התראת תאריך יעד סופי למשקיעי AXSM: רוזן, משרד עורכי דין מוביל, מעודד את משקיעי Axsome Therapeutics, Inc לקבל ייעוץ

26 בנובמבר 2023 | מאת: | מאמרים בקטגוריה הודעות לעיתונות

 

התראת תאריך יעד סופי למשקיעי AXSM: רוזן, משרד עורכי דין מוביל, מעודד את משקיעי Axsome Therapeutics, Inc לקבל ייעוץ לפני תאריך יעד חשוב של 7 בדצמבר בתביעה ייצוגית בניירות ערך – AXSM

 

ניו יורק, 24 בנובמבר 2023, (GLOBE NEWSWIRE) :

 

מדוע: משרד רוזן עורכי דין, משרד עורכי דין בינלאומי העוסק בזכויות משקיעים, מזכיר לרוכשים את המניות הרגילות של  Axsome Therapeutics, Inc (נאסד"ק: AXSM) ("Axsome") על פתיחתו מחדש של הליך מינוי התובע הראשי בתביעה ייצוגית נגד Axsome וחלק מנושאי המשרה שלה. התביעה הייצוגית, שהוגשה לבית המשפט המחוזי של ארצות הברית במחוז הדרומי של ניו יורק, והוגשה תחת  22-cv-03925 (LGS) מוצעת להיות מוגשת בשם קבוצה המורכבת מכל האנשים והישויות שאינם נתבעים שרכשו או רכשו בדרך אחרת מניות רגילות של Axsome בין התאריכים 10 במאי 2021 עד 22 באפריל  2022, שני התאריכים כוללים ("התקופה הייצוגית"), המבקשים לקבל פיצוי על נזקים שנגרמו כתוצאה מהפרות של חוקי ניירות הערך הפדרליים על ידי הנתבעים. לא ייכללו בקבוצה המוצעת כל מי שמכרו את כל המניות שנרכשו במהלך תקופת התביעה שקדמה ל-25 באפריל 2022. אם ברצונכם לשמש כתובע המרכזי, עליכם לעתור לבית המשפט עד ולא יאוחר מתאריך 7 בדצמבר 2023.

 

מה החשיבות: אם רכשתם מניות רגילות של  Axsome במהלך התקופה המדוברת, ייתכן שאתם זכאים לפיצוי ללא דמי השתתפות עצמית, או עלויות מכוח הסדר תשלום מותנה.

 

מה הלאה? בכדי להצטרף לתביעה הייצוגית נגד חברת Axsome, או למידע אודות התביעה הייצוגית היכנסו אל: https://rosenlegal.com/submit-form/?case_id=2221, או צרו קשר עם מר פיליפ קים, במספר החינמי 866-767-3653, או בדוא"ל הבאים: [email protected], [email protected]. כבר הוגשה תביעה ייצוגית. אם ברצונכם לשמש כתובע המרכזי, עליכם לעתור לבית המשפט עד ולא יאוחר מתאריך 7 בדצמבר 2023. תובע מרכזי הוא גורם מייצג, הפועל בשמם של כל השותפים לתביעה בכל הנוגע לניהול ההתדיינות המשפטית.

 

למה משרד רוזן עורכי דין? אנו מעודדים את המשקיעים לבחור ייעוץ ראוי, בעל עבר של הצלחות מובילות. לעיתים קרובות, משרדי עורכי דין המוציאים הודעות חסרים ניסיון דומה, משאבים, או הכרת עמיתים משמעותית. רבים ממשרדים אלה אינם מטפלים בפועל בתביעות ייצוגיות בניירות ערך, אלא רק מתווכים המפנים לקוחות או שותפים עם משרדי עורכי דין המתדיינים בפועל על התיקים. היו נבונים בבחירת עורך דין. משרד עורכי הדין רוזן מייצג משקיעים ברחבי העולם, תוך ריכוז עיסוקו בתביעות ייצוגיות בניירות ערך ובליטיגציה נגזרת של בעלי מניות. משרד עורכי הדין רוזן השיג את הסדר התביעה הייצוגית הגדול ביותר אי פעם בניירות ערך נגד חברה סינית. משרד רוזן עורכי דין מדורג במקום הראשון על ידי ISS שרותי תביעה ייצוגית, בגין מספר יישובי תביעות ייצוגיות בשנת 2017. המשרד מדורג בין ארבעת הראשונים מדי שנה מאז שנת 2013, והחזיר מאות מיליוני דולרים למשקיעים. בשנת 2019 לבדה משרד עורכי הדין החזיר 438 מיליון דולרים למשקיעים. בשנת 2020, השותף המייסד לורנס רוזן הוכרז על ידי חברת law360 כ"ענק לשכת התביעות הייצוגיות". רבים מעורכי הדין במשרד זה מוכרים על ידי הביטאונים Lawdragon, Super Lawyers.

 

במה מדובר? על פי התביעה המתוקנת השנייה המוצעת, הנתבעים הציגו הצהרות כוזבות ו/או מטעות ו/או נמנעו מלגלות כי: (1) נוהלי הכימיה, הייצור והבקרה ("CMC") של Axsome היו לקויים ביחס ל-AXS-07 ולתהליך הייצור שלה; (2) Axsome לא הצליחה לפתור בעיות CMC אלה או להשלים מחקרי יציבות באצוות נוספות של AXS-07 לפני שהגישה באיחור (לאחר עיכובים חוזרים ונשנים בלוח הזמנים שהוצג בתחילה) את בקשת התרופה החדשה שלה AXS-07 ("NDA") ביוני 2021; (3) בהתאם לכך, לא סביר שמנהל המזון והתרופות האמריקני יאשר את הסכם AXS-07 NDA;

(4) כתוצאה מכל האמור לעיל, Axsome הפריזה בתחזיות הרגולטוריות והמסחריות של AXS-07;

(5) כתוצאה מכך, הצהרותיהם הפומביות של הנתבעים היו כוזבות ומטעות באופן מהותי בכל הזמנים הרלוונטיים. כאשר הפרטים האמיתיים נכנסו לשוק, נטען בתביעה כי נגרמו למשקיעים נזקים.

 

כדי להצטרף לתביעה הייצוגית נגד Axsome, היכנסו ל- https://rosenlegal.com/submit-form/?case_id=2221  או צרו קשר עם מר פיליפ קים, במספר החינמי 866-767-3653, או בדוא"ל הבאים  [email protected]או [email protected] לקבלת מידע על התביעה הייצוגית.

 

אף מחלקה לא אושרה. עד שהדבר יקרה, אינכם מיוצגים על ידי גורם מייעץ, אלא אם סיכמתם עם גורם כזה. באפשרותכם לבחור גורם מייעץ מטעמכם. כמו כן, ביכולתכם להישאר חבר סמוי ולא לעשות דבר בשלב זה. יכולתו של משקיע להיות שותף להתאוששות עתידית פוטנציאלית אינה תלויה בשירותו כתובע מרכזי.

 

עקבו אחרינו לקבלת עידכונים בלינקדאין https://www.linkedin.com/company/the-rosen-law-firm או בטוויטר: https://twitter.com/rosen_firm או בפייסבוק: https://www.facebook.com/rosenlawfirm/.

 

משרד עורכי הדין רוזן מייצג משקיעים ברחבי העולם, תוך ריכוז עיסוקו בתביעות ייצוגיות בניירות ערך ובליטיגציה נגזרת של בעלי מניות. משרד רוזן עורכי דין מדורג במקום הראשון על ידי ISS שרותי תביעה ייצוגית, בגין מספר יישובי תביעות ייצוגיות בשנת 2017. המשרד מדורג בין ארבעת הראשונים מדי שנה מאז שנת 2013. משרד עורכי הדין רוזן השיג את הסדר הפשרה הגדול ביותר אי פעם בתביעה ייצוגית בניירות ערך נגד חברה סינית. עורכי הדין במשרד רוזן עורכי דין מדורגים ומוכרים על ידי מקורות עצמאיים ומכובדים רבים. משרד עורכי הדין רוזן הבטיח מאות מיליוני דולרים למשקיעים.

 

פרסומי עורכי דין: תוצאות קודמות אינן מבטיחות תוצאה דומה.

 

למידע נוסף:

 

Laurence Rosen, Esq.
Phillip Kim, Esq.
The Rosen Law Firm, P.A.
275 Madison Avenue, 40th Floor
New York, NY 10016
Tel: (212) 686-1060
Toll Free: (866) 767-3653
Fax: (212) 202-3827
[email protected]
[email protected]
[email protected]
www.rosenlegal.com

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GlobeNewswire

סגור לתגובות על התראת תאריך יעד סופי למשקיעי AXSM: רוזן, משרד עורכי דין מוביל, מעודד את משקיעי Axsome Therapeutics, Inc לקבל ייעוץ

מאת:

פרסם באתר כ - 1266 מאמרים.

.

דילוג לתוכן