רוזן, עורך דין, מעודד את המשקיעים ב- James River Group Holdings, Ltd.  לפנות לחקירת תביעה ייצוגית

10 בנובמבר 2023 | מאת: | מאמרים בקטגוריה הודעות לעיתונות

 

רוזן, עורך דין, מעודד את המשקיעים ב- James River Group Holdings, Ltd.  לפנות לחקירת תביעה ייצוגית בניירות ערך – JRVR

 

ניו יורק, 9 בנובמבר 2023, (GLOBE NEWSWIRE) :

 

מדוע: משרד רוזן עורכי דין, משרד עורכי דין בינלאומי העוסק בזכויות משקיעים, מודיע על חקירה של תביעות ניירות ערך פוטנציאליות בשם בעלי המניות של James River Group Holdings, Ltd (נאסד"ק: JRVR) הנובעות מהטענות כי ייתכן ש- James River פרסמה מידע עסקי מטעה באופן מהותי לציבור המשקיעים.

 

מה החשיבות: אם רכשתם ניירות ערך של  James River יתכן שאתם זכאים לפיצוי ללא דמי השתתפות עצמית, או עלויות מכוח הסדר תשלום מותנה. רוזן משרד עורכי דין מכין תביעה ייצוגית להשבת הפסדי משקיעים.

 

מה הלאה? בכדי להצטרף לתביעה הייצוגית הפוטנציאלית נגד חברת James River, או למידע אודות התביעה הייצוגית היכנסו אל: https://rosenlegal.com/submit-form/?case_id=20268, או צרו קשר עם מר פיליפ קים, במספר החינמי 866-767-3653, או בדוא"ל הבאים: [email protected], [email protected].

 

במה מדובר: ב-8 בנובמבר 2023, לפני שעות השוק, הודיעה James River על אי הסתמכות על דו"חות כספיים שפורסמו בעבר או על דו"ח ביקורת קשור או על סקירת ביניים שהושלמה. בהודעה לעיתונות נכתב: "בעת הכנת הדו"ח הרבעוני שלה על גבי טופס 10-Q לתקופה שהסתיימה ביום 30 בספטמבר 2023, זיהתה הנהלת החברה טעות בחשבונאות בגין פרמיית השבה על אמנת ביטוח משנה לנפגעים מיוחדים במגזר קווי העודפים והעודפים שלה בדו"חות הכספיים המאוחדים המרוכזים של החברה שפורסמו בעבר נכון לשלושת וששת החודשים שהסתיימו ביום 30 ביוני,  2023. טעות זו גרמה להצהרות חסר של פרמיה כתובה שנמסרה, והצהרות יתר של פרמיה כתובה נטו ופרמיית רווח נטו של 9.4 מיליון דולר ו-12.3 מיליון דולר, בהתאמה, והצהרות יתר של רווח נקי בסך 7.8 מיליון דולר ו-10.4 מיליון דולר, בהתאמה במסגרת הדוחות המאוחדים המרוכזים של הכנסות ורווח (הפסד) כולל לשלושת וששת החודשים שהסתיימו ב-30 ביוני 2023, וכן השפעות מקבילות על המאזן המאוחד המרוכז והדו"חות המאוחדים של השינויים בהון העצמי נכון לשלושת החודשים וששת החודשים שהסתיימו ביום 30 ביוני 2023. הנהלת החברה העריכה את השפעת האמור לעיל על הבקרה הפנימית של החברה על בקרות ונהלי הדיווח הכספי והגילוי. שליטת החברה בבחינת הקביעה מתי יש להכיר בפרמיות השבה לביטוח משנה לא פעלה בפועל נכון ליום 31 במרץ 2023 וליום 30 ביוני 2023 וכתוצאה מכך נוצרה חולשה מהותית בבקרה הפנימית של החברה על הדיווח הכספי".

 

במידע זה, מחיר המניה של James River ירד ב-0.99 דולר למניה, או 7%, ונסגר במחיר של 13.15 דולר למניה ב-8 בנובמבר 2023.

 

למה משרד רוזן עורכי דין? אנו מעודדים את המשקיעים לבחור ייעוץ ראוי, בעל עבר של הצלחות מובילות. לעיתים קרובות, משרדי עורכי דין המוציאים הודעות חסרים ניסיון דומה, משאבים, או הכרת עמיתים משמעותית. היו נבונים בבחירת עורך דין. משרד עורכי הדין רוזן מייצג משקיעים ברחבי העולם, תוך ריכוז עיסוקו בתביעות ייצוגיות בניירות ערך ובליטיגציה נגזרת של בעלי מניות. משרד עורכי הדין רוזן השיג את הסדר התביעה הייצוגית הגדול ביותר אי פעם בניירות ערך נגד חברה סינית. משרד רוזן עורכי דין מדורג במקום הראשון על ידי ISS שרותי תביעה ייצוגית, בגין מספר יישובי תביעות ייצוגיות בשנת 2017. המשרד מדורג בין ארבעת הראשונים מדי שנה מאז שנת 2013, והחזיר מאות מיליוני דולרים למשקיעים. בשנת 2019 לבדה משרד עורכי הדין החזיר 438 מיליון דולרים למשקיעים. בשנת 2020, השותף המייסד לורנס רוזן הוכרז על ידי חברת law360 כ"ענק לשכת התביעות הייצוגיות". רבים מעורכי הדין במשרד זה מוכרים על ידי הביטאונים Lawdragon, Super Lawyers.

 

עקבו אחרינו לקבלת עידכונים בלינקדאין https://www.linkedin.com/company/the-rosen-law-firm או בטוויטר: https://twitter.com/rosen_firm או בפייסבוק: https://www.facebook.com/rosenlawfirm/.

 

פרסומי עורכי דין: תוצאות קודמות אינן מבטיחות תוצאה דומה.

 

למידע נוסף:

 

Laurence Rosen, Esq.
Phillip Kim, Esq.
The Rosen Law Firm, P.A.
275 Madison Avenue, 40th Floor
New York, NY 10016
Tel: (212) 686-1060
Toll Free: (866) 767-3653
Fax: (212) 202-3827
[email protected]
[email protected]
[email protected]
www.rosenlegal.com

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GlobeNewswire

 

סגור לתגובות על רוזן, עורך דין, מעודד את המשקיעים ב- James River Group Holdings, Ltd.  לפנות לחקירת תביעה ייצוגית

מאת:

פרסם באתר כ - 1266 מאמרים.

.

דילוג לתוכן