סטיבן ווית'נל מצטרף ל-Evercore כיועץ בכיר לתחום המתכות, החומרים והכרייה באזור EMEA

21 בנובמבר 2023 | מאת: | מאמרים בקטגוריה הודעות לעיתונות

סטיבן ווית'נל מצטרף ל-Evercore כיועץ בכיר לתחום המתכות, החומרים והכרייה באזור EMEA

 

ניו יורק, 20 בנובמבר 2023, (BUSINESS WIRE):

Evercore (NYSE: EVR) הכריזה היום, כי סטיבן ווית'נל הצטרף לחברה ומשמש כיועץ בכיר שמקום מושבו לונדון, עם התמקדות בתחומי המתכות, החומרים והכרייה.

סטיבן ווית'נל יוביל את עסקי הייעוץ של החברה במגזר עם התמקדות באירופה, המזרח התיכון ואפריקה. הוא מגיע ל- Evercoreכשמאחוריו 20 שנות ניסיון בתחומי הייעוץ ובנקאות ההשקעה. עד שנת 2019, סטיבן ווית'נל כיהן כראש תחום בנקאות ההשקעה במתכות ובכרייה באזור EMEA ב-Goldman Sachs. מאז הוא כיהן גם כדירקטור חיצוני עבור מספר חברות גלובליות וכנאמן במספר קרנות צדקה.

סטיבן ווית'נל יעבוד בצמוד לג'ון סטרטין, שעומד בראש קבוצת המתכות, החומרים והכרייה, וגם בצמוד למנהלים הבכירים של Evercore, במטרה לקדם את הנוכחות הגלובלית המובילה של החברה במגזר. לדברי ג'ון סטרטין, "סטיבן הוא יועץ מוערך ומהימן לחברות שעוסקות בכרייה ובעיבוד מתכות, ואני שמח לעבוד עמו שוב במטרה להעמיק ולהרחיב את הכיסוי שאנו מעניקים למגוון חברות חשובות במגזר שלנו ברחבי אירופה, המזרח התיכון ואפריקה".

מת'יו לינדזי-קלארק, מנכ"ל European Advisory, אומר "אני שמח להוסיף אדם בסדר גודל של סטיבן לעסקי הייעוץ של Evercore כאן בלונדון. לסטיבן קשרים חזקים ומבוססים בענפי המתכות, החומרים והכרייה הגלובליים והוא מביא עמו  לצוות שלנו ניסיון ופרספקטיבה יקרים מפז".

לדברי סטיבן ווית'נל, "אני גאה להצטרף ל-Evercore ולתרום להמשך הצמיחה של מערך הייעוץ של החברה. הגישה שבה נוקטת החברה כלפי מתן ייעוץ, והאחריות הנרחבת והעמוקה שלה, מתאימים היטב לצורכי חברות שהינן commodity-cyclical וחברות קשורות בענף. אני מצפה לסייע בקידום הגישה המבודלת של Evercore בקרב הלקוחות".

סטיבן ווית'נל הוא פרופסור בפועל בתחום הכספים בבית הספר לעסקים של אוניברסיטת דרהאם. הוא בוגר התוכנית למנהלים INSEAD ומכהן במועצת הנאמנים של ה-London Library.

אודות Evercore

Evercore (NYSE: EVR) היא חברת ייעוץ גלובלית מובילה ובלתי תלויה בתחום בנקאות ההשקעה. אנחנו מסייעים ללקוחותינו להשיג תוצאות איכותיות דרך ייעוץ מהימן, בלתי תלוי וחדשני בנוגע לנושאים בעלי חשיבות אסטרטגית, שאותו אנו מספקים למועצות מנהלים, צוותי הנהלה ובעלי מניות, לרבות מיזוגים ורכישות, ייעוץ אסטרטגי לבעלי מניות, בנייה מחדש ומבנה הון. Evercore גם מסייעת ללקוחות בגיוס הון ציבורי ופרטי, מספקת שירותי חקר אקוויטי ומכירות אקוויטי וכן מימוש מסחר בסוכנויות ומספקת שירותי ניהול הון והשקעות לגורמים פרטיים בעלי ערך נקי גבוה ולמשקיעים מוסדיים. החברה, שמשרדיה הראשיים בניו יורק, נוסדה בשנת 1995. היא מחזיקה משרדים וסניפים במרכזים פיננסיים מובילים ביבשת אמריקה, אירופה, המזרח התיכון ואסיה.

למידע נוסף, בקרו בכתובת www.evercore.com.

למידע נוסף

 

איש קשר לעסקים:
מת'יו לינדזי-קלארק
מנכ"ל, ייעוץ גלובלי, EMEA
[email protected]

איש קשר לתקשורת:
ג'יימי איסטון
ראש תחום תקשורת וחוץ
[email protected]

או

שרי דונד / זאק קווי
Dukas Linden Public Relations
[email protected]
(646) 722-6531

אשת קשר למשקיעים:
קייטי האבר
ראש קשרי משקיעים ו-ESG
[email protected]

מקור: Evercore

תוכן הודעה זו בשפת המקור, הוא הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. התרגומים הם למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם עם המסמך בשפת המקור, שהוא הגרסה היחידה של טקסט זה שהוא בעל תוקף משפטי.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire

סגור לתגובות על סטיבן ווית'נל מצטרף ל-Evercore כיועץ בכיר לתחום המתכות, החומרים והכרייה באזור EMEA

מאת:

פרסם באתר כ - 1266 מאמרים.

.

דילוג לתוכן