ריסקיפייד מקבלת את אישור בית המשפט בישראל לתוכנית רכישה חוזרת של מניות בשווי של 75 מיליון דולר

21 בנובמבר 2023 | מאת: | מאמרים בקטגוריה הודעות לעיתונות

ריסקיפייד מקבלת את אישור בית המשפט בישראל לתוכנית רכישה חוזרת של מניות בשווי של 75 מיליון דולר

 

ניו יורק, 20 בנובמבר 2023, (BUSINESS WIRE):

חברת ריסקיפייד Riskified Ltd. (NYSE:RSKD), מובילה בתחום הפתרונות למניעת הונאות מסחר אלקטרוני ובתחום פיתוח פתרונות חכמים לניהול סיכונים, הודיעה על קבלת אישור מבית המשפט בתל אביב (להלן "בית המשפט בישראל") ליישום התוכנית שעליה הכריזה מוקדם יותר לביצוע רכישה חוזרת של מניות (להלן "תוכנית רכישה חוזרת"), במסגרתה תבצע החברה רכישה חוזרת של מניות רגילות בשווי של עד 75 מיליון דולר. האישור שהתקבל מבית המשפט בישראל תקף עד 19 במאי 2024. החברה תוכל להגיש לבית המשפט בקשה להארכה בהתאם לצורך.

עידו גל, מנכ"ל החברה, ציין: "אנחנו שמחים להודיע שבית המשפט בישראל אישור את התוכנית לביצוע רכישה חוזרת שלנו. אנחנו צפויים למנף את התוכנית על מנת שנוכל לנצל הזדמנויות אטרקטיביות לביצוע רכישה חוזרת של המניות שלנו כדי לנהל את שיעור הדילול שלהן. הדו"חות הכספיים החיוביים שלנו מאפשרים לנו להמשיך להשקיע בצמיחה של הפעילות העסקית, כמו גם לקדם ערך עבור בעלי המניות באמצעות יישום התוכנית לרכישה חוזרת של מניות".

התוכנית לרכישה חוזרת של מניות, שאושרה על ידי דירקטוריון החברה (להלן "הדירקטוריון") ב-8 באוגוסט 2023, מאפשרת לחברה לבצע מעת לעת רכישה חוזרת של מניות רגילות במהלך המסחר הרגיל בשוק, כולל באמצעות תוכניות סחר שעומדות בכלל 10b5-1 במסגרת התיקון לחוק הרשות לניירות ערך מ-1934 (להלן "חוק הראשות לניירות ערך"), באמצעות ביצוע עסקאות רכישה פרטיות או בכל אופן אחר שאינו חורג מהמותר במסגרת חוקי ניירות הערך הפדרליים בארצות הברית. החברה עשויה לבצע רכישה חוזרת במלוא הסכום שצוין או בחלק. התזמון, כמו גם המספר והערך של המניות שיירכשו במסגרת התוכנית, ייקבעו על ידי החברה ועל פי שיקול דעתה בהתאם לתוכנית שאושרה על ידי הדירקטוריון ועל פי מגוון גורמים, לרבות הערכות ההנהלה לגבי הערך הפנימי של מניות החברה הרגילות, מחיר השוק של מניות החברה הרגילות, תנאי השוק והתנאים הכלכליים, רמת הנזילות, הזדמנויות השקעה חלופיות ודרישות של חוקים חלים. התוכנית לרכישה חוזרת אינה מהווה התחייבות של החברה לבצע רכישה חוזרת של מספר נקוב של מניות רגילות והיא עשויה להיות מושעית, לעבור שינויים או להיפסק בכל עת וללא כל הודעה מוקדמת. ביצוע הרכישות החוזרות של המניות ימומנו באמצעות מזומנים ושווי ערך מזומנים.

אודות  Riskified

Riskified (NYSE:RSKD) מעצימה עסקים להגדיל את ההכנסות והרווחים שלהם ממסחר אלקטרוני באמצעות הפחתת סיכונים. רשת שאין לה מתחרים של מותגי מסחר, בוחרת לשתף פעולה עם Riskified לצורך הגנה מובטחת מפני הכחשות עסקה, להיאבק בהונאות ובניצול לרעה של מדיניות בקנה מידה נרחב, ולשפר את שימור הלקוחות. פלטפורמת המודיעין של Riskified בנושא הונאות וסיכונים המופעלת באמצעות בינה מלאכותית, אשר פותחה ומנוהלת על ידי הצוות הגדול ביותר של מנתחי סיכוני מסחר אלקטרוני, מדעני נתונים וחוקרים, ומנתחת את הפרט מאחורי כל אינטראקציה על מנת לספק החלטות בזמן אמת ולחזק תובנות מבוססות-זהות. למידע נוסף, בקרו בכתובת  www.Riskified.com .

 

למידע נוסף:

 

אנשי קשר
קשרי משקיעים:

 

צ'ט מנדל
ראש מחלקת קשרי משקיעים
[email protected]

תקשורת ארגונית:
כריסטינה דינוזו
מנהלת בכירה לתחום התקשורת
[email protected]

מקור: Riskified Ltd.

תוכן הודעה זו בשפת המקור, הוא הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. התרגומים הם למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם עם המסמך בשפת המקור, שהוא הגרסה היחידה של טקסט זה שהוא בעל תוקף משפטי.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire

סגור לתגובות על ריסקיפייד מקבלת את אישור בית המשפט בישראל לתוכנית רכישה חוזרת של מניות בשווי של 75 מיליון דולר

מאת:

פרסם באתר כ - 1266 מאמרים.

.

דילוג לתוכן