התראה למשקיעי XPEL: רוזן, עורכי דין במשפט לאומי, מעודדים את המשקיעים ב- XPEL, Inc לשאול על חקירת תביעה ייצוגית

10 בנובמבר 2023 | מאת: | מאמרים בקטגוריה הודעות לעיתונות

התראה למשקיעי XPEL: רוזן, עורכי דין במשפט לאומי, מעודדים את המשקיעים ב- XPEL, Inc לשאול על חקירת תביעה ייצוגית בניירות ערך – XPEL

 

ניו יורק, 9 בנובמבר 2023, (GLOBE NEWSWIRE) :

 

מדוע: משרד רוזן עורכי דין, משרד עורכי דין בינלאומי העוסק בזכויות משקיעים, מודיע על חקירה של תביעות ניירות ערך פוטנציאליות בשם בעלי המניות של XPEL, Inc.  (נאסד"ק: XPEL) הנובעות מהטענות כי ייתכן ש- XPEL פרסמה מידע עסקי מטעה באופן מהותי לציבור המשקיעים.

 

מה החשיבות: אם רכשתם ניירות ערך של  XPEL יתכן שאתם זכאים לפיצוי ללא דמי השתתפות עצמית, או עלויות מכוח הסדר תשלום מותנה. משרד עורכי הדין רוזן מכין תביעה ייצוגית להשבת הפסדי משקיעים.

 

מה הלאה? בכדי להצטרף לתביעה הייצוגית הפוטנציאלית נגד חברת XPEL, או למידע אודות התביעה הייצוגית היכנסו אל: https://rosenlegal.com/submit-form/?case_id=20245, או צרו קשר עם מר פיליפ קים, במספר החינמי 866-767-3653, או בדוא"ל הבאים: [email protected], [email protected].

 

במה מדובר: ב-19 באוקטובר 2023 פרסמה Culper Research דו"ח על XPEL. בדו"ח זה, Culper הצהירה כי היא מבצעת שורט על מניית XPEL משום שהיא מאמינה ש"החברה המעיטה באופן גס בהסתמכותה על טסלה", ומשום שהיא מאמינה ש"החברה מסתירה סיכון מסיבי שלא נחשף מהספק העיקרי שלה, המאיים להפוך את כל סיבת קיומה של החברה".

 

במידע זה, מניית XPEL ירדה ב-10.57 דולר למניה, או 17.2% ב-19 באוקטובר 2023.

 

למה משרד רוזן עורכי דין? אנו מעודדים את המשקיעים לבחור ייעוץ ראוי, בעל עבר של הצלחות מובילות. לעיתים קרובות, משרדי עורכי דין המוציאים הודעות חסרים ניסיון דומה, משאבים, או הכרת עמיתים משמעותית. היו נבונים בבחירת עורך דין. משרד עורכי הדין רוזן מייצג משקיעים ברחבי העולם, תוך ריכוז עיסוקו בתביעות ייצוגיות בניירות ערך ובליטיגציה נגזרת של בעלי מניות. משרד עורכי הדין רוזן השיג את הסדר התביעה הייצוגית הגדול ביותר אי פעם בניירות ערך נגד חברה סינית. משרד רוזן עורכי דין מדורג במקום הראשון על ידי ISS שרותי תביעה ייצוגית, בגין מספר יישובי תביעות ייצוגיות בשנת 2017. המשרד מדורג בין ארבעת הראשונים מדי שנה מאז שנת 2013, והחזיר מאות מיליוני דולרים למשקיעים. בשנת 2019 לבדה משרד עורכי הדין החזיר 438 מיליון דולרים למשקיעים. בשנת 2020, השותף המייסד לורנס רוזן הוכרז על ידי חברת law360 כ"ענק לשכת התביעות הייצוגיות". רבים מעורכי הדין במשרד זה מוכרים על ידי הביטאונים Lawdragon, Super Lawyers.

 

עקבו אחרינו לקבלת עידכונים בלינקדאין https://www.linkedin.com/company/the-rosen-law-firm או בטוויטר: https://twitter.com/rosen_firm או בפייסבוק: https://www.facebook.com/rosenlawfirm/.

 

פרסומי עורכי דין: תוצאות קודמות אינן מבטיחות תוצאה דומה.

 

למידע נוסף:

 

Laurence Rosen, Esq.
Phillip Kim, Esq.
The Rosen Law Firm, P.A.
275 Madison Avenue, 40th Floor
New York, NY 10016
Tel: (212) 686-1060
Toll Free: (866) 767-3653
Fax: (212) 202-3827
[email protected]
[email protected]
[email protected]
www.rosenlegal.com

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GlobeNewswire

 

סגור לתגובות על התראה למשקיעי XPEL: רוזן, עורכי דין במשפט לאומי, מעודדים את המשקיעים ב- XPEL, Inc לשאול על חקירת תביעה ייצוגית

מאת:

פרסם באתר כ - 1266 מאמרים.

.

דילוג לתוכן