האחים גורדון משתפים פעולה עם Maynards Europe כדי למכור את נכסי מפעל פיתוח וייצור המנורות של AURORA Lichtwerke

22 בנובמבר 2023 | מאת: | מאמרים בקטגוריה הודעות לעיתונות

האחים גורדון משתפים פעולה עם Maynards Europe כדי למכור את נכסי מפעל פיתוח וייצור המנורות של AURORA Lichtwerke

קלן, 22 בנובמבר 2023 (GLOBE NEWSWIRE):

Gordon Brothers, חברת הייעוץ וההשקעות הגלובלית, מומחי הנכסים העולמיים, משתפים פעולה עם Maynards Europe כדי למכור במכירה פומבית מקוונת את נכסי מפעל פיתוח וייצור המנורות של AURORA Lichtwerke.

המכירה הפומבית בת היומיים ב-29-30 בנובמבר ליותר מ-2,000 לוטים באייכשטאט, גרמניה, כוללת 19 פסי ייצור של נורות LED, הלוגן ופריקה, מפעל SMD המוגדר לייצור LED, וציוד מעבדה, אבטחת איכות, תמיכה במפעל ותחזוקה.

"נדיר שקווי הייצור של אותות הלוגן ופנסי אולפן עבור שדות תעופה, תנועה, רכבות ויישומים רפואיים מגיעים לשוק", אמר ד"ר אנדריאס קמפר, מנכ"לGordon Brothers . "עם סגירתו המוחלטת של המפעל, לנכסים אלה יש ביקוש גבוה, ואנו רואים התעניינות גלובלית משמעותית מצד יצרנים מבוססים בתעשייה".

"אנחנו נרגשים למכור את הנכסים מ-AURORA Lichtwerke, שהיה בעבר אתר ייצור המנורות הגדול בעולם", אמר דניאל קרוגר, מנכ"ל Maynards Europe. "זוהי הזדמנות ייחודית עבור יזמים ויצרנים בקנה מידה גדול להרחיב את הקיבולת ואת מגוון המוצרים שלהם".

כדי לצפות ברשימה המלאה של הנכסים הזמינים ולהירשם להצעות מחיר, אנא בקרו באתר האינטרנט של Maynards.

Gordon Brothers ממנפים עשרות שנות ניסיון בקנייה, מכירה, תפעול והערכת שווי של נכסים בכלכלה התעשייתית ברחבי אוסטרליה, ברזיל, קנדה, בריטניה, אירופה, יפן וארה"ב.

אודות Gordon Brothers

מאז 1903, האחים גורדון –  Gordon Brothers ( www.gordonbrothers.com) סייעו למלווים, צוותי ניהול, יועצים ומשקיעים להתקדם במהלכי שינוי. החברה מביאה שילוב רב עוצמה של מומחיות והון ללקוחות, ומפתחת פתרונות מותאמים על בסיס משולב או עצמאי בארבעה תחומי שירותים: הערכות שווי, רכישות, מימון והשקעה. בין אם כדי לעודד צמיחה או להקל על איחוד אסטרטגי, Gordon Brothers משתפים פעולה עם חברות במגזר הקמעונאי, המסחרי והתעשייתי כדי לספק נזילות מרבית, להעמיד נכסים לשימוש בערך הגבוה והטוב ביותר ולהקטין ההתחייבויות. החברה מבצעת מדי שנה השקעות והערכות בשווי של יותר מ-100 מיליארד דולר, ומספקת הון לטווח קצר וארוך ללקוחות בתהליכי שינוי. Gordon Brothers מלווה ומשקיעה במותגים, נדל"ן, מלאי, חובות, מכונות, ציוד ונכסים אחרים, ביחד ובנפרד, על מנת לספק ללקוחות פתרונות נזילות מעבר לשירותי הרכישה וההערכה המובילים בשוק. מטה החברה בבוסטון, עם למעלה מ-30 משרדים בחמש יבשות.

אודות Maynards

Maynards, שנוסדה בשנת 1902, מתמחה במכירות פומביות, מכירות חיסול והערכת ציוד תעשייתי ומלאי מסחרי/קמעונאי. עם משרדים ברחבי ארצות הברית, קנדה, גרמניה, בריטניה, סין ויפן, החברה מבצעת באופן קבוע מכירות והערכות שווי נכסים ברחבי העולם במגוון רחב של תעשיות. ל- Maynards יש את המומחיות והמשאבים לנהל בו זמנית מכירות מכונות וחיסול מפעלים בכל תחומי התעשייה הכבדה, כולל ייצור רכב, פלסטיק, מוליכים למחצה, פארמה, אנרגיה, מזון, עיבוד מתכת, עיסת נייר, מנסרה, כרייה, הדפסה ועיבוד עץ. Maynards Europe GmbH היא חברת בת של Maynards.

www.maynards.com

לפרטים נוספים:

Lauren Nadeau

Gordon Brothers

+1.617.422.6599

[email protected]

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GlobeNewswire

סגור לתגובות על האחים גורדון משתפים פעולה עם Maynards Europe כדי למכור את נכסי מפעל פיתוח וייצור המנורות של AURORA Lichtwerke

מאת:

פרסם באתר כ - 1266 מאמרים.

.

דילוג לתוכן