פסיפיק גרין רוכשת חמישה פיתוחים לאגירת אנרגיה בסוללות באיטליה בהיקף כולל של 500MW / 2,800MWh

16 בנובמבר 2023 | מאת: | מאמרים בקטגוריה הודעות לעיתונות

 

פסיפיק גרין רוכשת חמישה פיתוחים לאגירת אנרגיה בסוללות באיטליה בהיקף כולל של 500MW / 2,800MWh

דובר, דלאוור, 16 בנובמבר 2023, (GLOBE NEWSWIRE) :

Pacific Green Battery Energy Park (Italia) Srl, חברת בת בבעלות מלאה של Pacific Green Technologies, Inc ("החברה" או "פסיפיק גרין", (OTCQB: PGTK)) מודיעה כי רכשה 51% מהמניות בחמישה פרויקטים איטלקיים ("הפרויקטים") מ-Sphera Energy Srl. 49% הנותרים מהמניות של כל פרויקט יירכשו עם השגת אבני דרך מסוימות בפיתוח.

הפרויקט הראשון של מערכת אגירת אנרגיה בסוללות ("BESS") בהספק של 100 מגה-וואט בקמפניה  (Campania ) הוגש למשרד לאיכות הסביבה וביטחון אנרגטי להיתר, וארבעת הנותרים יושלמו בחודשים הקרובים. ההיתרים הסופיים לכל חמשת הפרויקטים צפויים ברבעון הרביעי של 2024, כאשר התכנון והבנייה ינוהלו על ידי פסיפיק גרין. הפרויקטים יחלו את חיי הפעילות שלהם במשך 35 שנה בסוף 2025.

מהאל פדלה, שותף ומנכ"ל Sphera Energy, אמר: "לאחר השקתנו לפני 12 חודשים כאחת מפלטפורמות פיתוח אחסון הסוללות הייעודיות הראשונות באיטליה, אנו נרגשים להיכנס לשותפות זו עם Pacific Green כדי לספק פרויקטים באיכות גבוהה בשוק אחסון האנרגיה האיטלקי הצומח במהירות"

סקוט פולטר, מנכ"ל פסיפיק גרין, הוסיף:  "בהתבסס על ההצלחה שלנו בפיתוח ומכירה של פארק האנרגיה ריצ'בורו של פסיפיק גרין בהספק של 100 מגה-ואט-שעה והפיתוח של Sheaf Energy בבריטניה בהספק של 375 מגה-ואט-שעה, איטליה מייצגת את הצעד הבא בהתרחבות האירופית של פסיפיק גרין לשווקים אחרים שבהם נכסי סוללות יהיו המפתח בהפעלת יעדי Net-Zero לאומיים ושל האיחוד האירופי. באיטליה, שבה תנאי השוק מעדיפים פרויקטים בעלי משך זמן ארוך יותר, אנו צופים כי פורטפוליו זה יהיה בעל קיבולת אנרגיה של בין שניים לשלושה ג'יגה-וואט שעה.

אודות Pacific Green Technologies, Inc:

פסיפיק גרין מתמקדת במתן מענה לצורך העולמי באנרגיה יותר נקייה ובת קיימא. היא מציעה מערכות לאגירת אנרגיה בסוללות ואנרגיה סולארית בקנה מידה גדול, טכנולוגיות מתחדשות וסביבתיות.

למידע נוסף, בקרו באתר האינטרנט של פסיפיק גרין: www.pacificgreen.com

למידע נוסף:

Scott Poulter, Chairman & CEO

Pacific Green Technologies, Inc.

T: +1 (302) 601-4659

[email protected]

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GlobeNewswire

סגור לתגובות על פסיפיק גרין רוכשת חמישה פיתוחים לאגירת אנרגיה בסוללות באיטליה בהיקף כולל של 500MW / 2,800MWh

מאת:

פרסם באתר כ - 1266 מאמרים.

.

דילוג לתוכן