פליטות מתאן נותרו אתגר חמקמק עבור תעשיית הנפט והגז

15 בנובמבר 2023 | מאת: | מאמרים בקטגוריה הודעות לעיתונות

פליטות מתאן נותרו אתגר חמקמק עבור תעשיית הנפט והגז

לונדון ויוסטון וסינגפור, 15 בנובמבר 2023, (GLOBE NEWSWIRE):

מתאן נותר אתגר משמעותי עבור תעשיית הנפט והגז. COP28 עשוי להיות רגע היסטורי עבור התחייבויות להפחתת מתאן, וחברות וממשלות יצטרכו לנקוט צעדים חזקים כדי להפחית את הפליטות ולאכוף סטנדרטים חדשים, על פי דו"ח חדש של Horizons מ- Wood Mackenzie(ווד מקנזי).

מתאן אחראי לכמעט שליש מהעלייה הנגרמת על ידי פליטות בטמפרטורות העולמיות מאז תחילת העידן התעשייתי, ותעשיית הנפט והגז מוערכת כאחראית לעד רבע מפליטות המתאן הנגרמות על ידי בני אדם (אנתרופוגניות), על פי הדו"ח משימה בלתי נראית: התמודדות עם אתגר המתאן של תעשיית הנפט והגז.

על פי כלי השוואת הפליטות של Wood Mackenzie , הפסדי מתאן טיפוסיים לשדה הם קטנים – פחות מ-500 ק"ג לשעה (כ-0.65 מיליון רגל מעוקב ליום), שזה מתחת לרזולוציה המדידה של רוב הלוויינים הנוכחיים – אבל לכ-96% מכל השדות יש פליטות בקנה מידה כזה, מה שהופך את זה לבעיה גדולה ומצטברת. פליטות משמעותיות יותר משדות גדולים יותר מפוזרות לעתים קרובות על פני מתקני ייצור מרובים, מה שהופך אותם לקשים יותר לכימות.

תפקיד הממשלה

על פי הדו"ח, פעולות הממשלה יהיו חיוניות למאמצי הצמצום, עם שלוש פעולות ברמה גבוהה שיכולות לעודד התקדמות:

  1. שאפתנות גדולה יותר. מדיניות ניתנת ליישום ואכיפה תהיה התחלה חיובית, כגון שיתוף פעולה גלובלי לעצירת כל התלקחות ואוורור בקנה מידה גדול.
  2. אכיפה עקבית. קובעי מדיניות ורגולטורים חייבים לשתף פעולה עם התעשייה כדי לקבוע יעדים מציאותיים ולוחות זמנים להפחתת פליטות, תוך הבטחה כי אגרות וקנסות מוטלים כראוי ופרצות נסגרות.
  3. תמיכה כספית בטכנולוגיה. ממשלות יכולות לתמוך במימון לשיפור טכנולוגיית המדידה ופתרונות הפחתה. לדוגמה, כחלק מחוק הפחתת האינפלציה בארה"ב (IRA) מימון בסך 350 מיליון דולר זמין לניטור והפחתת פליטות מתאן.

למידע נוסף:

Kevin Baxter
+44 330 124 9400
[email protected]

Vivien Lebbon
+44 330 174 7486
[email protected]

Mark Thomton
+1 630 881 6885
[email protected]

Hla Myat Mon
+65 8533 8860
[email protected]

The Big Partnership (UK PR agency)
[email protected]

אודות Wood Mackenzie

ווד מקנזי Wood Mackenzie היא חברת תובנות גלובלית עבור אנרגיה מתחדשת, אנרגיה ומשאבים טבעיים. מונעת על ידי נתונים ומופעלת על ידי אנשים. בעיצומה של מהפכת אנרגיה, עסקים וממשלות זקוקים לתובנות אמינות וישימות כדי להוביל את המעבר לעתיד בר-קיימא. לכן אנו מכסים את כל שרשרת האספקה ברוחב ועומק שאין שני להם, המגובים בניסיון של למעלה מ-50 שנה בתחום משאבי הטבע. כיום, הצוות שלנו, המונה למעלה מ-2,000 מומחים, פועל ב-30 מיקומים גלובליים, ומעניק השראה להחלטות של לקוחות באמצעות ניתוחים, ייעוץ, אירועים ומנהיגות מחשבתית בזמן אמת. יחד, אנו מספקים את התובנה הדרושה להם כדי להפריד בין סיכון להזדמנות ולקבל החלטות אמיצות כשזה הכי חשוב. לקבלת מידע נוסף, בקרו באתר woodmac.com.

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GlobeNewswire

סגור לתגובות על פליטות מתאן נותרו אתגר חמקמק עבור תעשיית הנפט והגז

מאת:

פרסם באתר כ - 1266 מאמרים.

.

דילוג לתוכן