בומברדייה מאשרת מחדש את מחויבותה לכסות את מכלול פעולות הטיסה עם SAF

14 בנובמבר 2023 | מאת: | מאמרים בקטגוריה הודעות לעיתונות

 

בומברדייה מאשרת מחדש את מחויבותה לכסות את מכלול פעולות הטיסה עם SAF, שומרת על מובילות בתחום הקיימות בתעופה העסקית

*תוך מינוף פתרון Book-and-Claim של Signature Aviation, היוזמה מפחיתה את פליטת גזי החממה השנתית הקשורה לדלק בפעילות הטיסות של בומברדייה בכ-20 עד 25%.

*מודלBook-and-Claim  מבטיח חשבונאות קפדנית של הפחתת פליטת גזי חממה תוך אופטימיזציה של הלוגיסטיקה.

*בומברדייה ממשיכה להוביל את הדרך ולנקוט בפעולות קונקרטיות כדי להבטיח עתיד בר-קיימא לתעופה העסקית.

מונטריאול, 13 בנובמבר 2023, (GLOBE NEWSWIRE):

בומברדייה Bombardier  גאה לבסס את המובילות שלה בתעשייה בתחום הקיימות על ידי אישור מחדש של מחויבותה לכסות את כל הטיסות התפעוליות שלה בדלק תעופה בר קיימא (SAF), תוך שימוש במערכת Book-and-Claim. שנה לאחר שהכריזה על ההסכם ההיסטורי שלה עם Signature Aviation, בומברדייה ממשיכה להפגין את מחויבותה האיתנה להניע שינוי מתמשך בתעשייה על ידי קידום האימוץ הכלל תעשייתי של SAF.

"בומברדייה נוקטת צעדים נועזים במסע הקיימות שלה ומוכרת יותר ויותר כאחת מחברות התעופה בנות הקיימא ביותר. המחויבות שלנו לכסות את פעילות הטיסות שלנו עם SAF, הראשונה בתעשיית התעופה העסקית, היא הוכחה נוספת לפעולות הרציניות והמוחשיות שאנו נוקטים כדי ליישר קו עם הערכים שלנו", אמר אריק מרטל, נשיא ומנכ"ל בומברדייה. "הצוות של בומברדייה מאמין שלפעול מתוך מחשבה על קיימות היא הדרך היחידה קדימה, ואנחנו גאים להיענות לאתגר שוב היום".

טיסות מבצעיות הן חלק מהפעילות הרגילה של בומברדייה, ובעיקר כוללות בדיקות ייצור, טיסות הסמכה, מעבר מטוסי Global  מטורונטו למונטריאול לביצוע שלבי ההשלמה, טיסות הדגמה ללקוחות, אישורי פלטפורמות מטוסים חדשות וטיסות בדיקה לאחר השירות. על ידי שימוש בתערובת עם 30% של דלק תעופה טהור בר קיימא, בומברדייה מצפה להפחית את פליטת גזי החממה השנתית שלה (היקף 1) משימוש בדלק בפעילות הטיסה שלה בכ -20 – 25%. השימוש ב-SAF ב-2023 בתפעול טיסות באמצעות מערכת Book-and-Claim יבוא לידי ביטוי בפליטות CO2 בהיקף 1 של בומברדייה לשנת 2023 שיפורסמו במאי 2024.

עלייה שנתית משמעותית זו תומכת ביעד עליו הכריזה בומברדייה בעבר להפחית 25% מפליטות גזי החממה (היקף 1 ו-2) עד 2025, בהשוואה לרמות של 2019. היעד של בומברדייה לשנת 2025 תואם את היעד של תעשיית התעופה העסקית להגיע לאפס פליטות נטו עד 2050.

מקורות מאושרים לייצור דלקים בני קיימא הם חומרי גלם כגון שמני בישול משומשים, שאריות ייעור ושאריות חקלאיות. אלה אינם יכולים להגיע מארצות עם מגוון ביולוגי גבוה או מלאי פחמן, אינם יכולים להתחרות בשרשרת המזון, וחייבים לספק תועלת חברתית באמצעות פיתוח פעילות חדשה זו. הפחתת פליטות גזי החממה הקשורים לדלקי תעופה בני קיימא מושגת לאורך מחזור החיים שלהם, לא רק בזמן צריכת הטיסה.

בהתחשב בכך שלבומברדייה יש פעילות טיסה במקומות רבים ברחבי העולם שבהם SAF אינו מיוצר בקרבת מקום, מערכת Book-and-Claim היא השיטה היעילה ביותר להגביל את ההשפעה השלילית של הובלת דלקים אלה למרחקים ארוכים. עם מערכת זו, משתמש הממוקם ליד אתר ייצור SAF משתמש SAF בטיסות שלהם. הפחתת גזי החממה הקשורה לשימוש זה נתבעת, בתמורה לעלות הנוספת של SAF, על ידי משתמש אחר הממוקם באתר שבו SAF אינו זמין.

אודות בומברדייה

Bombardier בומברדייה (BBD-B.TO) היא מובילה גלובלית בתעופה, המתמקדת בעיצוב, ייצור ושירות של מטוסי העסקים יוצאי הדופן ביותר בעולם. משפחות המטוסים צ'לנג'ר (Challenger ) וגלובל (Global ) של בומברדייה ידועות בחדשנות המתקדמת שלהן, בעיצוב תא הנוסעים, בביצועים ובאמינות שלהן. לבומברדייה יש צי עולמי של כ-5,000 מטוסים שבשירות אצל מגוון רחב של חברות רב לאומיות, ספקי טיסות שכר ובעלות חלקית, ממשלות ואנשים פרטיים. מטוסי בומברדייה מהימנים גם ברחבי העולם גם בשימוש בשירותים ממשלתיים וצבאיים בתפקידי משימות מיוחדות, תוך מינוף המומחיות המוכחת של בומברדייה דיפנס (Bombardier Defense).

חברת בומברדייה, שבסיסה במונטריאול, קוויבק, מפעילה מתקני תעופה, הרכבה ויצור בקנדה, בארצות הברית ובמקסיקו. רשת תמיכת הלקוחות האיתנה של החברה משרתת את משפחות המטוסים Learjet, Challenger ו-Global, וכוללת מתקנים במיקומים אסטרטגיים בארצות הברית וקנדה, כמו גם בבריטניה, גרמניה, צרפת, שוויץ, איטליה, אוסטריה, איחוד האמירויות הערביות, סינגפור, סין ואוסטרליה.

לחדשות ומידע ארגוניים, כולל דו"ח הסביבה, החברה והמשילות של בומברדייה, כמו גם תוכניות החברה להעביר את כל פעילות הטיסה שלה עם דלק תעופה בר קיימא (SAF) תוך שימוש במערכת Book and Claim בקרו בכתובת bombardier.com. קבלו מידע נוסף על המוצרים ושירות הלקוחות המובילים בתעשייה של בומברדייה businessaircraft.bombardier.com או תעקבו אחרינו ב- X (טוויטר) @Bombardier.

למידע נוסף

Christina Lemyre McCraw
Manager, Public Relations and Communications
+1 514 497-4928
[email protected]

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GlobeNewswire

סגור לתגובות על בומברדייה מאשרת מחדש את מחויבותה לכסות את מכלול פעולות הטיסה עם SAF

מאת:

פרסם באתר כ - 1266 מאמרים.

.

דילוג לתוכן