לידרטק ממנה את כריס סטיוארט למנהל כספים ראשי

15 בנובמבר 2023 | מאת: | מאמרים בקטגוריה הודעות לעיתונות

לידרטק ממנה את כריס סטיוארט למנהל כספים ראשי

קוויבק סיטי, קנדה, 15 בנובמבר 2023, (GLOBE NEWSWIRE) :

LeddarTech®, חברת תוכנה לרכב המספקת טכנולוגיית מיזוג חיישנים ותפיסה תחושתית פורצת דרך מוגנת פטנט עבור יישומי ADAS ו-AD, מודיעה בגאווה על מינויו של כריס סטיוארט למנהל כספים ראשי ("CFO").

כמנהל כספים ראשי ב-LeddarTech, כריס סטיוארט יסייע לתמוך בלידרטק בהשלמת המיזוג העסקי עליו הודיעה לאחרונה עם Prospector Capital Corp ובמעבר לחברה ציבורית.

לכריס סטיוארט מעל 20 שנות ניסיון בניהול פיננסי בחברות החל מסטארט-אפים וכלה בחברות ציבוריות גדולות. כריס סטיוארט כיהן בעבר כסמנכ"ל הכספים של Bionano Genomics Inc. (נאסד"ק: BNGO) מספטמבר 2020 עד שהצטרף ל-LeddarTech בנובמבר 2023, ראש Maxwell Ultracapacitors ב-Tesla Inc (נאסד"ק: TSLA) ממאי 2019 עד יולי 2020 וכסגן נשיא לכספים וטכנולוגיית מידע ב-Maxwell Technologies Inc, חברה ציבורית לאגירת אנרגיה,  מיולי 2015 עד מאי 2019, אז נרכשה החברה על ידי טסלה. בנוסף, סטיוארט מילא תפקידי ניהול רבים, כולל סגן נשיא לכספים באנטרופיק תקשורת ומנהל כספים ראשי של V-ENABLE Inc (כיום GroundTruth), מובילה בפרסום סלולרי ממוקד.

כריס סטיוארט הוא בעל תואר ראשון במנהל עסקים מאוניברסיטת דרום קליפורניה ותואר שני במנהל תעשייתי מאוניברסיטת קרנגי מלון.

"אני נרגש להצטרף לחברה בעלת חזון כזה ולעבוד לצד עובדי LeddarTech בתקופה כה מרגשת", אמר כריס סטיוארט. "אני מצפה בקוצר רוח ליצור בריתות אדירות בכל הרמות, כולל עם בעלי המניות של LeddarTech, מועצת המנהלים וצוות ההנהלה שלה, ולתמוך ב-LeddarTech כשהיא פועלת להשלמת השילוב העסקי שלה ולפעול כחברה ציבורית. אני מלא אנרגיה מההישגים של LeddarTech ומצפה לעזור לה לממש את כל הפוטנציאל שלה".

צ'ארלס בולנז'ר, מנכ"ל LeddarTech, אמר: "אני שמח מאוד שכריס הצטרף לצוות ההנהלה של LeddarTech כמנהל כספים ראשי. כמנהל פיננסי מוכשר עם ניסיון רב בהובלה ואופטימיזציה של הפעילות הפיננסית של ארגונים שונים, לכריס יש רקורד חזק של ניהול ושינוי פונקציות פיננסיות כדי להניע רווחיות וצמיחה. סט הכישורים של כריס תואם באופן מושלם את היעדים האסטרטגיים של LeddarTech".

LeddarTech Inc (לידרטק) ו- Prospector Capital Corp.(פרוספקטור) (נאסד"ק: PRSR, PRSRU, PRSRW), חברה פטורה מאיי קיימן בראשות נשיא קוואלקום לשעבר דרק אברל ובראשות סגן יו"ר קוואלקום לשעבר סטיב אלטמן, הן צד להסכם קומבינציה עסקי סופי אשר, עם השלמת שילוב העסקים, יביא לכך ש-LeddarTech תהפוך לחברה ציבורית. עם השלמת העסקה, הצפויה במהלך הרבעון הרביעי של 2023, החברה הממוזגת שהוקמה באמצעות שילוב העסקים, LeddarTech Holdings Inc. ("Newco"), צפויה להירשם למסחר בנאסד"ק תחת הסימול "LDTC".

אודות לידרטק

LeddarTech לידרטק היא חברת תוכנה גלובלית שנוסדה בשנת 2007 ומשרדיה הראשיים נמצאים בקוויבק סיטי עם מרכזי מו"פ נוספים במונטריאול, טורונטו ותל אביב. LeddarTech מפתחת ומספקת פתרונות תפיסה מקיפים המאפשרים פריסה של יישומי ADAS ונהיגה אוטונומית (AD). התוכנה של LeddarTech ברמת כלי-רכב מיישמת אלגוריתמים של בינה מלאכותית וראייה ממוחשבת כדי ליצור מודלים תלת-ממדיים מדויקים ביותר של הסביבה, ומאפשרת קבלת החלטות טובה יותר וניווט בטוח יותר. טכנולוגיה זו, בעלת ביצועים גבוהים, מדרגית וחסכונית ממונפת על-ידי יצרני ציוד מקורי (OEM) וספקי Tier 1-2 ליישום יעיל של פתרונות רכב  ADAS ולרכבי שטח.

 

LeddarTech אחראית לכמה חידושים בתחום החישה מרחוק, עם יותר מ-150 בקשות לפטנטים (80 אושרו) המשפרים את יכולות ADAS ו-AD. תפיסה אמינה היא קריטית בהפיכת הניידות הגלובלית לבטוחה יותר, יעילה יותר, בת-קיימא ומשתלמת: זה מה שמניע את LeddarTech להפוך לפתרון התוכנה הנפוץ ביותר למיזוג חיישנים ותפיסה.

מידע נוסף על LeddarTech נגיש בכתובת www.leddartech.com ובלינקדאין,  טוויטר ((X, פייסבוק ויוטיוב.

אודות Prospector Capital Corp

פרוספקטור Prospector היא חברת רכישה למטרה מיוחדת שהוקמה לצורך ביצוע מיזוג, החלפת מניות, רכישת נכסים, רכישת מניות, ארגון מחדש או שילוב עסקי דומה עם עסק אחד או יותר תוך התמקדות בחברות עם פתרונות מתקדמים ומובחנים מאוד למגזר הטכנולוגיה. החברה מובלת על ידי צוות משקיעים ומנהלים מנוסים המתמקדים בזיהוי והשקעה בחברות בצמיחה גבוהה עם צוותי הנהלה חזקים והזדמנויות שוק אטרקטיביות. ניירות הערך של פרוספקטור נסחרים בנאסד"ק תחת הסימונים "PRSR", "PRSRU" ו-"PRSRW".

למידע נוסף:

Daniel Aitken, Vice-President, Global Marketing, Communications and Investor Relations, LeddarTech Inc. Tel.: + 1-418-653-9000 ext. 232 [email protected]

אתר קשרי משקיעים  https://investors.LeddarTech.com

איש קשר לקשרי משקיעים: Kevin Hunt, ICR Inc. [email protected]

איש קשר במדיה הפיננסית: Dan Brennan, ICR Inc. [email protected]

.

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GlobeNewswire

סגור לתגובות על לידרטק ממנה את כריס סטיוארט למנהל כספים ראשי

מאת:

פרסם באתר כ - 1266 מאמרים.

.

דילוג לתוכן