הודעה למשקיעי AHCO: רוזן, היועץ הגלובלי המדורג ביותר, מעודד את משקיעי AdaptHealth Corp לקבל ייעוץ

26 בנובמבר 2023 | מאת: | מאמרים בקטגוריה הודעות לעיתונות

הודעה למשקיעי AHCO: רוזן, היועץ הגלובלי המדורג ביותר, מעודד את משקיעי AdaptHealth Corp לקבל ייעוץ לפני תאריך יעד חשוב בתביעה ייצוגית בניירות ערך – AHCO

 

ניו יורק, 24 בנובמבר 2023, (GLOBE NEWSWIRE) :

 

מדוע: משרד רוזן עורכי דין, משרד עורכי דין בינלאומי העוסק בזכויות משקיעים, מזכיר לרוכשים את המניות הרגילות של  AdaptHealth Corp (נאסד"ק: AHCO) בין (1) 4 באוגוסט 2020 ל-27 בפברואר 2023, שני התאריכים כוללים ("תקופת הייצוג") או (2) מניות רגילות של AdaptHealth בהתאם ו/או שניתן לעקוב אחריהן בהנפקה המשנית לציבור של החברה ("SPO") שנערכה ב-5 בינואר או בסמוך לכך, שנת 2021, את המועד האחרון החשוב של 26 בדצמבר 2023 להגשת תביעה ייצוגית בניירות ערך.

 

מה החשיבות: אם רכשתם מניות רגילות של  AdaptHealth במהלך התקופה המדוברת, ייתכן שאתם זכאים לפיצוי ללא דמי השתתפות עצמית, או עלויות מכוח הסדר תשלום מותנה.

 

מה הלאה? בכדי להצטרף לתביעה הייצוגית נגד חברת AdaptHealth, או למידע אודות התביעה הייצוגית היכנסו אל: https://rosenlegal.com/submit-form/?case_id=20167  , או צרו קשר עם מר פיליפ קים, במספר החינמי 866-767-3653, או בדוא"ל הבאים: [email protected], [email protected]. כבר הוגשה תביעה ייצוגית. אם ברצונכם לשמש כתובע המרכזי, עליכם לעתור לבית המשפט עד ולא יאוחר מתאריך 26 בדצמבר 2023. תובע מרכזי הוא גורם מייצג, הפועל בשמם של כל השותפים לתביעה בכל הנוגע לניהול ההתדיינות המשפטית.

 

למה משרד רוזן עורכי דין? אנו מעודדים את המשקיעים לבחור ייעוץ ראוי, בעל עבר של הצלחות מובילות. לעיתים קרובות, משרדי עורכי דין המוציאים הודעות חסרים ניסיון דומה, משאבים, או הכרת עמיתים משמעותית. רבים ממשרדים אלה אינם מטפלים בפועל בתביעות ייצוגיות בניירות ערך, אלא רק מתווכים המפנים לקוחות או שותפים עם משרדי עורכי דין המתדיינים בפועל על התיקים. היו נבונים בבחירת עורך דין. משרד עורכי הדין רוזן מייצג משקיעים ברחבי העולם, תוך ריכוז עיסוקו בתביעות ייצוגיות בניירות ערך ובליטיגציה נגזרת של בעלי מניות. משרד עורכי הדין רוזן השיג את הסדר התביעה הייצוגית הגדול ביותר אי פעם בניירות ערך נגד חברה סינית. משרד רוזן עורכי דין מדורג במקום הראשון על ידי ISS שרותי תביעה ייצוגית, בגין מספר יישובי תביעות ייצוגיות בשנת 2017. המשרד מדורג בין ארבעת הראשונים מדי שנה מאז שנת 2013, והחזיר מאות מיליוני דולרים למשקיעים. בשנת 2019 לבדה משרד עורכי הדין החזיר 438 מיליון דולרים למשקיעים. בשנת 2020, השותף המייסד לורנס רוזן הוכרז על ידי חברת law360 כ"ענק לשכת התביעות הייצוגיות". רבים מעורכי הדין במשרד זה מוכרים על ידי הביטאונים Lawdragon, Super Lawyers.

 

במה מדובר? על פי התביעה, הנתבעים הציגו הצהרות כוזבות ו/או מטעות כי: (1) AdaptHealth הציגה באופן שגוי את יכולתה האמיתית של החברה לייצר צמיחה אורגנית במגזר הסוכרת שלה; (2) AdaptHealth עוסקת בקידוד לא תקין ובשיטות חיוב בלתי חוקיות אחרות; (3) כי כתוצאה מהאמור לעיל, חלק מהצהרות הנתבעים בדבר עסקי החברה, פעילותה וסיכוייה היו מטעות באופן מהותי ו/או חסרות בסיס סביר.

 

יתר על כן, בתביעה נטען כי "חומרי ההצעה של SPO הכילו הצהרות לא נכונות של עובדות מהותיות, השמיטו עובדות מהותיות הדרושות כדי שההצהרות הכלולות בהם לא יהיו מטעות, ולא ביצעו גילויים נאותים הנדרשים על פי הכללים והתקנות המסדירים את הכנת המסמכים הללו". כאשר הפרטים האמיתיים נכנסו לשוק, נטען בתביעה כי נגרמו למשקיעים נזקים.

 

כדי להצטרף לתביעה הייצוגית נגד AdaptHealth, היכנסו ל- https://rosenlegal.com/submit-form/?case_id=20167  או צרו קשר עם מר פיליפ קים, במספר החינמי 866-767-3653, או בדוא"ל הבאים  [email protected]או [email protected] לקבלת מידע על התביעה הייצוגית.

 

אף מחלקה לא אושרה. עד שהדבר יקרה, אינכם מיוצגים על ידי גורם מייעץ, אלא אם סיכמתם עם גורם כזה. באפשרותכם לבחור גורם מייעץ מטעמכם. כמו כן, ביכולתכם להישאר חבר סמוי ולא לעשות דבר בשלב זה. יכולתו של משקיע להיות שותף להתאוששות עתידית פוטנציאלית אינה תלויה בשירותו כתובע מרכזי.

 

עקבו אחרינו לקבלת עידכונים בלינקדאין https://www.linkedin.com/company/the-rosen-law-firm או בטוויטר: https://twitter.com/rosen_firm או בפייסבוק: https://www.facebook.com/rosenlawfirm/.

 

פרסומי עורכי דין: תוצאות קודמות אינן מבטיחות תוצאה דומה.

 

למידע נוסף:

 

Laurence Rosen, Esq.
Phillip Kim, Esq.
The Rosen Law Firm, P.A.
275 Madison Avenue, 40th Floor
New York, NY 10016
Tel: (212) 686-1060
Toll Free: (866) 767-3653
Fax: (212) 202-3827
[email protected]
[email protected]
[email protected]
www.rosenlegal.com

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GlobeNewswire

סגור לתגובות על הודעה למשקיעי AHCO: רוזן, היועץ הגלובלי המדורג ביותר, מעודד את משקיעי AdaptHealth Corp לקבל ייעוץ

מאת:

פרסם באתר כ - 1266 מאמרים.

.

דילוג לתוכן