Elevatus מעצימה את Lebara Mobile KSA להתמקד בגיוס עובדים באמצעות פתרונות גיוס זריזים

26 בנובמבר 2023 | מאת: | מאמרים בקטגוריה הודעות לעיתונות

Elevatus מעצימה את Lebara Mobile KSA להתמקד בגיוס עובדים באמצעות פתרונות גיוס זריזים

קטע מדיה הנלווה להודעה זו זמין על ידי לחיצה על קישור זה

ריאד, 25 בנובמבר 2023 (GLOBE NEWSWIRE):

Elevatus, ספקית פתרונות הגיוס המובילה שהמטה שלה בריאד, הכריזה על שיתוף פעולה עם Lebara Mobile KSA, מפעילת הסלולר הווירטואלית המובילה בערב הסעודית. שיתוף פעולה זה מהווה צעד משמעותי קדימה עבור Lebara כשהחברה משלבת את הטכנולוגיה של Elevatus כדי לשפר את תהליכי גיוס העובדים שלה, כדי להקל על המעורבות של בעלי העניין, וכדי לספק חוויה ייחודית וחיובית למועמדים.

Elevatus ו-Lebara איחדו מאמצים במטרה לרכז את תהליכי הגיוס וההצטרפות לחברה של Lebara באמצעות פתרון אחד מקיף. שיתוף פעולה זה מאפשר ל-Lebara ליצור במהירות דף קריירה מודרני ללא צורך בקידוד, לזהות ביעילות כישרונות מובילים באמצעות כלי סינון מונעי בינה מלאכותית, להפיץ במהירות פרסומי משרות ל-2,000 לוחות דרושים, לבצע התאמה מיומנת בין מועמדים לתפקידים המתאימים להם ביותר ולשלב באופן חלק עובדים חדשים באמצעות תהליכי הטמעה גמישים ומותאמים. פתרון זה מאפשר להם לחסוך יותר מ-40 שעות לכל משרת גיוס שמפרסמים ולקצר עד 90% את זמן הגיוס הכולל.

באנדאר סואיד, מנהל משאבי אנושי ראשי ב-Lebara Mobile KSA, מדגיש: \"Elevatus היא הזרז במסע שלנו להגדיר מחדש את תהליך גיוס וצירוף העובדים. עם הפתרונות מונעי הבינה המלאכותית של Elevatus, אנחנו לא רק ממכנים משימות; אנחנו גם משפרים את היעילות, מצמצמים את המאמצים הידניים, ומבטיחים למועמדים חוויית הגשת מועמדות חלקה. שיתוף פעולה זה עוסק ביצירת ערך – מיקוד תהליך הגיוס שלנו, מעקב אחר מדדי KPI והאצת תרומתנו לצמיחת מגזר ה-ICT בערב הסעודית. Elevatus מביאה ערך יוצא דופן לאסטרטגיית גיוס הכישרונות שלנו, מה שעוזר לנו להגיב בזריזות רבה יותר בשוק המתפתח במהירות\".

באמצעות מערכת מעקב המועמדים המופעלת בידי בינה מלאכותית של Elevatus, Lebara משיגה את היכולת ליצור צינורות גיוס דינמיים המותאמים לצרכי הטלקום הספציפיים שלהם. כמו כן, הם יכולים ליצור פעולות מותאמות לכל שלב אשר הופכות משימות שונות לממוכנות, כגון שליחת הודעות דואר, שאלונים והערכות למועמדים המתקדמים בתהליך הגיוס. מיכון זה מפחית באופן משמעותי את הזמן והמאמץ הנדרשים כהשקעה מצד צוות הגיוס, וחוסך מהם ניפוי ידני של פניות לא רלוונטיות.

יתר על כן, עם נתונים המראים כי 30% ממחפשי העבודה באינטרנט אינם ששים להשקיע יותר מ -15 דקות על הבקשה שלהם, ATS מקצה לקצה של Elevatus מציע פתרון המייעל את כל תהליך הגשת הבקשה. הממשק הידידותי והיעיל שלה מפשט את חוויית המועמד, ומאפשר לאנשים להגיש מועמדות למשרות תוך מספר דקות. גישה זו משפרת את היעילות והנגישות הכוללת של תהליך הגשת המועמדות עבור המועמדים הפוטנציאליים של Lebara.

\"שיתוף הפעולה שלנו עם Lebara Mobile KSA הוא צעד טרנספורמטיבי שמדגיש את ההשפעה העמוקה של טכנולוגיית Elevatus על מגזר הטלקום וממלכת ערב הסעודית. Elevatus מציעה פתרון מקיף ואראי המאפשר ללקוחות כמו Lebara לרכז את תהליכי הגיוס שלהם, וכתוצאה מכך לחסוך זמן ועלויות משמעותי. אנו גאים להעצים אותם כדי לשפר את חוויות המועמדים, לענות על צרכי הכישרונות שלהם בתחום הטלקום ולתרום ליעדי הצמיחה של הממלכה\".

Elevatus ממוקמת כמובילה בתעשייה, חלוצה במגמות שמשנות את טכנולוגיית משאבי האנוש במטרה להתמודד עם האתגר המתמשך של מחסור בכישרונות בסביבה העסקית המשתנה במהירות. באמצעות שיתוף פעולה עם Elevatus, חברות כמו Lebara Mobile KSA משיגות יתרון בולט, תוך מיקוד תהליכי הגיוס שלהן, חסכון בזמן ומשאבים, זיהוי מהיר של כישרונות מובילים ושיפור חוויית המועמד. הגישה החדשנית של Elevatus מעצימה אותם לטפח צמיחה וחוסן בתוך סביבת שוק שמשתנה כל הזמן, מה שהופך את Elevatus לכוח מניע בתחום הגיוס לטלקום.

קבצים מצורפים

EVA-SSESS: AI Video Interviewing Software

EVA-REC: AI-Powered ATS

Lebara\'s Career Page Powered By Elevatus

Awards and Accolades

Elevatus\' Word-Class Integrations

EVA-BOARD: Advanced Onboarding Software

What Lebara Will Achieve

Lebara Can Now Save 90% of its Recruiting Time

A Strategic Partnership

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GlobeNewswire

סגור לתגובות על Elevatus מעצימה את Lebara Mobile KSA להתמקד בגיוס עובדים באמצעות פתרונות גיוס זריזים

מאת:

פרסם באתר כ - 1266 מאמרים.

.

דילוג לתוכן