעתור לבית המשפט עד ולא יאוחר מתאריך 19 בדצמבר 2023. תובע מרכזי הוא גורם מייצג, הפועל בשמם של כל השותפים לתביעה בכל הנוגע לניהול ההתדיינות המשפטית.

 

למה משרד רוזן עורכי דין? אנו מעודדים את המשקיעים לבחור ייעוץ ראוי, בעל עבר של הצלחות מובילות. לעיתים קרובות, משרדי עורכי דין המוציאים הודעות חסרים ניסיון דומה, משאבים, או הכרת עמיתים משמעותית. רבים ממשרדים אלה אינם מטפלים בפועל בתביעות ייצוגיות בניירות ערך, אלא רק מתווכים המפנים לקוחות או שותפים עם משרדי עורכי דין המתדיינים בפועל על התיקים. היו נבונים בבחירת עורך דין. משרד עורכי הדין רוזן מייצג משקיעים ברחבי העולם, תוך ריכוז עיסוקו בתביעות ייצוגיות בניירות ערך ובליטיגציה נגזרת של בעלי מניות. משרד עורכי הדין רוזן השיג את הסדר התביעה הייצוגית הגדול ביותר אי פעם בניירות ערך נגד חברה סינית. משרד רוזן עורכי דין מדורג במקום הראשון על ידי ISS שרותי תביעה ייצוגית, בגין מספר יישובי תביעות ייצוגיות בשנת 2017. המשרד מדורג בין ארבעת הראשונים מדי שנה מאז שנת 2013, והחזיר מאות מיליוני דולרים למשקיעים. בשנת 2019 לבדה משרד עורכי הדין החזיר 438 מיליון דולרים למשקיעים. בשנת 2020, השותף המייסד לורנס רוזן הוכרז על ידי חברת law360 כ"ענק לשכת התביעות הייצוגיות". רבים מעורכי הדין במשרד זה מוכרים על ידי הביטאונים Lawdragon, Super Lawyers.

 

במה מדובר? על פי התביעה, לאורך כל התקופה הייצוגית הציגו הנתבעים הצהרות כוזבות ו/או מטעות בנוגע לעסקי החברה, פעילותה ומדיניות הציות שלה. באופן ספציפי, הנתבעים הציגו הצהרות כוזבות ו/או מטעות ו/או נמנעו מלגלות למשקיעים כי: (1) Farfetch חווה האטה משמעותית בצמיחה בארה"ב ובסין; (2) Farfetch התמודדה גם עם אתגרי קליטה שהשפיעו על השקת שותפות ריבוק שלה; (3) Farfetch המעיטה באתגרים שעמדו בפניה ביחס לשרשרת האספקה והמלאי שלה, ו/או הפריזה ביכולתה לנהל; (4) לכל האמור לעיל הייתה השפעה שלילית משמעותית על הכנסותיה של Farfetch ועל צמיחת GMV;

(5) בהתאם לכך, סביר להניח ש-Farfetch לא תעמוד בציפיות השוק לתוצאותיה הכספיות לרבעון השני של 2023 או בתחזית ההכנסות שלה לשנת הכספים 2023; ו-(6) כתוצאה מכך, הצהרותיה הפומביות של החברה היו כוזבות ומטעות באופן מהותי בכל הזמנים הרלוונטיים.

 

כדי להצטרף לתביעה הייצוגית נגד Farfetch, היכנסו ל- https://rosenlegal.com/submit-form/?case_id=19961  או צרו קשר עם מר פיליפ קים, במספר החינמי 866-767-3653, או בדוא"ל הבאים  [email protected]או [email protected] לקבלת מידע על התביעה הייצוגית.

 

אף מחלקה לא אושרה. עד שהדבר יקרה, אינכם מיוצגים על ידי גורם מייעץ, אלא אם סיכמתם עם גורם כזה. באפשרותכם לבחור גורם מייעץ מטעמכם. כמו כן, ביכולתכם להישאר חבר סמוי ולא לעשות דבר בשלב זה. יכולתו של משקיע להיות שותף להתאוששות עתידית פוטנציאלית אינה תלויה בשירותו כתובע מרכזי.

 

עקבו אחרינו לקבלת עידכונים בלינקדאין https://www.linkedin.com/company/the-rosen-law-firm או בטוויטר: https://twitter.com/rosen_firm או בפייסבוק: https://www.facebook.com/rosenlawfirm/.

 

פרסומי עורכי דין: תוצאות קודמות אינן מבטיחות תוצאה דומה.

 

למידע נוסף:

 

Laurence Rosen, Esq.
Phillip Kim, Esq.
The Rosen Law Firm, P.A.
275 Madison Avenue, 40th Floor
New York, NY 10016
Tel: (212) 686-1060
Toll Free: (866) 767-3653
Fax: (212) 202-3827
[email protected]
[email protected]
[email protected]
www.rosenlegal.com

 

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GlobeNewswire

 

סגור לתגובות על רוזן, עורכי דין במשפט לאומי, מעודד משקיעים עם הפסדים ב- FARFETCH Limited להבטיח ייעוץ

מאת:

פרסם באתר כ - 1266 מאמרים.

.

דילוג לתוכן