XOOX, שירות הרשת הראשון בעולם לחיות מחמד גורם לבאז עם השקתו

22 בנובמבר 2023 | מאת: | מאמרים בקטגוריה הודעות לעיתונות

 

XOOX, שירות הרשת הראשון בעולם לחיות מחמד גורם לבאז עם השקתו

XOOX LAB, INC

XOOX מובילה את זירת שירותי הרשת לחיות מחמד עם התכונות החדשניות שלה, כולל אתגרי תוכן קצרים, מוזיקה ייעודית לחיות מחמד וניהול בריאות מהפכני.

– פופולרי בזכות אתגרי התוכן הקצרים שלו, מוזיקה לחיות מחמד, אפליקציית ערכת אבחון מחלות וכו'.

– מתן שירות קונספטואלי חדש עם רישום תעודת זהות באמצעות עיני חיות מחמד

ניו יורק, 21 בנובמבר 2023 (GLOBE NEWSWIRE):

XOOX, אפליקציית שירות הרשת לחיות מחמד (PNS) המציעה אתגרי תוכן קצרים, הושקה החודש, וזוכה להצלחה גלובלית בקרב בעלי חיות מחמד. XOOX השיקה את השירות שלה עם פרסומת בטיימס סקוור בניו יורק המדגישה את ההתמקדות הבלעדית שלה בחברים ההולכים על ארבע שלנו.

 

XOOX פועלת באופן ייחודי באמצעות חשבונות של חיות מחמד באמצעות רישום Pet ID שהומצא בידי צוותי מחקר וקבוצות בינה מלאכותית גלובליים של XOOX, כולל מומחים וטרינרים מרחבי העולם, תוך שימוש בטכניקות זיהוי ביומטריות חדשניות כגון דפוסי עפעפיים וקמטים מסביב לעיניים. צוות המחקר של XOOX הצהיר, "באמצעות Pet ID חיות מחמד מזוהות כבעלות חשבון ב-XOOX, מה שמאפשר לבצע פעילויות שונות כגון רישום חיות מחמד, ביטוח, ניהול רפואי ויצירת חברים. בנוסף, כדי לשפר את הדיוק של הזיהוי הביומטרי, אימצנו שיטה שהיא עליית מדרגה מטביעות אף וסריקות קשתית".

 

ב-XOOX, חיות מחמד הופכות למשפיעניות באמצעות ה-Pet ID שלהן שמספק נראות רבה יותר בזכות שיתוף חיי היומיום שלהן, אינטראקציה עם עוקבים והשתתפות באתגרי תוכן קצרים. הם צוברים נקודות עבור פעילויות שונות, בהן ניתן להשתמש באפליקציות מקושרות, ליצירת אוואטרים ולרכישת מוצרים. בעלי חיות מחמד, שמכונים Petlers, מנהלים את ה-Pet ID של חיות המחמד שלהם ותומכים בהן בפעילותן. מתוך שאיפה לטפח שינוי חיובי בגישה לחיות מחמד, XOOX מקדמת בברכה גם אנשים שכרגע אין להם חיות מחמד. עם זאת, משתמשים אלו לא יוכלו בשלב זה לפרסם תוכן. פיטר קים, יועץ טכני ב-XOOX, אמר, "XOOX שואפת ליצור מרחב חיובי שבו אנשים מודרניים יכולים לברוח מהמציאות המסובכת ולהתחבר עם חיות המחמד שלהם. XOOX תאפשר לחיות מחמד ליצור זיכרונות נוספים עם ה-Petlers שלהן על ידי שימוש בגישה של יצירת סיפורים ושירותים ייחודיים ואינפורמטיביים".

 

העולם של XOOX מלא בתוכן בלעדי עבור חיות מחמד. אפליקציית המוזיקה הפופולרית ביותר שלה (XOOX M) מאפשרת ל-Petler לבחור מוזיקה שמתאימה להעדפות חיית המחמד. האפליקציה, שנוצרה באמצעות פיתוח תוכן בידי Jo studios (מנכ"ל: ווג'ין צ'ו), חברה שהיא שותפת תוכן של XOOX, מיועדת לחיות מחמד שמחכות לבעליהן ומציעה כיום למעלה מ-3,000 שירים. Petlers יכולים גם ליצור ולהעלות מוזיקה משלהם, לצבור נקודות פופולריות, שאותן הם יוכלו לבזבז עבור חיות המחמד שלהם. XOOX M מבטיח חווית האזנה ידידותית לחיות מחמד ברמת דציבלים נוחה.

 

מוצר נוסף נמצא בפיתוח עם Push Pull System (מנכ"ל: סאנגמיון סונג). על ידי שימשו באנליזה ובטכניקות לימוד מעמיקות, מוצר זה יקבע האם חיות מחמד באמת נהנות ממוזיקה ואינן מתייחסות אליה כרעש. המוצר יסונכרן באופן חלק עם מצלמות ורמקולים לחיות מחמד, והוא יציע המלצות מוזיקה מותאמות עבור חיות המחמד שלכם.

כבעלי חיות מחמד, כדאי לשים לב לקידום ההשקה הנוכחי של האפליקציה. לכבוד ההשקה, XOOX מחלקת 10,000 ערכות בדיקת שתן בחינם לבעלי חשבונות ברחבי העולם. ערכות בדיקה אלה מספקות דרך פשוטה לזהות מחלות באמצעות שתן של בעלי חיים, מה שהופך אותן לאידיאליות עבור חיות מחמד באזורים עם גישה מוגבלת לטיפול וטרינרי, ועוזרות לשמור על רווחתן של חיות המחמד האהובות שלכם.

יתר על כן, בהתבסס על השקת אפליקציית ערכת אבחון השתן לחיות מחמד עם Medi Cloud, חברת ניתוח גנטי גלובלית המבוססת על טכנולוגיית NGS, חברת XOOX תשיק גם יישומים המקשרים DNA של חיות מחמד ו- MBTI.

עם ההרשמה, סנט אחד נתרם אוטומטית לקרן XOOX. תרומות אלה יופנו לקמפיינים ברחבי העולם שמטרתם להשפיע באופן חיובי על חקיקה הקשורה לחיות מחמד. עם XOOX מעצימים חיות מחמד לשחק תפקיד מרכזי בעולמנו, יש אמונה חזקה שזה יתרום באופן משמעותי ליצירת סביבה תומכת יותר וידידותית לחיות מחמד.

למידע נוסף:

XOOX LAB, INC

www.xoox.pet

Kristen Kim

Tel.: +1 (213) 944-2679

Email: [email protected]

תמונת יח"צ הנלווית להודעה זו זמינה:

https://www.globenewswire.com/NewsRoom/AttachmentNg/1f092720-eaa2-478b-8bd4-99fa5c3fc51c

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GlobeNewswire

סגור לתגובות על XOOX, שירות הרשת הראשון בעולם לחיות מחמד גורם לבאז עם השקתו

מאת:

פרסם באתר כ - 1266 מאמרים.

.

דילוג לתוכן