רוזן, משרד עורכי דין מוביל לזכויות משקיעים, מעודד את משקיעי Generac Holdings Inc לקבל ייעוץ

26 בנובמבר 2023 | מאת: | מאמרים בקטגוריה הודעות לעיתונות

 

רוזן, משרד עורכי דין מוביל לזכויות משקיעים, מעודד את משקיעי Generac Holdings Inc לקבל ייעוץ לפני תאריך יעד חשוב בתביעה ייצוגית בניירות ערך – GNRC

 

ניו יורק, 24 בנובמבר 2023, (GLOBE NEWSWIRE) :

 

מדוע: משרד רוזן עורכי דין, משרד עורכי דין בינלאומי העוסק בזכויות משקיעים, מודיע על הגשת תביעה ייצוגית בשם רוכשי מניות רגילות של Generac Holdings Inc (NYSE: GNRC)  בין 3 במאי 2023 ל-3 באוגוסט 2023, שני התאריכים כוללים ("התקופה הייצוגית"). כבר הוגשה תביעה ייצוגית. אם ברצונכם לשמש כתובע המרכזי, עליכם לעתור לבית המשפט עד ולא יאוחר מתאריך 22 בינואר 2024.

מה החשיבות: אם רכשתם ניירות ערך של Generac במהלך התקופה המדוברת, ייתכן שאתם זכאים לפיצוי ללא דמי השתתפות עצמית, או עלויות מכוח הסדר תשלום מותנה.

 

מה הלאה? בכדי להצטרף לתביעה הייצוגית נגד חברת Generac, או למידע אודות התביעה הייצוגית היכנסו אל: https://rosenlegal.com/submit-form/?case_id=20599, או צרו קשר עם מר פיליפ קים, במספר החינמי 866-767-3653, או בדוא"ל הבאים: [email protected], [email protected]. כבר הוגשה תביעה ייצוגית. אם ברצונכם לשמש כתובע המרכזי, עליכם לעתור לבית המשפט עד ולא יאוחר מתאריך 22 בינואר 2024. תובע מרכזי הוא גורם מייצג, הפועל בשמם של כל השותפים לתביעה בכל הנוגע לניהול ההתדיינות המשפטית.

 

למה משרד רוזן עורכי דין? אנו מעודדים את המשקיעים לבחור ייעוץ ראוי, בעל עבר של הצלחות מובילות. לעיתים קרובות, משרדי עורכי דין המוציאים הודעות חסרים ניסיון דומה, משאבים, או הכרת עמיתים משמעותית. היו נבונים בבחירת עורך דין. משרד עורכי הדין רוזן מייצג משקיעים ברחבי העולם, תוך ריכוז עיסוקו בתביעות ייצוגיות בניירות ערך ובליטיגציה נגזרת של בעלי מניות. משרד עורכי הדין רוזן השיג את הסדר התביעה הייצוגית הגדול ביותר אי פעם בניירות ערך נגד חברה סינית. משרד רוזן עורכי דין מדורג במקום הראשון על ידי ISS שרותי תביעה ייצוגית, בגין מספר יישובי תביעות ייצוגיות בשנת 2017. המשרד מדורג בין ארבעת הראשונים מדי שנה מאז שנת 2013, והחזיר מאות מיליוני דולרים למשקיעים. בשנת 2019 לבדה משרד עורכי הדין החזיר 438 מיליון דולרים למשקיעים. בשנת 2020, השותף המייסד לורנס רוזן הוכרז על ידי חברת law360 כ"ענק לשכת התביעות הייצוגיות". רבים מעורכי הדין במשרד זה מוכרים על ידי הביטאונים Lawdragon, Super Lawyers.

 

במה מדובר? על פי התביעה, בתביעה נטען כי ב-2 באוגוסט 2023 קיימה Generac את שיחת הרווחים שלה לרבעון השני של 2023, בה חשף הנשיא והמנכ"ל ("המנכ"ל") אהרון פ. ג'גפלד תוצאות רבעוניות חלשות, כולל ירידה של מיליארד דולר במכירות משנה לשנה וכי מכירות המגורים ירדו ב-44%. כשהסביר את הירידה הזו, ג'גפלד סתר את הצהרותיו ממאי שהתייחסו למגמות מאקרו-כלכליות. לדבריו, "החברה ביצעה ביצועי חסר של הציפיות שלנו כתוצאה מהשינוי בדפוסי ההוצאה הצרכנית", ובכך הודה בחשיבות האינפלציה על הוצאות הצרכנים. כתוצאה מכך, ייעץ ג'גפלד למשקיעים, "סביבת ביקוש חלשה מהצפוי צפויה להימשך גם במחצית השנייה של השנה, ותתרום גם לתחזית הנמוכה יותר שלנו למכירות מוצרים למגורים". כתוצאה מכך, מחיר המניה של Generac  ירד. כאשר הפרטים האמיתיים נכנסו לשוק, נטען בתביעה כי נגרמו למשקיעים נזקים.

 

כדי להצטרף לתביעה הייצוגית נגד Generac, היכנסו ל- https://rosenlegal.com/submit-form/?case_id=20599 או צרו קשר עם מר פיליפ קים, במספר החינמי 866-767-3653, או בדוא"ל הבאים  [email protected]או [email protected] לקבלת מידע על התביעה הייצוגית.

 

אף מחלקה לא אושרה. עד שהדבר יקרה, אינכם מיוצגים על ידי גורם מייעץ, אלא אם סיכמתם עם גורם כזה. באפשרותכם לבחור גורם מייעץ מטעמכם. כמו כן, ביכולתכם להישאר חבר סמוי ולא לעשות דבר בשלב זה. יכולתו של משקיע להיות שותף להתאוששות עתידית פוטנציאלית אינה תלויה בשירותו כתובע מרכזי.

 

עקבו אחרינו לקבלת עידכונים בלינקדאין https://www.linkedin.com/company/the-rosen-law-firm או בטוויטר: https://twitter.com/rosen_firm או בפייסבוק: https://www.facebook.com/rosenlawfirm/.

 

פרסומי עורכי דין: תוצאות קודמות אינן מבטיחות תוצאה דומה.

 

למידע נוסף:

 

Laurence Rosen, Esq.
Phillip Kim, Esq.
The Rosen Law Firm, P.A.
275 Madison Avenue, 40th Floor
New York, NY 10016
Tel: (212) 686-1060
Toll Free: (866) 767-3653
Fax: (212) 202-3827
[email protected]
[email protected]
[email protected]
www.rosenlegal.com

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GlobeNewswire

סגור לתגובות על רוזן, משרד עורכי דין מוביל לזכויות משקיעים, מעודד את משקיעי Generac Holdings Inc לקבל ייעוץ

מאת:

פרסם באתר כ - 1266 מאמרים.

.

דילוג לתוכן