פרויקט ריץ-קרלטון (JF22) של EB5 Capital בניו יורק מקבל אישורי I-829

13 בנובמבר 2023 | מאת: | מאמרים בקטגוריה הודעות לעיתונות

פרויקט ריץ-קרלטון (JF22) של EB5 Capital בניו יורק מקבל אישורי I-829

וושינגטון, 13 בנובמבר 2023, (GLOBE NEWSWIRE) :

EB5 Capital, מובילה בולטת בתעשיית ההשקעות EB-5, שמחה להודיע כי משקיעים בפרויקט Ritz-Carlton (JF22) שלהם בניו יורק החלו לקבל אישורי I-829 משירותי האזרחות וההגירה של ארצות הברית (USCIS).

USCIS מנפיקה אישורי I-829, או תושבות קבע, למשקיעים שעמדו בדרישות הבדיקה המחמירות של USCIS והראו כי ההשקעה שלהם ב- EB-5 יצרה לפחות עשר משרות מלאות לכלכלה האמריקאית.

JF22 הוא מלון יוקרה בן 250 חדרים עם 16 דירות פנטהאוז ברובע NoMad במנהטן בניו יורק. מלון מריוט (Marriott Hotel) הוא מלון בן 38 קומות השוכן במיקום מרכזי, צפונית לפארק מדיסון סקוור (Madison Square Park), בסמוך לתחנת הרכבת התחתית של רחוב 28 (28th Street), ובמרחק של פחות מ-10 דקות הליכה מתחנת גרנד סנטרל ומתחנת פן. תוכנית המזון והמשקאות של המלון מנוהלת על ידי שף ברמה עולמית עטור כוכבי מישלן, חוסה אנדרס.

"הגעה לשלב אישור I-829 היא אבן דרך קריטית בתהליך ההגירה EB-5", אמר בריאן אוסטר, נשיא EB5 Capital. "זה מציין ל-USCIS שהפרויקט נבנה, מקומות העבודה נוצרו, ומשקיעי EB-5 זכאים כעת לתושבות קבע. אנו שמחים מאוד על הודעת האישור הראשונה בפרויקט JF22 ריץ-קרלטון שלנו, ואנו מצפים לקבל אישורים נוספים מ-USCIS בקרוב".

EB5 Capital מילאה תפקיד חיוני במימון בניית הפרויקט על ידי גיוס מוצלח של 184 מיליון דולר לתמיכה בפיתוחו. המלון נפתח לציבור ביולי 2022 ויצר מעל 4,200 מקומות עבודה עבור העיר ניו יורק, די והותר מקומות עבודה כדי לתמוך בכל 368 המשקיעים הזרים בפרויקט. JF22 הוא אחד מפרויקטים רבים של EB5 Capital ברחבי ארה"ב התורמים ליצירת מקומות עבודה ולצמיחה כלכלית, וממחישים את מחויבותה של החברה ליצור השפעה כלכלית חיובית בכל מקום בו היא משקיעה.

אודות EB5 Capital

EB5 Capital מספקת למשקיעים זרים כשירים הזדמנויות להשקיע בפרויקטים של יצירת מקומות עבודה בתחום הנדל"ן המסחרי במסגרת תוכנית המשקיעים המהגרים של ארצות הברית (EB-5 Visa Program). כאחת ממפעילות המרכז האזורי הוותיקות והפעילות ביותר במדינה, החברה גייסה יותר ממיליארד דולר של הון זר בכמעט 40 פרויקטים של EB-5. המטה שלה נמצא בוושינגטון הבירה, הרקורד המכובד של EB5 Capital וההובלה בתעשייה משכו משקיעים מיותר מ-70 מדינות. אנא בקרו באתר www.eb5capital.com לקבלת מידע נוסף.

ליצירת קשר ולפרטים נוספים:

Katherine Willis
Director, Marketing & Communications
[email protected]

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GlobeNewswire

סגור לתגובות על פרויקט ריץ-קרלטון (JF22) של EB5 Capital בניו יורק מקבל אישורי I-829

מאת:

פרסם באתר כ - 1266 מאמרים.

.

דילוג לתוכן