מעדן (Ma’aden  ) תמלא תפקיד מרכזי בהתמודדות עם אתגרי התעשייה בפורום מינרלי העתיד 2024

13 בנובמבר 2023 | מאת: | מאמרים בקטגוריה הודעות לעיתונות

מעדן (Ma’aden  ) תמלא תפקיד מרכזי בהתמודדות עם אתגרי התעשייה בפורום מינרלי העתיד 2024

ריאד, ערב הסעודית, 13 בנובמבר 2023, (GLOBE NEWSWIRE):

פורום מינרלי העתיד (FMF) הודיע היום כי Ma’aden  תחזור כשותפה מייסדת לאירוע זו השנה השלישית ברציפות. Ma’aden, חברת משאבי הטבע הגדולה ביותר במזרח התיכון, תמלא שוב תפקיד מרכזי בדיונים על עיצוב מגזר המינרלים העולמי במהלך אירוע FMF 2024 בינואר.

אירוע זה יתמקד ביצירת שרשראות ערך מינרליות עמידות ואחראיות באזור העל העשיר במשאבים של מינרלים באפריקה, מערב ומרכז אסיה. FMF 2024 תכנס מנהיגי ממשלות, מנהלי כרייה, משקיעים ובעלי עניין אחרים כדי להניע שותפות וצמיחה, לתרום למגזר בר קיימא ולחזק את שרשראות אספקת המינרלים העולמיות.

אשתקד ב-FMF יצאה Ma’aden  בשורה של הכרזות משמעותיות, כולל מיזם משותף גדול עם PIF, מנרה מינרלים, התומך בשרשראות אספקה גלובליות של מינרלים שהן קריטיות למעבר האנרגיה. Ma’aden  הודיעה גם על הסכמים אבני דרך עם חברות הכרייה העולמיות Ivanhoe Electric ו-Barrick Gold Corporation, שיסייעו לקדם את פיתוח מגזר הכרייה בממלכת ערב הסעודית.

הפורום ממלא תפקיד מפתח בתמיכה בהשקעות ושותפויות בערב הסעודית ובעולם.

יוזמות חדשות ומלהיבות שיידונו ב- FMF 2024 כוללות הגדלת קיבולת משאבי אנוש וכישרונות באזור באמצעות מרכזי מצוינות; פיתוח תקני קיימות העומדים בדרישות המדינות המארחות ושומרים על אמון עם החברה; ויצירת מרכז מתכות ירוקות באזור העל על ידי שימוש בטכנולוגיות מודרניות ופיתוח מרכזי עיבוד.

FMF 2023 היה הצלחה מסחררת, עם למעלה מ -9,000 משתתפים שהשתתפו באופן אישי ומעל 13,000 השתתפו באופן וירטואלי. FMF 2024 צפוי להיות בעל טווח הגעה רחב עוד יותר, תוך התמקדות בפתרונות מעשיים לאתגרים העומדים בפני מגזר הכרייה והמינרלים.

FMF 2024 יתקיים תחת חסותו של האפוטרופוס של שני המסגדים הקדושים, המלך סלמאן בן עבד אל-עזיז אל סעוד, במרכז הכנסים הבינלאומי על שם המלך עבד אל-עזיז בריאד בין התאריכים 9-11 בינואר 2024.

למידע נוסף על FMF 2024 ולהרשמה לאירוע, בקרו באתר https://www.futuremineralsforum.com/registration/.

למידע נוסף:

Omar Shereen

PHONE NUMBER: +966506630489

Email: [email protected]

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GlobeNewswire

סגור לתגובות על מעדן (Ma’aden  ) תמלא תפקיד מרכזי בהתמודדות עם אתגרי התעשייה בפורום מינרלי העתיד 2024

מאת:

פרסם באתר כ - 1266 מאמרים.

.

דילוג לתוכן