מרי קיי מכריזה על שותפות עם Global Shea Alliance במטרה לקדם את הקיימות ואת העצמת הנשים

22 בנובמבר 2023 | מאת: | מאמרים בקטגוריה הודעות לעיתונות

מרי קיי מכריזה על שותפות עם Global Shea Alliance במטרה לקדם את הקיימות ואת העצמת הנשים

דאלאס, 22 בנובמבר 2023, (BUSINESS WIRE):

Mary Kay Inc., מותג יופי בינלאומי שממוקד בקידום העוצמה הנשית, שמח להכריז על חברותו ב-Global Shea Alliance (GSA), איגוד תעשייה שלא למטרת רווח, אשר מתכנן, מפתח ומממש אסטרטגיות שמקדמות תעשיית שיאה תחרותית ובת קיימא בכל רחבי העולם. השותפות החדשה עולה בקנה אחד עם מחויבותה של Mary Kay לקיימות ועם חזונה בנוגע להעצמה כלל עולמית של נשים.

ערכי הליבה של ה-GSA מושתתים על קידום שרשרת ערך מכילה, שמטפחת תעשייה תחרותית ומניעה עסקים, על ידי הבטחת קיימות ושמירה על חיסיון במהלך העסקאות שמתקיימות מול בעלי העניין.

"אנחנו נלהבים להצטרף ל-Global Shea Alliance", אומרת דברה גיבינס, מנכ"לית Mary Kay. "שותפות זו מהווה שלב משמעותי במסע שלנו לקידום עסקי יופי בני קיימא. על ידי שיתוף פעולה עם ה-GSA, אנחנו שואפים להמשיך ולמנף את הפוטנציאל המהפכני של חמאת שיאה בתחום טיפוח העור והקוסמטיקה".

ממטאו דיאפו,  נשיאת ה-Global Shea Alliance, הביעה התלהבות מן השותפות החדשה. "אנחנו מקדמים בשמחה את Mary Kay Inc.", היא אומרת. "המוניטין המושלם של החברה, כמקדמת אחריות חברתית תאגידית וקיימות, משתלבת להפליא עם החזון שלנו. אנחנו שמחים לשתף פעולה עם Mary Kay במטרה לקדם שינוי חיובי משמעותי בתעשיית הקוסמטיקה. יחד, אנחנו מתכוונים לגבש סטנדרטים חדשים של הענף עבור אחריות חברתית וסביבתית, אשר יאפשרו להעצים אנשים, לקדם קיימות ולטפח עתיד יציב יותר עבור מיליוני הנשים שתלויות בשיאה".

השותפות המרגשת בין Mary Kay Inc. לבין ה-Global Shea Alliance, שתצא לדרך במהלך השנה הקרובה, תוביל יוזמות שמיועדות לשפר את הרווחה הכלכלית של המלקטים והמעבדים של פרי השיאה ויאפשרו לנקוט במאמצים חיוניים שמיועדים לשקם את שטחי הגידול המידלדלים שבערבות מערב אפריקה.

מוקדם יותר החודש, Mary Kay אירחה את אהרון אדו, מנהל ה-GSA, ואת אולאוונמי אושולקה, סגן מנהל ה-GSA, במתקן הייצור שלה שממוקם במרכז הייצור/המחקר והפיתוח ע"ש ריצ'רד ר. רוג'רס (R3) שבלואיסוויל, טקסס, וזאת במסגרת ביקור שלאחריו נערכה פגישה לצורך בחינת סינרגיות והזדמנויות לפעילות משותפת.

אודות  Mary Kay

עכשיו, בעבר ובעתיד. מרי קיי אש הייתה אחת מהחברות הראשונות שהצליחו לפרוץ את תקרת הזכוכית. בשנת 1963 היא הקימה בטקסס את מותג החלומות שלה למוצרי יופי, במטרה אחת: להעשיר את חייהן של נשים. חלום זה פרח והפך לחברה גלובלית המעסיקה מיליוני נציגי מכירות עצמאיים ביותר מ-35 מדינות. במשך 60 שנה, ההזדמנות שמרי קיי העניקה הובילה להעצמתן של נשים באמצעות חינוך, חונכות, הסברה וחדשנות ועזרה להן להגדיר את עתידן. מרי קיי משקיעה במדע שמאחורי היופי ובייצור של מוצרים לטיפוח העור, קוסמטיקה צבעונית, תוספי תזונה ובשמים מן השורה הראשונה. מרי קיי מאמינה בחשיבות שימור כדור הארץ לדורות הבאים, בהגנה על נשים שחלו בסרטן ובנשים שחוו או חוות התעללות במשפחה, ובצורך לעודד בני נוער לממש את החלום שלהם. קבלו מידע נוסף בכתובת marykayglobal.com, חפשו אותנו ב-Facebook, Instagram ו-LinkedIn או עקבו אחרינו ב-X (לשעבר טוויטר).

 

אודות  Global Shea Alliance

ה-GSA הוא איגוד תעשייה שלא למטרת רווח, שבו 919 חברים מ-39 מדינות, כולל נשים שעוסקות בליקוט ובעיבוד, מותגים ומשווקים, ספקי רכיבים, ארגוני חברה אזרחית, מוסדות מחקר וקובעי מדיניות. דרך שותפויות ציבוריות-פרטיות, ה-GSA מקדם קיימות, שיטות עבודה מומלצות ותקני איכות בתעשייה, לצד ביקוש לשיאה במגזרי המזון והקוסמטיקה. למידע נוסף, בקרו בכתובת https://globalshea.com.

 

 

גלריית תמונות/מולטימדיה אפשר למצוא בכתובת –

https://www.businesswire.com/news/home/53861266/en

 

למידע נוסף:

Mary Kay Inc. Corporate Communications
marykay.com/newsroom
972.687.5332 או  [email protected]

מקור: Mary Kay Inc.

 

תוכן הודעה זו בשפת המקור, הוא הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. התרגומים הם למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם עם המסמך בשפת המקור, שהוא הגרסה היחידה של טקסט זה שהוא בעל תוקף משפטי.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire

סגור לתגובות על מרי קיי מכריזה על שותפות עם Global Shea Alliance במטרה לקדם את הקיימות ואת העצמת הנשים

מאת:

פרסם באתר כ - 1267 מאמרים.

.

דילוג לתוכן