פארק האנרגיה Richborough Battery נמסר רשמית לידי Shell כדי להתחיל להיסחר בשוקי האנרגיה

14 בנובמבר 2023 | מאת: | מאמרים בקטגוריה הודעות לעיתונות

 

פארק האנרגיה Richborough Battery נמסר רשמית לידי Shell כדי להתחיל להיסחר בשוקי האנרגיה

לונדון, 14 בנובמבר 2023, (GLOBE NEWSWIRE):

פסיפיק גרין (Pacific Green) שמחה לדווח כי השליטה בשלב הראשון של פארק האנרגיה Richborough Battery Energy Park ("REP2") בהספק של 99.8 מגה-ואט-שעה הועברה לידי Shell Energy Europe Limited ("של"), אשר תספק שירותי שיגור, מסחר ומיטוב לאחר סיום הבדיקות.

במהלך ה-6 בנובמבר, כל בדיקות והזמנת REP2 הושלמו בהצלחה לשביעות רצונה של הרשת הלאומית והשליטה בנכס נמסרה ל- Shell. הצוות הטכני של Shell, שעובד לצד עמיתיהם למסחר באנרגיה, ישלים את הכוונון העדין לפני הכניסה לנכס לשווקים מסחריים.

זוהי אבן דרך חשובה לקראת הפעלה מסחרית מלאה המתוכננת להתבצע עד סוף 2023 ומסמנת את סופו של תהליך פיתוח והקמה מוצלח של פרויקט אגירת האנרגיה בסוללות שנרכש מפסיפיק גרין על ידי קרן סוסטנו 1 ביוני 2023.

רופן טנא, מנהל תחום חשמל ומסחר שיטתי, Shell Energy Europe Limited אמר: "אנו שמחים לשתף פעולה עם Pacific Green כדי לייעל את פארק האנרגיה Richborough Battery Energy Park, אחד מפרויקטי הסוללות הגדולים בבריטניה. כאשר היא תפעל בתפוקה מלאה, היא תמלא תפקיד מכריע בתמיכה במעבר של המדינה למערכת אנרגיה גמישה ודלת פחמן".

סקוט פולטר, מנכ"ל פסיפיק גרין אמר: "הצוות שלנו עובד בשיתוף פעולה הדוק עם מהנדסי Shell במשך מספר חודשים וזה מסמן את שיאם של מאמצים אלה. אנו נרגשים לעבור לפעילות מלאה ולהתחיל לספק שירותי תמיכה ויציבות יקרי ערך לאזור קריטי ברשת ההולכה של בריטניה. לצוות Shell ניסיון רב בניהול נכסי אנרגיה ואנו שמחים להעביר את האופטימיזציה של הנכס לידיהם בתחילת חוזה זה ל-10 שנים"

אודות Pacific Green Technologies, Inc:

פסיפיק גרין מתמקדת במתן מענה לצורך העולמי באנרגיה יותר נקייה ובת קיימא. היא מציעה מערכות לאגירת אנרגיה בסוללות ואנרגיה סולארית בקנה מידה גדול, טכנולוגיות מתחדשות וסביבתיות.

למידע נוסף, בקרו באתר האינטרנט של פסיפיק גרין: www.pacificgreen.com

אודות Shell Energy Europe

Shell Energy Europe נוכחת ב-14 שוקי חשמל אירופיים, מקזזת אנרגיה מתחדשת מחוות רוח ופארקים סולאריים ביבשת אירופה ובבריטניה ומספקת ללקוחות עסקיים פתרונות אנרגיה חדשניים, אמינים ונקיים יותר כדי לעזור להם לנווט במעבר האנרגיה.

Shell Energy Europe Limited פועלת באמצעות הסוכנת שלה, Shell Trading and Shipping Company Limited.

למידע נוסף:

Scott Poulter, Chairman & CEO

Pacific Green Technologies, Inc.

T: +1 (302) 601-4659

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GlobeNewswire

סגור לתגובות על פארק האנרגיה Richborough Battery נמסר רשמית לידי Shell כדי להתחיל להיסחר בשוקי האנרגיה

מאת:

פרסם באתר כ - 1266 מאמרים.

.

דילוג לתוכן