המעבד הגרפי Vector Graphics GPU  של VeriSilicon נבחר על ידי LG Electronics

22 בנובמבר 2023 | מאת: | מאמרים בקטגוריה הודעות לעיתונות

המעבד הגרפי Vector Graphics GPU  של VeriSilicon נבחר על ידי LG Electronics

 

מעבד ה-2.5D GPU שנמצא בשיווק המוני תומך באופן מלא בתקני התעשייה SVG ו-LVGL, דרך ה-VGLite API של VeriSilicon.

שנחאי, 21 בנובמבר 2023, (BUSINESS WIRE):

VeriSilicon (688521.SH) הודיעה היום כי LG Electronics, Inc. (LG) הטמיעה את מעבד החברה GCNanoUltraV 2.5D GPU, בעל הביצועים המוכחים וצריכת ההספק הנמוכה, עבור מערכת ה-SoC הקניינית הבאה שלה, שתאפשר לצייד יישומים שונים ביכולות גרפיות מרהיבות.

יחידת העיבוד הגרפי Vivante GCNanoUltraV 2.5D GPU של VeriSilicon משלבת את דרייבר ה- VGLite API driver הקומפקטי שפותח על ידי החברה לצורך תמיכה בספריית ה- Light and Versatile Graphics Library (LVGL) הפופולרית, וכך מאפשר יצירת ממשק משתמש (UI) חזותי מרהיב לרוחב מגוון רחב של פלטפורמות תוכנה. ה- GCNanoUltraV 2.5D GPUאף תומך בשפת ה- Scalable Vector Graphics (SVG) עם כלי המקור הפתוח SvgVGLiteRenderer של VeriSilicon, אשר מנתח קובצי SVG ומעבד תכני SVG דרך ה-VGLite API.

לדברי ג'אונגיו יאנג, סמנכ"ל וראש מעבדת ה- SoC Fundamental Technologyב-:LG "בחרנו ב- Vector Graphics IP של VeriSilicon בזכות התכונות החדשניות שלו וביצועיו במסגרת יישומים מבוססי גרפיקה. על ידי שילוב טכנולוגיה זו בקו ה-SoC של LG, אנו צופים שיפור של חוויית הלקוח הכוללת וחיזוק היצע המוצרים שלנו".

וויי-ג'ין דאי, סמנכ"ל בכיר ומנהל כללי של חטיבת ה-IP ב-VeriSilicon, אומר: "בתקופה שבה הטכנולוגיה מעצבת מחדש את האלקטרוניקה הצרכנית באופן מתמיד, אנחנו עדים להתפתחות מהירה של מוצרים רלוונטיים. ב-VeriSilicon, אנחנו מחויבים עמוקות לפריצת גבולות החדשנות ולשיפור חוויות הלקוח דרך פורטפוליו ה-IP העוצמתי שלנו, וזאת באמצעות מדד PPA (Power, Performance, Area) ממוטב. השותפות שלנו עם LG תחזק עוד יותר את נוכחותנו בשוק האלקטרוניקה הצרכנית".

אודות  VeriSilicon

VeriSilicon מחויבת לספק ללקוחות שירותי סיליקון מבוססי פלטפורמה, בהתאמה אישית ותחת קורת גג אחד, וכן שירותי רישוי IP של מוליכים למחצה תוך מינוף ה-IP הקנייני שלה. למידע נוסף, בקרו בכתובת: www.verisilicon.com

למידע נוסף:

[email protected]

מקור: VeriSilicon

תוכן הודעה זו בשפת המקור, הוא הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. התרגומים הם למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם עם המסמך בשפת המקור, שהוא הגרסה היחידה של טקסט זה שהוא בעל תוקף משפטי.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire

סגור לתגובות על המעבד הגרפי Vector Graphics GPU  של VeriSilicon נבחר על ידי LG Electronics

מאת:

פרסם באתר כ - 1266 מאמרים.

.

דילוג לתוכן